Blackmores افزایش سرمایه گذاری چین در تعقیب ‘, مدرن, حرفه ای زنان’


ویتامین ها شرکت Blackmores خواهد شد قابل ملاحظه ای آسانسور سرمایه گذاری در چین در تلاش برای بهتر تجدید نظر به “مدرن زن حرفه ای” در جهان در پرجمعیت ترین کشور این گروه شماره یک مشتری در سراسر جهان است.

این شرکت همچنین با توجه به صادرات حیوان خانگی مکمل ها و محصولات خود را به چین یک بازار بخش نوک به بیش از دو دلار US260 میلیون سال 2024.

New Blackmores boss Alastair Symington hopes investors recognise that the company is more consumer focussed than ever before.

جدید Blackmores رئیس Alastair Symington امید سرمایه گذاران دانیم که این شرکت بیشتر مصرف کننده متمرکز تر از همیشه قبل از.اعتبار:

همچنین این برنامه برای ورود به بازار هند طی یک سال و افزایش حضور خود در اندونزی.

این حرکت بخشی از تعمیرات اساسی از Blackmores’ استراتژی پرده برداری کرد روز سه شنبه به عنوان گروه به دنبال آدرس آن بیمار سود عملکرد. Blackmores همچنین تایید کرد که آن را در نیمه اول سود خالص کاهش یافته بود 47 درصد به $18.2 میلیون.

تبلیغات

جدید Blackmores رئیس Alastair Symington گفت که او امیدوار است سرمایه گذاران را تشخیص داده است که برنامه های این شرکت بودند “به مراتب بیشتر مصرف کننده محور از آنها تا کنون بوده است”.

“به جای فقط صحبت کردن در مورد capitalising در یک بازار مانند چین و ما در واقع در حال حاضر صحبت کردن در مورد گروه خاصی از مصرف کنندگان در چین است. خیلی مدرن و حرفه ای است که ما احساس می کنیم بسیار سودآور او فهمیده ترین مصرف کننده است که ما در سطح جهانی.

“او یکی از با بیشترین اثر را در اطراف این انتخاب است که خانواده و دوستان او در حال ساخت,” او گفت:.

در یک سرمایه گذار ارائه Blackmores گفت: مدرن زن حرفه ای در چین احساس یک نیاز قوی برای رسیدن به, اما همچنین خوب نگاه کنید و به دنبال کنترل از کوره در رفته زندگی است.

ارائه گفت: 85 درصد از این زنان بودند “بسیار تاکید کرد” رو فشار متعادل مطالبات از محل کار و خانه. آن گفت: این زنان می خواهند “بهترین” و احساس “سطح بالایی از گناه”.

آقای Symington گفت Blackmores خواهد برای باز کردن یک نوآوری جدید در مرکز شانگهای که توسعه محصولات جدید برای بازار چین است که همچنین می تواند صادر شود.

چین سرمایه گذاری نیز شامل هزینه های بیشتر بر روی مصرف کننده تحقیقات و استخدام کارکنان جدید.

Blackmores نیز گفت: سرمایه گذاران که یک 2019 گزارش یافت که حیوان خانگی مکمل بخش در چین به ارزش حدود $US116 میلیون ($A175.6 میلیون دلار) در هر سال پیش بینی شد افزایش به $US260 میلیون سال 2024.

“در طول چند ماه گذشته ما شناسایی فرصت های به تمرکز استراتژیک ما تلاش و سرمایه گذاری در کمتر حق بیمه بیشتر برندها در یک گروهی متمرکز از بازار و کانال” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“برای شروع در یک مسیر برای تحویل پایدار سود و رشد بیش از چهار سال آینده ما را ساده ما عملیات و افزایش بهره وری در طول زمان” Blackmores گفت.

جدید Blackmores استراتژی شناسایی چهار اولویت های کلیدی; جوانی خود را در استرالیا عملیات رانندگی رشد جدید در اندونزی و هند درخواست تجدید نظر به “مدرن زن حرفه ای در چین” و سازمان جهانی کلاس.

Blackmores رفت و به طور غیر منتظره و تجارت توقف در اوایل این ماه جلوتر از تجاری به روز رسانی که نا امید بازار است. در پاسخ به به روز رسانی نشان داد که سود غوطه Blackmores سهام کاهش یافت و 12.8 درصد در روز است.

بازار خیلی بیشتر خوشحال سهشنبه استراتژی بررسی نسبت به معاملات روز رسانی با Blackmores سهام بسته شدن 1.8 درصد در $68.50.

اما این یک بازی far cry از روز بی پروا از اوایل سال 2016 زمانی که سهام معامله شده بالای $220 علامت با تشکر از پررونق چین تقاضا برای محصولات خود را. در دوره پس از آن اجرا به موانع نظارتی در چین قیمت سهم آن به شدت کاهش یافته است آن را به حال شده است برای پیدا کردن دو اجرائی و آن را از دست رفته خود را در بازار عزیزم وضعیت. فروش داخلی در استرالیا شده اند تخت برای چهار سال گذشته.

استراتژیک بررسی می آید فقط چند ماه به تصدی آقای Symington که انتخاب شد برای پر کردن این نقش پس از طولانی اجرایی جستجو.

مورگانها تحلیلگر بلیندا مور گفت: Blackmores منتشر شده بود “بسیار معتبر استراتژی” برای تعمیر اما گفت: در کوتاه مدت با چالش های باقی مانده از جمله coronavirus.

در اکتبر Mr Symington گفت: این شرکت در تلاش برای توسعه بیش از حد بسیاری از محصولات در یک بار نیاز به تیز کردن تمرکز خود را بر روی محصولات که از نظر مالی قابل دوام.

“ما بیش از 200 پروژه در نوآوری ما قیف در حال حاضر. [برای] یک شرکت از اندازه ما که بیش از حد بسیاری از ما نیاز به رسیدن به یک مقدار واضح تر لیست او گفت:” در آن زمان است.

Blackmores ساخته شده تنها محدود نظرات به coronavirus در سه شنبه بیانیه ای را به ASX به طور موثر به تکرار نظرات اخیر که این ویروس می تواند یکی از تعداد انگشت شماری از عوامل است که باید “یک تاثیر مواد” در آن سال نتیجه.

این شرکت اعلام کرد در اوایل این ماه که بزرگترین تاثیر نامطلوب در آن سال کامل نتایج به لحن $9.5 میلیون نفر خواهد آمد از فوران چاه نفت در تولید هزینه های مرتبط با آن به تازگی به دست آورد کارخانه تولید.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>