بلومبرگ نمی تواند تولید انرژی, هیجان,’ مورد نیاز برای برنده شدن در نظرسنجی ها: ساندرز

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت: Mike Bloomberg نمی خواهد تولید “هیجان و انرژی” مورد نیاز برای برنده شدن در کاخ سفید با تمرکز بر یک رقیب هنوز به طور کامل شرکت در مسابقه.

“حقیقت ساده این است که شهردار بلومبرگ با تمام پول خود را نمی خواهد ایجاد نوعی از هیجان و انرژی ما نیاز به مشارکت ما باید برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت: در حزب دموکرات جشن.

ساندرز مشتاق به ساخت شتاب پس از برنده شدن در نیوهمپشایر و یک عکس پایان برای کسب مقام اول در آیووا ذکر شده تنها میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار در میان رقبای خود در لاس وگاس سخنرانی. او با انتقاد از بلومبرگ این مواضع در حداقل دستمزد, قوانین پلیس مالیات ثروتمندان و تنظیم وال استریت.

نوادا برگزار خواهد شد در فوریه 22 مسابقه بعدی در دولت توسط دولت نژاد به انتخاب دموکراتیک حریف جمهوریخواه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

بلومبرگ نمی شد در این مراسم در لاس وگاس است و نه رقابت در نوادا است. او انتخاب به جای تمرکز بر آمده است که رای گیری شروع در مارس 3 “سه شنبه” از جمله ویرجینیا که در آن بلومبرگ مبارزات انتخاباتی در روز شنبه. مبارزات انتخاباتی خود را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در خارج از ساعات کار عادی.

ساندرز’ سخنان به نظر می رسد بی اعتنا از نامزدهای دیگر که صحبت در فروم. آنها شامل سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که مسابقه ساندرز به پایان عکس در آیووا انجمن و ازمایش کرده او را تنها دقت در نیوهمپشایر در اوایل این ماه.

سابق جو بایدن با انتقاد ساندرز هر چند نه با نام خود در سخنرانی برای ساندرز’ قبل از حمایت از یک قانون محافظ تولید کنندگان اسلحه از برخی از مسئولیت برای تیرباران های دسته جمعی.

پیش از آن در روز بایدن ضبط مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که در آن او گفت: ساندرز باید “طرد” برخی از حامیان برای حملات تهاجمی در این سناتور منتقدان.

بسیاری از نامزدهای دیگر اجتناب از درگیری با وجود فقط یک هفته تا نوادا حزبی.

“خبر بد این است که پس از بیش از 100,000 selfies, من برداشت کسی سرد” نامزد الیزابت وارن گفت: جمعیت صدای او را ترک و به سختی قابل شنیدن است. “خبر خوب این است” با این وجود او همچنان ادامه دارد.’ من در این مرحله امشب چون من یک جنگنده است.”

رأی گیری آغاز شده در نوادا در روز شنبه با 11,800 دموکرات شرکت کننده. یک حزب رسمی و مشخص مردم در انتخابات به عنوان بالاتر از حد انتظار است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>