فیلمهای لئوناردو داوینچی نشان می دهد تمام شب باز و به صورت رایگان در موزه لوور

صادر شده در: Modified:

کوتاه چیزی برای انجام در اطراف 4am در پاریس آخر هفته در اواخر ماه فوریه ؟ در حال حاضر شما می توانید بازدید از موزه لوور را در نمایشگاه رنسانس ایتالیایی استاد لئوناردو داوینچی توسط منتقدان مورد ستایش قرار داد به عنوان مهم ترین نمایش خود را با این نسخهها کار در سال به صورت رایگان.

تبلیغات

موزه لوور اعلام کرد در روز یکشنبه که به صورت نهایی آن روز باز – از روز جمعه 21 فوریه از طریق پنج شنبه فوریه 23 – نمایشگاه خواهد بود تمام شب باز و همچنین طول آن به طور منظم در طول روز ساعت.

“برای بازدید کنندگان از آن خواهد شد یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن و یا دیدن دوباره همه این آثار توسط این نابغه رنسانس و در یک فضای خاص در شب” سر از موزه لوور, Jean-Luc مارتینز گفت: Journal du dimanche روزنامه.

ورود رایگان خواهد بود اما رزرو آنلاین ساخته شده از این جمعه خواهد بود و واجب است. بیش از 30 ، 000 بلیط خواهد بود تا برای grabs.

هدف این است که “دوباره می گویند برای هر کس که این موزه برای همه” مارتینز اضافه شده است.

این نمایشگاه که باز در اواخر اکتبر علائم 500 سال پس از مرگ لئوناردو در شهر امبیس در دره Loire در 2 مه 1519.

این گروه 162 آثار از جمله وام توسط ملکه الیزابت دوم بریتانیا از مجموعه سلطنتی بریتانیا, موزه, هرمیتاژ سنت پترزبورگ و واتیکان.

آن را شامل نمی شود لئوناردو ترین کار معروف مونا لیزا که – اگر چه قرار دارد در این موزه لوور – برگزارکنندگان تصمیم باید باقی می ماند در آن معمول فضای نمایشگاه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

>> Encore! لئوناردو داوینچی در موزه لوور: تاریخی, نمایشگاه نشانه 500 سال پس از مرگ هنرمند

این قابل توجه دیگر هیچ-نشان می دهد که Salvator موندی کار که شد, گران قیمت ترین نقاشی که تا کنون فروخته شده که آن را از ذهن $450 میلیون دلار در حراج کریستی در سال 2017. شایعات در گردش بودند که آن را ممکن است در ظاهر در این نمایشگاه است.

رمز و راز در حال حاضر در اطراف نقاشی – که اصالت مورد مناقشه است توسط برخی از کارشناسان آن را به عنوان دیده نشده است پس رکورد شکنانه فروش.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر