Rian Johnson رمز و راز قتل “چاقو از” بریده یکی دیگر از جعبه دفتر معیار بیش از 300 میلیون دلار در سطح جهان است.

پس debuting در ماه نوامبر گذشته نامزد جایزه اسکار شد whodunit ساخته شده $159 میلیون دلار در ایالات متحده و $140.9 میلیون در خارج از کشور برای جهانی مسافت از $299.9 میلیون. این انتظار به آمار 300 میلیون دلار را علامت سه شنبه.

“چاقو کردن” است که در سال گذشته دوم-بالاترین پرفروش اصلی فیلم پشت کوئنتین تارانتینو در “Once Upon a Time in Hollywood” ($374 میلیون).

رو مهم نمی توانید رای بدهید و مثبت کلمه از دهان “چاقو را” تا به حال فوق العاده جامد برگزاری بیش از تعطیلات ماند و در 10 صفحه داخلی دفتر جعبه نمودار برای 10 هفته. هنگامی که آن را نتیجه اجرای آن در تئاتر, Lionsgate انتظار آن خواهد بود در میان بالا 10 بزرگترین شکرگزاری منتشر در تمام دوران است.

در خارج از آمریکای شمالی “چاقو را” تا به حال قوی ترین نمایش در چین ($28.4 میلیون) انگلستان ($16.8 میلیون دلار) و آلمان ($9.7 میلیون دلار) و استرالیا ($9.3 میلیون دلار) و فرانسه ($8.2 میلیون دلار).

“چاقو را” خیره Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Toni Collette and Ana de Armas — مراکز در یک گردهمایی که اشتباه می رود پس از نویسنده مشهور هارلن Thrombey (کریستوفر پلامر) می میرد و در شب از خود, 85 تولد.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im