بوریس جانسون, چهره, حزب, شورش بیش Huawei تصمیم


لندن: بوریس جانسون دقت جان سالم به در برد اول خود را جدی شورش توسط حزب محافظه نمایندگان مجلس در ویکیانبار خود تصمیم بحث برانگیز اجازه می دهد تا شرکت چینی هواوی برای ساخت بریتانیا 5G شبکه.

ژانویه تصمیم خشم ایالات متحده و باعث تنش جدی میان پنج چشم هوش-های باشگاه متشکل از, استرالیا, انگلستان, آمریکا, نیوزیلند و کانادا است.

در مجموع 36 حزب محافظه نمایندگان مجلس در ترکیب با غیر دولتی و احزاب علیه دولت در اصلاح نامربوط و ارتباطات از راه دور لایحه مطرح شده توسط رهبر شورشیان سابق محافظه کار رهبر ایان دانکن اسمیت.

شصت حزب محافظه کار نمایندگان مجلس نیست رای برای دولت به معنای شورشیان نیاز فقط 13 رای بیشتر در آینده هر بخش.

تبلیغات
Boris Johnson, UK Prime Minister.

بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا.اعتبار:بلومبرگ

جانسون یک کار اکثریت 87 پس از لغزش برنده شدن در ماه دسامبر سال گذشته اما نتیجه روز سه شنبه رای در ویکیانبار شد 306 – 282.

در حالی که دولت در نهایت غالب شورشی را نتیجه قوی تر از انتظار می رود. بسیاری از نمایندگان مجلس در حال درک به توافق با شورشیان و نه تاکتیک خود را از هل دادن آن را به یک رای در یک نامربوط لایحه.

“این نشان می دهد که بزرگ قدرت از احساس در میان حزب محافظه کار است که دولت باید برای دریافت Huawei ما ضروری زیرساخت” معاون سابق نخست وزیر Damian سبز گفت: صبح سیدنی هرالد و سن بلافاصله پس از رای گیری.

“ما خواهد شد بدیهی است بازگشت به این که ارتباطات از راه دور امنیت لایحه معرفی شده است و دولت خواهد بود و توصیه به فکر می کنم سخت” آقای سبز گفت.

محافظه کار MP تیم Loughton گفت او رای دادند در برابر این دولت برای اولین بار بر سر این موضوع. او گفت بریتانیا باید “هشدارها” از آن “نزدیک ترین متحدان”

با آنچه در دیگر جنبه های حساس برنامه ریزی زیرساخت خواهد محترم دولت برای انتخاب مقرون به صرفه-زیرزمین پیشنهاد از خطرناک تامین می رود که در برابر همه قوانین ضد رقابتی تدارکات” Loughton گفت.

“این تصمیم بدبو است و دولت باید به فکر می کنم دوباره.”

مایک با چنگک جمع کردن یک مشاور Huawei پیش از آن هشدار داده جانسون در نامه سرگشاده ای است که هر گونه تلاش برای “بیشتر به محدود کردن Huawei 5G تجهیزات و یا برای حذف موجود 4G تجهیزات نه تنها بسیار متحمل هزینه های قابل توجهی, اما تعصب روابط تجاری با چین و خواهد شد به طور قابل توجهی مجموعه دولت پهنای باند جاه طلبی.”

دانکن اسمیت به حال انتظار می رود را در یک رای بود و خواست وزیر فرهنگ الیور Dowden به ارائه یک “قفل-تنگ” تعهد به فاز چینی فروشنده از شبکه ها در کامپیوتر است.

شورشیان می خواهید Huawei تجهیزات توسط 2023 اما دانکن اسمیت گفت: آقای Dowden او “انعطاف پذیر” در بازه زمانی.

اما آقای Dowden نمی دهد هیچ اطمینان و ردیف عقب بر تعهد داده شده توسط خود کاربر وزیر مت Warman در طول یک بحث هفته گذشته که دولت متعهد شد به یک فاز چینی کیت جاسوسی بیش از ترس.

که باعث دانکن اسمیت به حرکت خود متمم امضا 26 نمایندگان مجلس است.

حزب محافظه backbencher باب Seely یکی از اولین منتقدان دولت بریتانیا تصمیم به تصویب چینی فروشنده گفت که او “شگفت زده” با قابل قطع در دولت اکثریت “با توجه به این لایحه بود و نه حتی حق خودرو.”

“آن را قوی نشان دادن” او گفت:.

این حزب محافظه روسای این همه حزب و گروه پارلمانی برای استرالیا و نیوزیلند اندرو Rosindell پیوست شورش در رای دادن.

“من نمی خواهم به خطر بریتانیا ارتباطات و امنیت” Rosindell گفت سیدنی هرالد صبح و عصر.

“ما باید با دوستان و متحدان ما برای توسعه جایگزین برای 5G. شورش در برابر خود دولت است که از من حمایت است نه آنچه من می خواهم به انجام است اما این یکی از آن موارد زمانی که یک نقطه ساخته شود.”

Dowden وعده نمایندگان مجلس که دولت را واقعی لایحه به عوام قبل از تعطیلات تابستانی آغاز می شود در جولای 21, زمانی که آنها می توانند به بحث و رای گیری دوباره در این لایحه پس از آن.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>