‘خون را’ David S. F. Wilson آورده گسترده VFX تجربه کارگردانی اولین

هر کس می خواهد یک تکه از ابرقهرمان نوع را بزرگتر از اندازه جعبه که می تواند باعث خاص هر دری سخنی در میان سرحال فیلم های پرفروش. اما ایستاده در میان به خوبی تعریف شده مارک های مارول و دی سی یک چالش سونی “خون” که کمان در تئاتر مارس 13, ملاقات با یک انرژی بالا و واقع گرایی و مبتنی بر رویکرد آن از 1500 بصری-اثرات عکس.

برای اولین بار از ویژگی های مدیر David S. F. Wilson به ارمغان می آورد چندین دهه تجربه به این فیلم به عنوان یکی از بنیانگذاران همراه با “Deadpool” مدیر تیم میلر از تحسین جلوه های بصری خانه Blur Studio. ویلسون می گوید که به عنوان یک سبک نقطه شروع آرزوی او را به “خون” انرژی تونی اسکات فیلم.

“این یک بخش بزرگ از ما چگونه حک کردن یک تکه کوچک از [دربارهی] پای خودمان می گوید:” ویلسون. “بهترین شروع به سر من می تواند به [visual effects supervisor کریس هاروی] یک نگاه که در حال حاضر نمی احساس” مانند مارول یا دی سی. ویلسون با هدف به ظاهر مبتنی بر علم “قابل قبول واقعیت” اما تجسم در یک “پر انرژی و تهاجمی فیلمسازی پالت.”

نشانه گرفتن از دنیای واقعی است که بسیار ساده تر برای جلوه های بصری نسبت به اختراع یک نگاه از تمام پارچه هاروی می گوید. “شما فقط می خواهید به تناسب به همان زبان و کمک به داستان گفتن است.”

“خون” اولین فیلم به اقتباس از یک شجاع کمیک, اموال, ستاره های وین دیزل به عنوان سرباز ری پادگان که کشته شدن در حین انجام وظیفه و زنده با کاشت خاطرات توسط میکروسکوپی nanites تزریق در جریان خون است که به او افزایش یافته شفا قدرت و قدرت های دیگر است.

هاروی می گوید: وسعت کار به عنوان یک چالش به عنوان پیچیدگی. برای یک مجموعه قطعه نبرد در شفت آسانسور از 200 جلوه های بصری عکس پر نیست فقط فوری محیط زیست بلکه جهان خارج از ویندوز از جمله جمعیت و ترافیک در خیابان زیر پوشش گیاهی و پرندگان.

“این همه چیزهای کوچک,” او می گوید. “این خوب ذرات معلق در هوا. این گرد و غبار که dislodges زمانی که آنها ضربه چیزی. آن را به همه کسانی که کمی پیچیدگی های خاص است که آن را به زندگی و اضافه کردن آن سطح از واقع گرایی که در غیر این صورت احساس می کنم تا حدودی استریل است.”

ویلسون اعتبارات دیزل تعهد به انجام بسیاری از اثرات عملا بدون VFX. اما برای افراطی ترین جلوه های بصری توالی گسترده صورت عملکرد و ضبط حرکت فعال هاروی خدمه برای ایجاد قانع کننده دیجیتال ،

ویلسون می گوید که از دنیای VFX مفید بود و که او در بر داشت کارگردانی بازیگران در مجموعه آسان تر و سریعتر نسبت به انجام عملکرد ضبط در استریل و تکنولوژی محیط زیست. “کارگردانی انیمیشن یا جلوه های بصری است که نوع دقیق,” او توضیح می دهد. “من می خواهم به فکر می کنم در مورد آن را به عنوان کارگردانی در حرکت آهسته. شما را به یک توجه داشته باشید و سپس دو هفته بعد که توجه داشته باشید آشکار بر روی صفحه نمایش از جایی که در مقابل کامل از عمل زندگی می کنند.”

“خون” ساخته شده در 55 روز با اوت reshoots در مونترال. فیلم 1,500 جلوه های بصری عکس آمده از بازار مال فروشان, FX, روش Studios’ مونترال تسهیلات Cantina خلاق و تصویر موتور ملاقات کرد که مهلت طولانی نهایی دیجیتال دو شات با فقط چند دقیقه تا زمانی که این فیلم تا به حال به 100% قفل شده است.

یک تیم در خانه در سونی هم نزدیک به 700 عکس از بیشتر نامرئی کار — نظارت بر مرکب پوزه چشمک می زند و نقاشی کردن سیم و یا دیگر عناصر غیر ضروری — ساخته شده است که این امکان را برای ویلسون به کار به سرعت. “این بدان معنی است که من لازم نیست به پرتاب طول می کشد دور به دلیل وجود چاه و یا خدمه در آن وجود دارد,” او می گوید. “من فقط می توانید نگه دارید.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>