ویتامین ها شرکت Blackmores است که انتظار می رود به موضوع یک هشدار بر روی آن چشم انداز و درآمد جمع و جور کردن به عنوان coronavirus در ادامه به آمار سهام با قرار گرفتن در معرض به اقتصاد چین ،

Blackmores خواسته است که سهام آن متوقف شد از تجارت در روز دوشنبه پس از اعلام آن در نیمه اول نتایج و چشم انداز. آن برنامه ریزی شده بود به انتشار نتیجه آن در فوریه 25.

The so-called 'suitcase trade' has been hampered by travel bans and tourism restrictions.

اصطلاح “چمدان تجارت” شده است مانع از ممنوعیت سفر و گردشگری, محدودیت.اعتبار:رایان استوارت

این شرکت اعلام کرد در ماه اکتبر از آن سود مورد انتظار برای نیمه اول در سطوح مشابه به نیمه دوم سال 2019. همچنین گفت: در آن زمان پیش بینی نتایج آن در نیمه دوم به بهبود است. کسانی که پیش بینی های ارائه شده بودند اما ماه قبل از شیوع کروناویروس اولین بار شناسایی شده در چین.

Blackmores گزارش درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک (EBITDA) از $35.6 میلیون دلار برای نیمه دوم سال 2019.

تبلیغات

آن را نشانه روی حیله و تزویر دوره برای Blackmores در خواندن و درک بازار چین است. در سال گذشته سود خود را کاهش 23.6 درصد به $53.5 میلیون در پشت یک افت در فروش به چین است.

چین تحویل داده شده مخلوط نتایج جستجو برای Blackmores است که وابسته به تجارت خود در داخل و به که کشور های زیادی از موفقیت آن است. در میان یک مشکل 2019, Blackmores رفت و از طریق هیئت مدیره تجدید سازمان و اجرایی تغییراتی که منجر به Alastair Symington نام بودن در جولای جایگزینی خروجی رئیس ریچارد Henfrey.

روز دوشنبه شرکت صادر کوتاه ASX اطلاعیه در رابطه با معاملات متوقف شد. “تجارت توقف درخواست شده است در انتظار یک اطلاعیه توسط Blackmores مربوط به آن در نیم سال نتایج و چشم انداز برای سال کامل.”

هفته گذشته تحلیلگران گلدمن ساکس به نام Blackmores به عنوان یکی از شش شرکت که معتقد است می تواند با تعجب به حرکت نزولی در طول فصل درآمد.

“ما بالقوه برای ضعف بیشتر با شرایط چالش برانگیز در چین تداوم طولانی تر از انتظار می رود,” گلدمن ساکس گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

People are reaching for vitamin C and other supplements to help ward off the flu.

مردم برای رسیدن به ویتامین C و مکمل های دیگر برای کمک به دفع کردن آنفولانزا.اعتبار:fairfax

گلدمن ساکس ” ردیاب فروش در محبوب چینی کسب و کار به مصرف کننده خرده فروشی آنلاین سایت Tmall (که قبلا به عنوان شناخته شده Taobao Mall) نشان داده بود Blackmores شد و عملکرد ضعیفی در مقایسه با همسالان خود که توجه داشته باشید گفت.

“Blackmores است عقب مانده گسترده تر ویتامین و مکمل های بهداشت و درمان دسته با Blackmores رشد در 3 درصد در سال در سال بیش از شش ماه گذشته در مقابل 22 درصد افزایش برای گروه وسیع تری.”

Blackmores محصولات به طور گسترده ای در چین که در آن جمعیت زیادی اشتها برای, ویتامین ها و سایر مصرف کننده محصولات بهداشتی.

تفسیر اخیر نشان می دهد شرکت های ویتامین از جمله Blackmores بهره گیری از افزایش تقاضا برای ایمنی محصولات مانند ویتامین C قرص در چین است.

در همان زمان “چمدان تجارت” از خرید مقادیر زیادی از ویتامین ها در استرالیا و فروش آنها را آنلاین در چین شده است مانع از ممنوعیت سفر و گردشگری, محدودیت.

“ما شاهد افزایش تقاضا برای ایمنی محصولات در سراسر بسیاری از ما بازارهای آسیایی” یک Blackmores گفت: در بیانیه هفته گذشته است.

“ما همچنان به نظارت بر اثرات در فروش و اختلال در توزیع (با توجه به فرمت قمری تعطیلات سال جدید و با توجه به محدودیت Coronavirus).”

“در استرالیا کاهش گردشگران از چین [تاثیر] فروش” سخنگوی گفت.

سخنگوی اضافه شده که ارشد شرکت نگرانی برای سلامت و ایمنی کارکنان و شرکای تجاری در چین است. Blackmores کاهش یافته است به نظر در روز دوشنبه در خارج از آن ASX بیانیه.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de