بمب-انفجار بازمانده به کشمیر را Arifa: 7 زنانی که در زمان بیش PM توییتر

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه دست خود را در حساب های رسانه های اجتماعی به هفت زنان دستاوردهای مشترک خود را که زندگی سفر و تعامل با پیروان خود به مناسبت روز بین المللی زنان.

گسترش خود را, سلام, نخست وزیر مودی گفت که او امضای خود را از حساب های رسانه های اجتماعی به عنوان هفت زنان دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید زندگی سفر تحت #SheInspiresUs مبارزات انتخاباتی.

Sneha Mohandoss: مبارزه با گرسنگی برای گرسنگی-رایگان سیاره

اولین زنی بود Sneha Mohandoss بنیانگذار بانک مواد غذایی هند که سفر خود را به اشتراک گذاشته و از مردم خواست تا خوراک یک فرد نیازمند و کمک به سوی گرسنگی-رایگان سیاره است. معرفی خودش Sneha گفت که او با الهام از مادر او که القا عادت تغذیه بی خانمان.

بانک غذایی هند بنیانگذار این نسخهها کار با داوطلبان هر دو در هند و خارج از کشور به کار نسبت به از بین بردن گرسنگی است. با کمک او و تیم او نیز آغاز تغذیه با شیر مادر آگاهی درایوهای. “من کار با داوطلبان بسیاری از آنها خارج از هند برای از بین بردن گرسنگی است. ما باید بیش از 20 فصل و تحت تاثیر چند نفر با ما کار می کنند. ما همچنین از آغاز فعالیت های توده مانند پخت و پز, پخت و پز, ماراتن, تغذیه با شیر مادر آگاهی درایوهای,” او گفت:.

Malvika Iyer: زنده ماندن شانس

زن دوم achiever بمب-انفجار بازمانده Malvika Iyer حمل PM مودی حساب رسانه های اجتماعی توییتی یک پیام از شجاعت – “ما چگونه زنده ماندن چالش ما مهم ترین است.”

“پذیرش بزرگترین پاداش ما می توانیم خودمان را. ما نمی توانیم کنترل زندگی ما اما ما قطعا می تواند کنترل نگرش ما نسبت به زندگی است. در پایان روز آن است که ما چگونه زنده ماندن چالش ما است که مهم ترین. دانستن بیشتر در مورد من و کار من — @MalvikaIyer #SheInspiresUs” او توییتی از مودی حساب.

Iyer جان سالم به در انفجار بمب در زمانی که او فقط 13. اما آن جلوگیری نمی کند او را از دنبال کردن رویاهای خود را. خواستار آموزش و پرورش ‘ضروری’ او نیز خواست به حساس و موها ذهن جوان به طوری که آنها تبعیض قائل نیست. رفته از طریق تبعیض خودش Iyer گفت: “ما نیاز به نشان می دهد افراد معلول به عنوان مدل نقش به جای نشان دادن آنها به عنوان ضعیف و وابسته است.”

Arifa Jan: احیای J&K را در حال مرگ هنر

پس از Iyer Arifa Jan مشترک سفر خود را احیای مرگ صنایع دستی جامو و کشمیر. او توضیح داد که چگونه او وظیفه دلهره آور برای احیای یک بار-مشهور صنایع دستی ‘Namda’, سنتی دوزی فرش که خود را از دست داده شین در طول سال. “من همیشه از احیای صنایع دستی سنتی از کشمیر به دلیل این است که وسیله ای برای توانمند سازی زنان محلی. من دیدم وضعیت زنان صنعتگران و بنابراین من شروع به کار به تجدید نظر Namda کرافت” او توییتی از مودی را اداره کند.

