Bon Iver انتشار ‘لطفا همین حالا در ترس زندگی می کنند,’ آهنگ جدید با بهره گیری مراقبت های بهداشتی کارگران (گوش دادن)

Bon Iver منتشر کرده اند “PDLIF” — “لطفا همین حالا در ترس زندگی می کنند” — یک آهنگ جدید با هدف حمایت از سلامت کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

در تلاش برای ارائه ضروری اقلام پزشکی به سلامت کارگران گروه اهدای 100% “PDLIF” درآمد حاصل مستقیم امدادی کمک های انسان دوستانه سازمان هماهنگی با مقامات بهداشت و درمان, سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کار برای ارائه تجهیزات حفاظت فردی به پاسخ دهندگان در سراسر ایالات متحده و جهان است.

“از طریق موسیقی Bon Iver امید طرفداران به آنها ملحق خواهد شد در به عقب تقویت و تجمع در اطراف خود را به جامعه جهانی اعلام این خبر می گوید. “در حالی که ‘PDLIF’ ساخته شده بود در انزوا مسیر سفر از یک همکار به بعد در خدمت به عنوان یک یادآوری است که هر چند ما از هم دوریم ما هرگز به تنهایی.”

در اینجا گوش دهید: https://boniver.ffm.to/pdlif

“PDLIF” تولید شد توسط جاستین ورنون جیم-E پشته و ضربه فیلم های پورنو کار برتون و ناشی از یک نمونه از رخام گچی dePlume را “دیدار کرواسی.” در علاوه بر این به Vernon, نوازندگان شامل جیم-E پشته (برنامه نویسی درام), Kacy هیل (خواننده), یوسف K Rainey, Sr. (خواننده) الی Teplin (پیانو), Devin هافمن (باس) و راب گوزن شمالی (رشته ترتیبات پیانو). ورنون تپه dePlume و مایکل لوئیس نوشت, شعر با مخلوط کردن با ضربه فیلم های پورنو کار برتون و مسترینگ توسط هانتلی میلر.

“PDLIF” علائم Bon Iver اول جدید, استودیو, انتشار, پس از 2019 را “من” که به دست آورده نامزد جایزه گرمی برای آلبوم سال رکورد سال و بیشتر. به عنوان اعلام کرد با ماه گذشته “بانک خون (10th Anniversary Edition)” چاپ مجدد این گروه در حال حاضر اهدای 10 ٪ از تمام فروش merch برای تغذیه مردم و Chippewa Valley هنرمند صندوق امداد دو محلی و سازمان های حمایت از کسانی که تحت تاثیر COVID-19.

فعال در تمام 50 ایالت و بیش از 80 کشور مستقیم تسکین ماموریت است که برای بهبود سلامت و زندگی مردم متاثر از فقر و یا شرایط اضطراری – بدون توجه به سیاست و دین و یا توانایی پرداخت. اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس پاسخ تلاش های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر