Bolsonaro خواستار برزیل برای بازگشت به کار, می گوید: نگرانی بیش از coronavirus پر از شکوفه

صادر شده در:

به عنوان برزیل و بزرگترین شهر رفت و به مستند رئیس جمهور Jair Bolsonaro روز سه شنبه در زمان هدف در “هیستری” بیش از coronavirus و خواست که زندگی باید ادامه داد و شغل حفظ شود.

تبلیغات

در یک آدرس به ملت Bolsonaro خواست شهرداران و فرمانداران دولت به عقب مستند اقدامات است که به ارمغان آورده اند ریو دو ژانیرو و سائو پائولو به نزدیکی standstills.

“ما باید بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “چند متحده و شهر سالن باید خود را رها سوخته-زمین سیاست است.”

Bolsonaro مواجه شده است و افزایش انتقادات خود را برای cavalier نگرش به این ویروس که او را بعنوان یک “فانتزی” و “کوچک آنفولانزا” با وجود آن آلوده کردن بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشتار ده ها هزار نفر.

در سخنرانی سه شنبه شب مردم سوء استفاده از گلدان و تابه ها را در یک شکل سنتی از تظاهرات در سائوپائولو و برازیلیا. نظر سنجی ها نشان داده اند Bolsonaro محبوبیت لغزش.

او گفت: وضعیت وحشتناک در ایتالیا خواهد بود و نه تکرار در برزیل به دلیل این کشور آمریکای لاتین را جمعیت جوان و گرم آب و هوا.

ایتالیا تا به حال بیشتر مردم مردن از coronavirus بیش از هر کشور دیگر با مرگ و میر افزایش به 6,820 در روز سه شنبه.

بسیاری از افراد از جمله خود تا به حال هیچ چیز به ترس Bolsonaro گفت.

“در مورد خاص با سابقه من به عنوان یک ورزشکار اگر من مبتلا به این ویروس من هیچ دلیلی برای نگرانی من احساس می کنم هیچ چیز و یا آن را در اکثر فقط کمی آنفولانزا,” او گفت:.

Coronavirus مرگ و میر در برزیل در روز سه شنبه افزایش یافت و به 46 از 34 و تعداد موارد افزایش به 2,201 از 1,891 با توجه به آمار دولت. Wanderson de Oliveira های وزارت بهداشت, رسمی به خبرنگاران گفت: برزیل را بسیار گسترش آزمایش در روزهای آینده.

چشم انداز اقتصادی برای برزیل, امریکا بزرگترین اقتصاد در حال بدتر شدن میان همه گیر. داده ها نشان داد که ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به سه سال اخیر در ماه مارس و خرده فروشی در ماه ژانویه کاهش یافته و در سریع ترین میزان در بیش از یک سال نشان می دهد هزینه های مصرف کننده بود به یک رقم در سال 2020 حتی قبل از شیوع کروناویروس.

دو از برزیل, برترین شرکت های هواپیمایی گفت: آنها را قطع بیش از 90 درصد از پروازهای داخلی تا حداقل ممکن است.

رکود تنظیم شده است به بدتر به عنوان سائو پائولو, برزیل و بزرگترین شهر شروع یک هفته دو مستند در روز سه شنبه. دولت دستور داد تمام غیر ضروری خدمات و کسب و کار ،

این شهر معمولا قفل خیابان ساکت بود. اتوبوس هنوز هم زد و ساخت و ساز اجازه داده شد در ادامه یک پیشنهاد برای جلوگیری از فروپاشی کامل اقتصادی در کشور را اقتصادی نیروگاه. رستوران باز بود برای بایگانی اطلاعات و تحویل کارگران whizzed از طریق نازک شدن ترافیک دوچرخه و اسکوتر.

“همه ترس گفت:” Gidalva do Santo, 50, که تا به حال در سمت چپ صفحه اصلی به طور خلاصه به دکتر مراجعه کنید. “هر کس به دنبال پس از خود بهداشت به طور جدی به شستن دست های خود را.”

سائو پائولو که ثبت موارد برای اولین بار است که سخت ترین ضربه.

در انتظار یک قطار در یک معمولا بسته بندی شده ایستگاه آنتونیو Lima, 50, گفت که او نگران بود در مورد تاثیر خود را کوچک ساخت و ساز کسب و کار.

“این یک نگرانی ثابت چرا که ما کارگران به پرداخت. اگر آن را متوقف کرده است و هیچ راه حل های مالی شرکت ها را به سینه” او گفت:.

پیشتر در روز سه شنبه Bolsonaro وصله های دیپلماتیک امیرکبیر با چین موافقت در تماس با رئیس جمهوری چین برای مبارزه با گسترش coronavirus با هم.

اختلاف هفته گذشته آغاز شد زمانی که Bolsonaro را سرزنش چینی برای جلوگیری از استبداد سریعتر اقدام علیه coronavirus.

یازدهم و Bolsonaro گفتگو شامل بحث در مورد همکاری در لوازم پزشکی چینی سفیر یانگ Wanming گفت در توییتر بدون ارائه جزئیات.

یک منبع دیپلماتیک گفت که این کشور است که دیده می شود برخی از موفقیت در رام کردن این ویروس از طریق شديد مستند اقدامات را ارائه برزیل “با مواد و کمک های فنی به بهترین توانایی خود را.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>