Kalpana رامش: حمایت مدیریت آب

Kalpana رامش چهارم به دسته نخست وزیر توییتر مسئولیت رسیدگی به. “من هرگز تصور من می تواند بازگرداندن پرندگان به دریاچه و یا صدای جیر جیر از ما PMs رسیدگی است. با یک شرکت حل و فصل غیر ممکن می شود. ما می تواند یک تغییر در جوامع با اقدام جمعی در نحوه مدیریت منابع آب. اجازه دهید ما تبدیل به solvers مشکل” Kalpana توییتی از مودی را اداره کند. وی در ادامه افزود: “آب ارزشمند ارث ما رو. بیایید محروم نیست ما نسل های بعدی. کمک می کند با استفاده از آب مسئولانه harvesting rainwater صرفه جویی در دریاچه بازیافت آب استفاده می شود و ایجاد آگاهی است.” او طرفداران پایدار خانه و مشتق با الهام از او ،

Vijaya Pawar: دادن زندگی به Banjara صنایع دستی

نخست وزیر دست خود را بیش از رسانه های اجتماعی به حساب Vijaya Pawar یک صنعتگر صنایع دستی از ماهاراشترا در بعد از ظهر که گفت: “شما شنیده در مورد صنایع دستی از بخش های مختلف هند. همکار من سرخپوستان من به شما در حال حاضر صنایع دستی از Banjara جامعه روستایی در ماهاراشترا. من مشغول به کار در این برای آخرین 2 دهه شده اند و با کمک یک هزار نفر از زنان بیشتر است.”

Pawar تشکر نخست وزیر برای ارائه کمک های مالی و گفت: “نارندرا نخست وزیر نه تنها ما را تشویق به ترویج Gormati اما همچنین ارائه کمک های مالی. آن است که یک ماده از افتخار برای ما است. من به طور کامل اختصاص داده شده به حمایت از این هنر و من احساس افتخار به این مناسبت در روز.”

Kalawati Devi: حصول اطمینان از پاکیزگی در سراسر

Kalawati بس که شد از کانپور در اوتار پرادش بسیج مردم نسبت به پاکیزگی و کمک به ایجاد جامعه توالت. او گفت: “من همه جا زندگی می کردند وجود دارد dirtiness. اما نیز وجود دارد یک باور قوی که از طریق پاکیزگی ما می توانیم تغییر این وضعیت است. من تصمیم گرفتم برای متقاعد کردن مردم به ساخت توالت و جمع آوری پول. بهداشت ضروری است برای سالم ماندن. برای این کار, آن را در زمان برخی از زمان به مردم را آگاه است. اما من می دانستم که اگر مردم درک و سپس کار را پیش بروید. آرزوی من برآورده شد من تلاش در پاکیزگی موفق بود. ما را موفق به ساخت هزاران نفر از توالت.

Veena Devi: توانمند سازی زنان در کشاورزی

Veena دوی شد الهام بخش برای بسیاری از افراد پس از شروع به کشاورزی و توانمند سازی زنان در بیهار. نقطه از Munger منطقه او شروع پرورش قارچ در خانه او زیر تخت. مصرف بیش از نخست وزیر توییتر رسیدگی به او گفت: “زنان امروز به مراتب پشت سر نیست در هر زمینه ای. اگر زن قدرت این کشور مصمم است پس از آن او می تواند شروع به سفر خود را از اتاق خواب خود را. با توجه به این farming من احترام بگذارند. من sarpanch. آن است که یک لذت برای من که بسیاری از زنان مثل خودم در حال گرفتن این فرصت را به قطار است.”

Veena خواست زنان از کشور به بیرون بروید و نگاهی به خطرات و گفت: “امروز زنان در مونگر در حال ارائه یک مثال به کل کشور است. از کشاورزی در صفحه اصلی به فروش تولید در haat کل کار انجام شده است بر روی شانه های ما. به همین دلیل من به تمام زنان کشور – برو بیرون کار می کنند و سپس ببینید که چقدر خوب آن را احساس می کند.”

نخست وزیر اعلام کرده بود که در روز زن در این سال او را به دور خود حساب های رسانه های اجتماعی برای زنان که زندگی و کار الهام بخش مردم برای کمک به آنها را آتش انگیزه در میلیون است. او گفت که داستان از این زنان را می توان با استفاده از #SheInspiresUs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>