ستاره بالیوود آمیتا باچان بازیابی از Coronavirus از بیمارستان مرخص شد

پس از آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته سوپراستار بالیوود آمیتا باچان بهبود است و از بیمارستان مرخص شد, او اعلام کرد در روز یکشنبه.

این بازیگر هندی که 77 سال بستری شد بمبئی Nanavati بیمارستان در جولای 11, کمی بیش از سه هفته پیش.

در توییتر بازیگر های تشکر شده از “عالی مراقبت و پرستاری” در بیمارستان برای ساخت آن “ممکن است برای من برای دیدن این روز است.”

بالیوود ستاره, پسر بازیگر همکار آبیشک باچان نیز در بیمارستان بستری با کروناویروس در همان روز. او گفت در توییتر که او هنوز تست مثبت برای coronavirus و باید اقامت در بیمارستان برای طولانی تر است.

“من متاسفانه به علت برخی بیماریهای باقی می ماند Covid-19 postive باقی می ماند و در بیمارستان است. با تشکر از همه شما برای ادامه آرزوها و نماز برای خانواده من. بسیار فروتن و مدیون. من ضرب و شتم این و بازگشت سالم! وعده” او هنوز توییتی.

این ویروس در زمان تلفات در معروف اعضای خانواده که بسیار مورد توجه در هند صنعت فیلم. همکار بازیگر آیشواریا رای باچان که آبیشک باچان نیز آزمایش مثبت برای coronavirus در همان زمان در ماه جولای به عنوان به خوبی به عنوان خود را هشت سال جوان Aaradhya. همراه با ارشد باچان آنها نیز منتشر شد از بیمارستان پس از درمان است.

آمیتا باچان یکی از قابل تشخیص ترین و بازیگران مشهور در بالیوود, ظاهر می شود در بیش از 200 فیلم های هندی در سراسر یک حرفه ای است که دهانه پنج دهه است. او ساخته شده او برای تلفن های موبایل اولین بار در Baz Luhrmann 2013 فیلم “گتسبی بزرگ” در کنار لئوناردو دی کاپریو و توبی مگوایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>