‘آب سیاه: پرتگاه’ نقد و بررسی: قاتل تمساح, عاقبت اعیاد در گوشت تازه

ترکیبی از هراس از مکانهای بسته و تاریکی آب تیره و یکی از بزرگ تمساح می افزاید: تا آبرومندانه ترسناک زمان در “آب سیاه: پرتگاه” اندرو Traucki را دیرهنگام پیگیری به ورطه کمتر 2007 اصلی او همکاری با کارگردانی دیوید Nerlich. این بار خوشمزه انسان به دام افتاده در یک غار زیرزمینی در طول یک فلش سیل ساخت برای یک وضعیت که ناخوشایند و حتی قبل از آنها کشف آنها رو خزندگان شرکت.

در حالی که شاید نه به عنوان به یاد ماندنی که به برخی از فیلم های آن ممکن است به شما یادآوری از (مانند “هبوط” و “زمین سیاه و سفید”) این است که هنوز هم یک زمان هیجان انگیز است که به سادگی سوء استفاده یک فرمولی طبیعت آن نیست و بسیار فراتر از. یکی از اولین rollouts در چندین کشور’ به تازگی دوباره باز تئاتر در خارج از کشور “پرتگاه” خواهد بود با انتشار به ایالات متحده drive-ins و تقاضا به عنوان Aug. 7.

اولین “آب سیاه” بود و یک جای خواب موفقیت در درجه اول در خانه, فرمت آن صفحه نمایش بزرگ قرار گرفتن در معرض احتمالا hobbled با نزدیک همزمان با ورود همکار تالار گرگ مکلین را مشابه اشتباه “Rogue.” هر دو کسانی که به طور موثر ناخن جویدن قصه دیدم قایقرانی روز معلق treed توسط یک مرد-خوار در جای دور افتاده swamplands با کمک به آینده. “آب سیاه” اضافه شده و این عارضه یکی از رشته های گردشگری ، هر چند آن تنها بازمانده شخصیت نیست دوباره ظاهر می شود در اینجا “پرتگاه” را حفظ کرده است که طرح عنصر.

قهرمانان ورزشی دو زوج برای تعطیلات آخر هفته ماجراجویی. در واقع اریک (Luke Mitchell) و Yolanda (Amali طلایی) هستند واقعا ورزشی آنهایی; مربوطه همسران جنیفر (جسیکا McNamee) و ویکتور (بنیامین Hoetjes) قرار داده و در یک بازی به صورت برچسب در طول بیشتر از وفاداری از شور و شوق. ویکتور خاص ممکن است ترجیح می دهند تخمگذار در ساحل, که او را فقط مورد ضرب و شتم سرطان به بهبودی. و Yolanda خبری از باردار طبیعت برای شکستن به او.

اما همه آنها در معرض عموم به کشف ومطالعه غارها, به جای, به دلیل اریک gung-ho برای اکتشاف قنات غار شبکه خود را از دوستان نقدی (Anthony J. Sharpe) به تازگی یافت. کمی آنها متوجه این سایت نیز به تازگی “کشف” توسط برخی از دست, ژاپنی, کوهنورد (Louis Toshio اوکادا مولوی کیکوچی) که به طور تصادفی سقوط کرد و به یک غار دهن جلسه تاسف پایان در طرف دیگر.

اقدام به عنوان راهنمای beardo نقدی چوپان آنها را به خوبی پنهان ورودی در یک منطقه پوشیده شده از درخت در نزدیکی یک دریاچه است. پس از آن همه rappels از روشن سطح به شکاف طبقه پایین. با وجود تغییر سطح راحتی تمام پنج طریق ادامه برخی از تونل های باریک به تلو تلو خوردن بر مرداب زیرزمینی. این امر می تواند لذت بخش پیدا کنید اگر نه برای این واقعیت است که یک طوفان گرمسیری که هشدارهای نقدی نادیده گرفته شده است در ضمن شکسته و بالاتر از آنها است. آنچه او رد در ابتدا به عنوان صرف “نشت” بر روی دیوارهای غار سریع تبدیل به جدی آب هجوم فرو مسیر آنها در آمد از طریق.

اما خبر بدتر هنوز, که باعث می شود خود را شناخته شده است که یکی از این گروه به طور جدی زخمی شده توسط you-know-what حرکت در سکوت در حال افزایش نوشیدنی. بالاتر از زمین یافت می شود اما تنها به طور موقت و در هر مورد, نیاز فوری به فرار و/یا دریافت کمک در حال حاضر تشدید یک اورژانس پزشکی است.

“پرتگاه” است و مقدار کمی با مخلوق اثرات و گور بیش از حد اگر چه این حملات را مدیریت خیلی افتضاح با این وجود. Traucki می داند که چه چیزی واقعا ترسناک نیست خیلی از آنچه ما می بینیم اما آنچه ما از ترس ما در مورد به دیدن طولانی ترسناک توالی که در آن شخصیت ها مجبور به آب شور و شوق امید به جذب گوشتخوار توجه است. آن است که بسیار creepsome هنگامی که دو نفر از آنها باید به عقب گام شنا در حال حاضر مستغرق در کانال های ترس آنها ممکن است غرق حتی اگر آنها خورده است. آن است که کاملا هشدار دهنده هنگامی که یک بارها و بارها اردک در زیر آب با چراغ پیشانی خود را به دیدن اگر تمساح توسط هواپیمای بی موتوری پرواز نزدیک تر است. با توجه به آن تنگ و تاریک فضاهای مات آب و lunging تهدید این فیلم دارای مقدار زیادی از کابوس مواد است که آن را ماهرانه نوبت نسبت به بیشتر های جوی از صدای موج پرش-ترساندن استفاده می کند.

آن را مانند وجود دارد مقدار زیادی از شخصیت جزئیات در اینجا, اما برای یک بار پتانسیل گوشت دم توپ نمی عمدتا به تصویر کشیده شده به عنوان squabbling احمقها یا nemeses; رفتار آنها معتبر و اجرای جامد هستند همه در اطراف. یک قدم اشتباه در ایان جان ریدلی و سارا اسمیت فیلمنامه یک صابون اپرا اواخر fillip می افزاید که هیچ چیز به پایه روایت رانندگی بلاعوض گوه بین برخی از چهره های زمانی که آنها باید متحد با مبارزه برای زنده ماندن. شما همچنین می تواند استدلال می کنند بازگشت به بالا-زمین نهایی دامان می رود کمی بیش از بالا. اما این کمتر عاقلانه آخرین 15 دقیقه یا تا هنوز هم سرگرم کننده — و نه فقط کاملا به عنوان suspenseful به عنوان لاغر و متوسط مواد قبل از آنها.

یکی زرنگ و دانا عنصر در اینجا این است که بیشتر از یک غیبت: وجود دارد یک معامله خوب از تهوع آرام در موسیقی متن فیلم به عنوان ترس ایجاد شده نسبت به قریب الوقوع حمله بعدی. مایکل لیره اصلی نمره صرفهجویی استفاده می شود اما مناسب وهم آور و نگران کننده به جای histrionic زمانی که مستقر شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>