به عنوان آخرین آهنگ “بیشترین قتل ناپاک” باب دیلن با اقتباس از شکسپیر است. برای او به طور غیر منتظره سریع آتش پیگیری او cribbing از والت ویتمن. “من حاوی انبوه” طول می کشد نام خود را (و خط نهایی هر بند) از معروف پرانتز فکر در ویتمن “آهنگ از خودم.” و درست به اعلامیه شخصی پیچیدگی لحن خود را شامل یک لژیون ارزش افکار و نگرش… اگر چه در صرف چهار و نیم دقیقه, نه کاملا به عنوان بسیاری از الماس به عنوان 17 دقیقه ای “قتل است.”

این دو آهنگ با هم نشان دهنده کاملا استراحت در خشکسالی از مواد جدید از دیلن که تا به حال منتشر شد که قبلا بی سابقه song پس 2012 “طوفان” تا زمانی که او را “بیشترین قتل ناپاک” در حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیمه شب 27 ماه مارس است. فقط سه هفته بعد او را دو برابر مقدار fresh آهنگ ها با “من حاوی انبوه” نیز یک نیمه شب ET/9 PT تعجب انتشار بدون اخطار.

اگر چه این تنها یک چهارم به عنوان طولانی به عنوان “قتل” “انبوه” به اشتراک گذاشتن برخی از شباهت های فوری آن سلف از جمله drumless نورد صدا که در آن چند اندک بازیکنان از جمله جراحی گیتاریست به نظر می رسد به آرامی بداهه در یک موضوع به عنوان آنها بروید.

همچنین سهام شعله ور شدن عجیب و غریب juxtapositions از منابع فرهنگی اگر چه تقریبا در بس گرامى سطح بیشتر حماسی آهنگ از سه هفته پیش. به احتمال زیاد-به-می شود-به نقل از آلبوم:

من فقط می خواهم آن فرانک مانند ایندیانا جونز
و آنها را به انگلیسی, پسر بد, the Rolling Stones

اما این ترانه نیست خیلی از نقاشی سه قابی از دیلن را ضبط مجموعه این زمان در اطراف, اگر چه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فهرستنویسی در جریان است. آن را بیشتر شبیه به او را ل و او را از طریق بسیاری از خلق و خو. در یک نقطه او برای تلفن های موبایل مانند شکست lovelorn رقم بسیار خود را 23 ساله و “زمان خارج از ذهن” آلبوم:

من تو را به حق و چیزهایی که ما گفت:
من تو را مرد است که سهام خود را در تخت خواب

و او می افزاید: “نیمی از روح من نوزاد متعلق به شما است.” اما بعد او را بی اعتنا حتی تحقیر یک زن است. همان یک یا نالایق جانشین? که به می گویند ؟

از دست داده مادام دریافت کردن من زانو
نگه داشتن دهان خود را دور از من

به عنوان با بسیاری از دیلن آهنگ ها فردی منظوم را کامل حس و سپس به نظر می رسد در تضاد با چیزی است که به شرح زیر است. اما شاید بیش از هر آهنگ قبلی این منطق که داخل آهنگ درحال تغییر شکل خلاصه شده است در عنوان خود را. این است که “من وجود ندارد” به عنوان آوانگارد فیلمی درباره او ادعا کرد; آن است که او را در همه جا. و اگر شما می خواهید مناقصه دیلن یا حقه باز یک دیلن که به نقل از بلیک و یا بویی و مات به Hoople عاشق یا جنگنده همه آنها در اینجا در جایی در یکی از این ئی سازمان ملل متحد-خود-تعریف آیات است. “چه می توانم به شما بگویم ؟ من خواب با مرگ و زندگی در بستر همان” دیلن آواز می خواند ارسال همه فن بودند که در اواخر, به اندازه کافی برای دریافت غیر منتظره درمان به خود استراحت.

دیلن نیست انتشار هر گونه بیانیه ای با این آهنگ به عنوان او را با مه و اینکه آیا شایعه آلبوم جدید است که واقعا در راه باقی می ماند به عنوان بسیاری از رمز و راز بوده است. در حال حاضر وجود دارد به دلیل مشکوک که صدا زنگ در تغییر بار پنج و نیم دهه پیش ممکن است در آغوش تغییر به طوری که او پیوست و برخی از بچه ها در اتخاذ یک تک آهنگ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de