آتش مارشال تعطیل “انگل” مهمانی در خانه سوهو قبل از اسکار شد و حتی بیش از.

در حدود 8 بعد از ظهر مهمان ورود به مشاهده و پس از حزب خواسته شد به شماره تلفن خود را به کارکنان در درب و پیشنهاد آنها چنگ زدن نیش به خوردن در بوا رستوران — آنها را دریافت متون که بیشتر می تواند اجازه دهید به حزب.

داخل نئون بر گرفته بود خصوصی اعضای باشگاه. جعلی هلو آویزان شد در درختان در باغ رستوران. یک تعداد انگشت شماری از مردم تبدیل هلو به گوشواره. زیادی نئون “بونگ” ثبت شد درخشان در طبقه پایین رستوران. منو برای شب شامل خانه سوهو معمول ارائه شده از سالاد ماهی قزل آلا گوشت و بلکه Bibigo آشپزخانه ارائه غذاهای کره شامل مرغ سرخ شده, برنج, رول خیار کیمچی و bulgogi و ذرت و پنیر و تخم مرغ رول.

Kpop باند A. C. E. قرار داده و در دو را نشان می دهد در طول شب در یک مرحله کوچک در خصوصی اعضای باشگاه اصلی منطقه که در آن کوئینسی جونز, Gina Gerson, Jim Jefferies, Mike Moh, “صعود” کارگردان و ستاره مایکل آنجلو Covino و “جوجو خرگوش” طراح صحنه و لباس Mayes C. Rubeo خال خال شد.

مرد شب “انگل” به کارگردانی بونگ جون هو, وارد, نزدیک به 1 صبح با بازیگران خود را. او خود را برگزار اسکار در هوا به عنوان حزب فوران با کف زدن و تشویق.

محبوب ترین ها در انواع

در مرحله نئون مدیر عامل شرکت تام کوین گفت: از “انگل های” چهار برنده, جمله های تاریخی, بهترین عکس برنده (این اولین فیلم خارجی زبان برنده جایزه) “امشب سینما برنده قرار داده و هر کس دیگری در بررسی و بونگ جون هو شده است انجام این کار برای یک مدت طولانی motherf—ing زمان است.”

او افزود: “این یک پیروزی برای همه ما امشب. ما قرار داده و بقیه از صنعت در بررسی از آنجا که سینما را به دست آورد!”

بونگ تشکر از همه برای حمایت خود را و سپس گفت: به وحشی, کف زدن “اجازه دهید نوشیدنی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im