برادران وارنر’ comic-کتاب اقتباس “پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)” رو به یک نرم شروع در بین المللی box office, تولید 48 میلیون دلار زمانی که این عرضه در 78 بازارهای خارجی است.

R-rated ماجراجویی — بازی مارگوت رابی به عنوان Harley Quinn — لگد کردن در آمریکای شمالی با یک مساوی ناامید کننده 33 میلیون دلار برای جهانی شروع از $81 میلیون. “پرندگان شکاری” در اطراف هزینه $80 میلیون را نه از جمله بازاریابی جهانی و هزینه های تولید.

این فیلم تا به حال بزرگترین آن باز در مکزیک با 4.6 میلیون دلار و به دنبال آن روسیه با 4 میلیون دلار بریتانیا با $3.9 میلیون و برزیل با $2.8 میلیون نفر است. این استودیو گفت: ترس از coronavirus نهفته moviegoing در جنوب شرقی آسیا. “پرندگان شکاری” باز می شود قهرمانی خود را در بازار ژاپن و در مارس 20.

کتی یان به کارگردانی “پرندگان شکاری” که می بیند Harley Quinn تیم با همکار DC antiheroes از جمله Huntress (Mary Elizabeth Winstead), سیاه و سفید, قناری (Jurnee Smollett-Bell) و Gotham کارآگاه رنه مونتویا (Rosie Perez) برای نجات یک دختر جوان از گاتهام را به خداوند جرم سیاه ماسک (Ewan McGregor).

در جای دیگر در بین المللی box office, نمودار جهانی “Dolittle” کشیده $18.8 میلیون از 65 بازارهای خارجی آوردن آن در خارج از کشور در مجموع به $94.7 میلیون. رابرت داونی جونیور-led خانواده فیلم عبور از $150 میلیون در سراسر جهان در این آخر هفته با فروش بلیط در حال حاضر در $158.7 میلیون. این فیلم حامل $180 میلیون قیمت برچسب معنی آن را هنوز هم دارای یک نبرد دشوار به سمت سودآوری است.

محبوب ترین ها در انواع

همچنین این آخر هفته سونی “پسران بد برای زندگی” انباشته $15.8 میلیون از 63 سرزمین های خارج از کشور به صورت بین المللی شمارش $170 میلیون نفر است. سوم ورود در عمل حق رای به دست آورده چشمگیر $336 میلیون دلار در بازار جهانی ،

در ضمن جهانی و Amblin را “1917” افزود: یکی دیگر از $15.2 میلیون تقویت خارجی آن شمارش به $154.8 میلیون و 287.4 میلیون در سراسر جهان. در جنگ جهانی اول حماسی به کارگردانی سام مندس می تواند همچنان به سود در دفتر جعبه را اگر آن را طول می کشد خانه مجسمه اسکار یکشنبه شب. این فیلم نامزد 10 جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im