فروغ بلعد پناهگاه پناهندگان در لزبوس در بحبوحه تنش ها بر سر افزایش مهاجرت

صادر شده در: تغییر یافته:

آتش فرا گرفته یک پناهگاه پناهندگان در یونان جزیره لزبوس شنبه به عنوان یونانی مقامات درگیر در تجدید درگیری با یک گروه از مهاجران که در میان هزاران نفر فراوان همراه ترکیه در کنار زمین عبور از مرز با یونان است.

تبلیغات

آتش سوزی در یک خانواده شاد سوئیس-اداره خانواده مرکز مراقبت از پناهندگان فقط در خارج از جزیره پایتخت آمد و پس از خشونت در آخر هفته کارگردانی شده در گروه های کمک و روزنامه نگاران در لزبوس.

“ساختمان مدرسه دارای بسیاری از آسیب های ما نمی توانیم بگوییم بیشتر در حال حاضر” یک منبع در میان اپراتورهای گفته است.

“آتش نشانی وجود دارد تیم ما بر روی زمین و همچنین” آنها اضافه شده است.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از صدمات.

آتش همزمان با درگیری در روز شنبه هنگامی که یک گروه از مهاجران پرتاب سنگ در یونان پلیس در نزدیکی یونانی روستای Kastanies در امتداد مرز ترکیه. پلیس یونان در پاسخ به شلیک گاز اشک آور برای جلوگیری از جمعیت در حالی که پلیس ترکیه شلیک گاز اشک آور در بازگشت در یونانی خود هستند.

>

حداقل دو مهاجر زخمی شدند که اگر چه آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی باعث صدمات خود را.

گروه عمدتا مردان جوان گره خورده طناب بر روی حصار مرزی در تلاش برای پاره کردن آن. برخی فریاد زد: “خدا بزرگ است” در حالی که دیگران فریاد زد: “باز کردن مرز.”

در طرف ترکیه از مرز زمینی با یونان دهها هزار نفر از پناه جویان شده اند در تلاش برای شکستن از طریق به مدت یک هفته. شده اند وجود دارد متعدد مبادلات از گاز اشک آور و سنگ یونانی با پلیس ضد شورش است.

ترکیه را متهم یونان از مجروح شدن بسیاری از مهاجرین و کشته شدن حداقل پنج ادعای آتن را رد می کند.

سرخوردگی و خشونت در لزبوس

بیش از 1700 مهاجران را فرود در شصت و چهار دیگر جزایر دریای اژه از ترکیه طی هفته گذشته اضافه کردن به 38,000 در حال حاضر کهنه به گردابی و نامعقول پناهندگان مراکز.

این موج جدید ramped تا در حال حاضر بالا تنش در Lesbos جزیره است که در انتقال خط مقدم برای سال.

سرخوردگی منفجر شد به خشونت در آخر هفته گذشته با اوباش راه اندازی موانع حمله به خودروهای حامل کارگران NGO و ضرب و شتم روزنامه نگاران.

در اوایل روز شنبه, یونانی, وزیر مهاجرت اعلام کرد قصد دارد برای دو جبهه به خانه پناه جویان که وارد پس از مارس 1, زمانی که ترکیه اعلام کرد که دیگر نمی خواهد مردم را از تلاش برای عبور به اتحادیه اروپا است.

“ما می خواهیم برای ساخت دو بسته مراکز (منطقه شمال) Serres و بیشتر آتن منطقه با 1000 مکان” وزیر مهاجرت Notis Mitarachi گفت Skai تلویزیون.

“ما نیاز به حمایت از جوامع محلی. ما نمی توانیم ترک همه (این) مردم در جزایر” او گفت:.

Mitarachi همچنین گفت: دولت برای حمایت از پناهندگان خواهد بود به شدت کاهش می یابد و که آنها می خواسته می شود که به ترک اردوگاه پس از تامین وضعیت حفاظت.

“خوابگاه و مزایای کسانی که پناهندگی اعطا می شود قطع خواهد شد ظرف یک ماه. از آن پس آنها را مجبور به کار برای زندگی. این باعث می شود کشور ما کمتر از یک مقصد جذاب برای جریان مهاجرت” وزیر گفت.

راست فعالیت

راست نظامیان از دیگر نقاط اروپا سفر به لزبوس و یونانی مرز مشترک با ترکیه در میان آنها سوئدی راست رهبر Jimmie Akesson که بنا به گزارش ها دست از آگهی با پیام “سوئد است.”

روز جمعه دو آلمانی و دو اتریشی – شناسایی به عنوان تندرو و ملی گرا توسط رسانه های محلی – پلیس گفت که آنها مورد حمله قرار گرفته و مورد ضرب و شتم مرکزی لزبوس بازار است.

یکی از چهار که ادعا کرد آنها روزنامه نگاران شناخته شده است به عنوان ماریو مولر یک عضو از راست Identitarian جنبش است.

روز شنبه, ضد فاشیستی فعالان سازماندهی یک تجمع در حمایت از پناهندگان در لزبوس.

“ما نیاز به واکنش نشان می دهند در برخی از راه, از آنجا که ما به یک نقطه رسیده ایم که در آن ترس در راه است” گفت: ماریا Psomadaki بازنشسته ،

(FRANCE 24 با خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>