بوریس جانسون ‘در پاسخ به درمان’, دولت بریتانیا می گوید


لندن: بوریس جانسون “در پاسخ به درمان” را به عنوان او باقی مانده است در یک وضعیت با ثبات در لندن یک بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه که در آن او است که برای درمان coronavirus خیابان داونینگ می گوید.

نخست وزیر ادامه داد: در “ارواح خوب” روز چهارشنبه پس از گذراندن سومین شب در سنت توماس بیمارستان رسمی خود را سخنگوی گفت.

Police officers stand outside St Thomas' Hospital, where Prime Minister Boris Johnson remains in intensive care.

افسران پلیس ایستاده در خارج از سنت توماس ” در بیمارستان که در آن نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه.اعتبار:AP

Johnson, 55 بود و گفته بود دیگر مشغول به کار در حالی که به دنبال مشاوره از پزشکان و دریافت فقط “استاندارد اکسیژن درمان” و “تنفس بدون هر گونه کمک های دیگر”.

وقتی پرسیده شد که در مورد جزئیات بیشتر در مورد وضعیت خود و یا درمان گفت: این به روز رسانی شامل تمام اطلاعات PM تیم پزشکی “در نظر گرفته می شود clinically relevant”.

تبلیغات

وزیر امور خارجه Dominic Raab دوباره به ریاست روزانه Covid-19 جلسه صبح روز چهارشنبه به عنوان او deputises برای آقای جانسون.

پرسید: اگر کسی در تماس با نخست وزیر و سخنگوی گفت: “ساعت کار نمی کند, او را در بخش مراقبت های ویژه او است که توانایی برای تماس با کسانی که او نیاز به او را پس از مشاوره از پزشکان خود را در همه زمان ها است.”

او افزود که در خیابان داونینگ شد “بسیار سپاسگزار” برای پیام های پشتیبانی که جانسون دریافت کرده است که او تحت درمان است.

به عنوان جانسون مبارزه رمان coronavirus در بیمارستان های بریتانیا شد و از ورود به آنچه دانشمندان گفته بود مرگبارترین مرحله از شیوع بیماری و دست و پنجه نرم کردن با این سوال از زمانی که به بلند مستند.

در داخل دولت و وزرا بودند چگونه بحث طولانی جهان پنجمین اقتصاد می تواند استطاعت تعطیل شود و در دراز مدت پیامدهای یکی از دقیق ترین تنظیم اضطراری کنترل در زمان صلح و تاریخچه.

بریتانیا مجموع مرگ و میر بیمارستان از COVID-19 افزایش یافت که یک رکورد 786 به 6,159 از 1600 به وقت تهران در مارس 6, آخرین در دسترس عموم مرگ و میر هر چند فقط 213,181 نفر از جمعیت حدود 68 میلیون آزمایش شده اند.

بریتانیا بود و در هیچ موقعیتی برای لغو خاموش شدن به اوج شیوع هنوز بیش از یک هفته دور, لندن, شهردار, صادق خان گفت.

“ما هیچ جا در نزدیکی لغو مستند” خان گفت.

PA ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>