Box Office: ‘بعد’ آغاز بکار به $28 میلیون دلار در خارج از کشور در میان شیوع کروناویروس

دیزنی و پیکسار در انیمیشن, فانتزی, ماجراجویی “بعد” رهبری بین المللی box office, نمودار, اما گسترش سریع coronavirus نهفته است moviegoing خارج از کشور.

فیلم جمع آوری $28 میلیون نفر از 47 بازارهای خارجی به نمایندگی از حدود 60 درصد از آن را بین المللی رد پای. اما “بعد” باز نمی شود در هر زمینه بودن نهفته coronavirus از جمله چین — که در آن سینما بسته شده و همچنین کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا.

“بعد” یک ماجراجویی فانتزی در مورد دو نوجوان برادران جن (ابراز شده توسط Tom Holland and Chris Pratt) در تلاش برای صرف یک روز با پدر مرحوم, راه اندازی در آمریکای شمالی با بدون زرق و برق 40 میلیون دلار برای یک جهانی شروع از $68 میلیون. فیلم پیکسار به طور معمول هزینه 175 میلیون دلار به 200 میلیون دلار به هزینه های سنگین نیست که حساب برای بازاریابی جهانی است.

در میان بازارهای جدید “به بعد تا به حال بزرگترین افتتاحیه در پادشاهی متحده با $4.4 میلیون دلار و به دنبال آن فرانسه با $3.3 میلیون, مکزیک با 3 میلیون دلار و روسیه با $2.1 میلیون نفر است. این فیلم را برای اولین بار تحت فشار قرار دادند تا آوریل در سرزمین های مانند کره جنوبی و ایتالیا و ژاپن در حالی که انتشار آن در چین هنوز به تعیین خواهد شد.

در جایگاه دوم جهانی و Blumhouse را “مرد نامرئی” تا به حال یکی دیگر از قوی آخر هفته, تولید $17.3 میلیون از 65 خارجی سرزمین.وحشتناک, هیجان انگیز بازیگران الیزابت ماس ساخته شده $98.3 میلیون نفر در سطح جهان به تاریخ از جمله $45.6 میلیون دلار در خارج از کشور. “مرد نامرئی” عرضه این آخر هفته در 18 بازارهای جدید از جمله روسیه (1.4 میلیون دلار) مالزی ($700,000) هلند ($500,000) و تایلند ($200,000).

پارامونت “سونیک خارپشت” قرار داده شده سوم بین المللی دفتر جعبه نمودار با 12 میلیون دلار از 62 بازار. کسانی که بلیط را افزایش فروش خارجی خود را در مجموع به یک قوی $154.8 میلیون. انیمیشن, خانوادگی, فیلم انباشته از 140 میلیون دلار در آمریکای شمالی برای جهانی مسافت از $294.8 میلیون. “سونیک” دیده می شود بهترین ها را نگه می دارد در انگلستان ($23.9 میلیون نفر تا به امروز) همراه با فرانسه ($14.7 میلیون نفر تا به امروز) و مکزیک ($17.4 میلیون نفر تا به امروز).

گای ریچی را “آقا” و دیزنی-قرن 20 “تماس از وحشی” گرد کردن به بالا پنج. “نجیب زاده” در آورده یکی دیگر از $4.9 میلیون دلار برای بین المللی تجمعی در مجموع $74.4 میلیون. در همین حال “تماس از وحشی” اضافه شده 4.8 میلیون دلار از 47 بازارهای تقویت آن شمارش به $42 میلیون در خارج از کشور و $99.6 میلیون نفر در سطح جهان است. این فیلم با هزینه 125 میلیون دلار است و انتظار می رود به از دست دادن پول برای استودیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>