Blackmores به سرمایه گذاری در رشد, راه اندازی, جدید مکمل ها برای حیوانات خانگی


ویتامین های گروه Blackmores را افزایش می دهد سرمایه گذاری در آن کلید چین رشد بازار وارد هند در یک سال و راه اندازی یک سری از مکمل ها برای حیوانات خانگی.

این حرکت بخشی از جامع تعمیرات اساسی از استراتژی این گروه پرده برداری توسط این شرکت صبح روز سه شنبه به عنوان گروه تایید اخبار منتشر شده در اوایل این ماه که نیمه اول آن سود خالص کاهش یافته بود 47 درصد به $18.2 میلیون.

Blackmores' overhaul strategy has laid out four key priorities for the group; rejuvenating its Australian operations, drive new growth in Indonesia and India, appeal to the "modern career woman in China", and make the organisation world class.

Blackmores’ تعمیرات اساسی استراتژی گذاشته است چهار اولویت های کلیدی برای گروه جوانی خود را در استرالیا عملیات درایو رشد جدید در اندونزی و هند درخواست تجدید نظر به “مدرن زن حرفه ای در چین” و سازمان جهانی کلاس.اعتبار:جان Woudstra

“در طول چند ماه گذشته ما شناسایی فرصت های به تمرکز استراتژیک ما تلاش و سرمایه گذاری در کمتر حق بیمه بیشتر برندها در یک گروهی متمرکز از بازار و کانال” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“برای شروع در یک مسیر برای تحویل پایدار سود و رشد بیش از چهار سال آینده ما را ساده ما عملیات و افزایش بهره وری در طول زمان” Blackmores گفت.

تبلیغات

استراتژی گذاشته چهار اولویت های کلیدی برای گروه جوانی خود را در استرالیا عملیات درایو رشد جدید در اندونزی و هند درخواست تجدید نظر به “مدرن زن حرفه ای در چین” و سازمان جهانی کلاس.

Blackmores رفت و به طور غیر منتظره و تجارت توقف در اوایل این ماه پیش از انتشار یک تجارت به روز رسانی که نا امید بازار است. در پاسخ به به روز رسانی نشان داد که سود خالص میبرد و تصمیم به قراضه موقت سود سهام Blackmores سهام کاهش یافت و 12.8 درصد در روز است.

این گروه روز سه شنبه گفت که طرح هایی در جریان است برای تقویت آن در استرالیا کسب و کار با تمرکز بر بهبود حاشیه ناخالص.

استراتژیک بررسی می آید فقط چند ماه به تصدی رئیس جدید اجرایی Alastair Symington که انتخاب شد برای پر کردن فشار بالا نقش پس از طولانی اجرایی جستجو.

در مصاحبه با سن و The Sydney Morning Herald در اکتبر Mr Symington گفت: این شرکت در تلاش برای توسعه بیش از حد بسیاری از محصولات در یک بار نیاز به تیز کردن تمرکز خود را بر روی محصولات که از نظر مالی قابل دوام.

“ما بیش از 200 پروژه در نوآوری ما قیف در حال حاضر. [برای] یک شرکت از اندازه ما که بیش از حد بسیاری از ما نیاز به رسیدن به یک مقدار واضح تر لیست او گفت:” در آن زمان است.

سهام در Blackmores تعطیل 2.6 درصد در روز دوشنبه در $69.72 در یک روز گسترده تر در بازار کاهش یافت و 2.3 درصد است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>