Box Office: ‘تماس از وحشی’ بازخوانی $1 میلیون در روز پنج شنبه شب

هریسون فورد “تماس از وحشی” باز با 1 میلیون دلار در روز پنج شنبه شب.

STX را فوقالعاده ترسناک عاقبت “برامس: پسر دوم” در همین حال به دست آورده $375,000 در 1,800 صفحه نمایش از پنج شنبه پیش نمایش.

درآمد برای دیزنی-قرن 20 “تماس از وحشی” است در همان مجاورت با عنوان “صعودی” که در زمان در 1.1 میلیون دلار از پیش نمایش و زخم با 20 میلیون دلار آخر هفته باز در سال گذشته است. “تماس از وحشی” است که انتظار به پایان شهرت با 10 میلیون دلار به 18 میلیون دلار در 3,752 سالن در آمریکای شمالی ترک سگ, فیلم ماجراجویی به مراتب پشت سر “سونیک خارپشت” است که فروش $77 میلیون در داخل کشور در شش روز.

فورد ستاره در PG-تاریخ ماجراجویی در مورد یک سگ به نام باک — یک CGI-ایجاد سنت برنارد-اسکاچ Collie mix — در اقتباس از جک لندن در سال 1903 رمان. مجموعه ای در آلاسکا Klondike Gold Rush در 1890s این فیلم به شرح زیر باک که به سرقت رفته از خانه اش در کالیفرنیا و به کانادا فرستاده به مسافت حمل و نقل, دوست یابی, فورد جان تورنتون که شکار برای طلا در طول راه.

نظرات برای “آوای وحش” را تولید 65% “تازه” نمره در گوجه فرنگی فاسد است. این فیلم نوشته شده توسط Michael Green (“لوگان” “Blade Runner 2049”) و به کارگردانی Chris Sanders, حمل 125 میلیون دلار قیمت…. دیزنی به ارث برده فیلم به عنوان بخشی از خرید خود را از فاکس سرگرمی دارایی در سال گذشته است.

محبوب ترین ها در انواع

“آوای وحش” در حال راه اندازی در کنار “برامس: پسر دوم” PG-13 هیجان انگیز بر اساس شخصیت از 2016 را “پسر.” باید آن را جمع آوری 6 میلیون دلار به 8 میلیون دلار از 2,100 سالن در افتتاحیه آن تفرج. کتی هولمز ستاره در عاقبت که به دنبال یک خانواده جوان است که حرکت به مهمان خانه وحشتناک عمارت. هزینه آن 10 میلیون دلار به.

سال-به-تاریخ آمریکای شمالی فروش کرده است بالغ بر $1.34 میلیارد دلار از طریق Feb. 19, افزایش 6.1% بیش از سال 2019 با توجه به کام اسکور. “پسران بد برای زندگی” “1917” و “سونیک خارپشت” شده اند و نوازندگان برتر از سال 2020 است.

دو متوسط قیمت فیلم در مورد سگ تبدیل محترم در اجرای برنامه سال گذشته — جهانی “یک سگ سفر” با $76 میلیون نفر در سراسر جهان بر 16 میلیون دلار بودجه و سونی “یک سگ را به خانه راه” با 80 میلیون دلار در سراسر جهان بر 18 میلیون دلار بودجه است.

“به طور کلی شده است ruff’ برای رفتن سگ بر اساس فیلم در گیشه و با وجود چقدر همه ما عشق و عشق ورزیدن عزیز ما سگ آن را دشوار است برای چنین فیلم به بهانه بزرگ دلار برای صاحبان آنها” اشاره کرد پل Dergarabedian ارشد رسانه های تحلیلگر در کام اسکور. “امیدوارم ‘تماس از وحشی’ می توانید باک روند با عمده قدرت ستاره دوستدار خانواده PG-امتیاز و البته یک عنوان با ساخته شده است در به رسمیت شناختن نام تجاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>