Box Office: ‘پرندگان شکاری’ ناامید با 33 میلیون دلار اولین

“پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)” پرواز بسیار پایین تر از انتظار می رود در اولین آن جمع آوری فقط $33.25 میلیون از 4,236 ایالات متحده تئاتر.

عاقبت به 2016 را “Suicide Squad” دیدن مارگوت رابی تلافی نقش خود را به عنوان Harley Quinn– در حال حاضر دارای رسوا تمایز به عنوان بدترین باز از هر فیلم در سی توسعه یافته جهان است.

که تا حدودی از تعجب پس از بررسی برای “پرندگان شکاری” شد بسیار قوی تر از سلف خود است که عرضه با 133 دلار میلیون نفر است. اما “Suicide Squad” بود rated PG-13 و افتخار بالاتر و مشخصات کتاب های کمیک شخصیت مانند بذله گو. پرندگان شکاری” نبود انتظار می رود برای رسیدن به این اعداد و ارقام از آن rated R و ستارگان غالبا ناشناخته antiheroes بود اما در دوره به حدود 50 میلیون دلار به عنوان تعطیلات آخر هفته.

“پرندگان شکاری” که هزینه 80 میلیون دلار قبل از حسابداری برای بازاریابی جهانی و توزیع هزینه ها می تواند جهش بیش از هفته های آینده پس بسیار وجود دارد رقابت مستقیم.

این فیلم همچنین باز در خارج از کشور تولید 48 میلیون دلار از 78 بازارهای بین المللی است. اما در بخش هایی از جنوب شرقی آسیا و ترس از coronavirus ها تأثیر moviegoing.

محبوب ترین ها در انواع

به عنوان آخر این هفته تنها فیلم جدید “پرندگان شکاری” به راحتی در صدر جدول و نمودار. پس از سه هفته به عنوان نایب قهرمان سونی “پسران بد برای زندگی” کاهش یافته و به جایگاه دوم با 12 میلیون دلار. این threequel بازیگران ویل اسمیت و مارتین لارنس ساخته شده چشمگیر 166 میلیون دلار در تاریخ.

پیش از اسکار معرفی جهانی “در سال 1917” به طور گسترده ای به عنوان دیده می شود در این سال بهترین عکس frontrunner فرود در شماره 3 با 9 میلیون دلار است. سام مندس کارگردانی جنگ جهانی اول حماسه به ارمغان آورده است در $132 میلیون.

جهانی نیز دستگیر جایگاه چهارم با “Dolittle” کشیدن در $6.6 میلیون نفر در چهارمین آخر هفته از انتشار برای یک داخلی شمارش از 63 میلیون دلار. سونی “Jumanji: سطح بعدی” گرد پنج کشیدن در یکی دیگر از $5 میلیون. عاقبت تولید شده $298 میلیون از debuting در ماه دسامبر.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر