بوئینگ می یابد مانده در 737 MAX jetliner مخازن سوخت

صادر شده در:

بوئینگ شرکت یافت می شود باقی مانده است که می تواند مطرح بالقوه خطرات ایمنی در مخازن سوخت چند 737 MAX هواپیما که در ذخیره سازی و انتظار برای تحویل به شرکت های هواپیمایی با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری دیده می شود رویترز روز سه شنبه.

تبلیغات

جسم خارجی باقی مانده های صنعتی مدت برای ژنده پوش ابزار و تراشه های فلزی و دیگر مواد به جا مانده از کارگران در طول فرایند تولید شده است کنترل کیفیت شماره های مختلف بوئینگ هواپیما مانند آن KC-46 تانکر.

علامت جنکس مدیر کل 737 برنامه گفت: کارکنان در این یادداشت که چنین مانده بود “کاملا غیر قابل قبول” است و این شرکت با در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به این موضوع در آن سیستم تولید.

یک سخنگوی بوئینگ تایید این یادداشت اصالت و گفت: Boeing نمی بینم باقی مانده به عنوان کمک به تاخیر در جت بازگشت به خدمات.

اشیاء پیدا شد در طول کار تعمیر و نگهداری در برخی از صدها نفر از 737 MAX jetliners بوئینگ ساخته شده است اما تحویل داده نمی شود به دلیل در سراسر جهان ممنوعیت های اعمال شده در ماه مارس گذشته پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 مردم, او گفت:.

FAA بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>