جلوتر از سری ششم فصل برتر بعد از این سال Amazon Studios اعلام کرده است که ‘بوش’ به پایان خواهد رسید و با آن فصل هفتم در آمازون نخست تصویری.

آمازون اصلی بازیگران Titus Welliver, بر اساس مایکل کانلی در رمان برجسته عنوانی کارآگاه; نهایی فصل خواهد شد و قرعه کشی بر روی کانلی را “بتن بور” و “سوختن اتاق” با هری بوش و جری ادگار “به دنبال دو جداگانه اما خطر ناک قتل تحقیقات است که آنها را به بالاترین سطح از جرم یقه سفید و مرگبار اعماق سطح خیابان تجارت مواد مخدر.”

“من افتخار می کنم از آنچه که ما انجام داده اند با ‘بوش’ و نگاه به جلو به اتمام داستان در فصل 7” گفت: Connelly, در بیانیه ای. “این تلخ و شیرین اما همه چیزهای خوب به پایان رسیده است و من خوشحال هستم که ما قادر خواهد بود برای رفتن به خارج راه ما می خواهیم به. این آغاز هفت سال پیش با showrunner Eric Overmyer و نوشتن خلبان. ما برنامه ریزی برای نوشتن آخرین قسمت هم به عنوان به خوبی. ما را ترک طولانی ترین در حال اجرا نشان می دهد تا کنون در آمازون و از آن خواهد شد وجود دارد به کشف توسط بینندگان جدید برای تا زمانی که مردم در حال جریان است. که شگفت انگیز است برای من. نکته دیگر این است که ما نمی خواهد که آمدن این همه راه را بدون Titus Welliver. می تواند وجود نداشته اند بهتری بازیگر نقش اول مرد برای بازی در این نقش یا بهتر بازیکن تیم برای ساخت این نشان می دهد در اطراف. او خواهید بود هری بوش برای سنین.”

سری تولید شده توسط Fabrik سرگرمی و توسعه یافته برای تلویزیون توسط Eric Overmyer. Welliver, Pieter Jan Brugge, کانلی, Overmyer, Daniel Pyne, جیمز بیکر و بو Stehmeier تولید کنندگان اجرایی.

“من خوشحال هستم که به ‘بوش’ بازگشت است برای آن هفتمین و آخرین فصل” گفت: Fabrik سرگرمی شریک و مدیر عامل شرکت هنریک Bastin. “تولید ‘بوش’ شده است به یک سفر شگفت انگیز و عمیق ترین قدردانی می رود به مایکل کانلی, Eric Overmyer و تهیه کننده اجرایی Pieter Jan Brugge. آن شده اند که غیر ممکن است بدون چشم انداز خلاق و استعداد و مهربانی. من احساس افتخار دانستن است که ما همه چیز را ما باید به سری و که ما به طرفداران همه ما بود. من همچنین می خواهم برای تشکر از آمازون خود را برای تزلزل حمایت و مشارکت از آغاز این پروژه و در طول تمام هفت فصل است. جن, Vernon, مارک, آلبرت و برایان با تشکر! آن شده است یک انفجار!”

Amazon Studios COO و co-سر از تلویزیون آلبرت چنگ گفت که ‘بوش’ یکی از اولین شرکت آمازون اصل “کمک تعریف ما به عنوان یک خانه برای هوشمندانه نوشته شده و فریبنده سری.”

“آن شده است لذت کار با اریک, هنریک, مایکل, Pieter Jan دن تیتوس و کل تیم بوش گفت:” چنگ. “ما خوشحال است که ما به صرف یک فصل دیگر با هری بوش و نتیجه گیری فوق العاده این مجموعه تلویزیونی برای ما نخست تصویری مشتریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im