دفتر جعبه فرو به پایین ترین سطح در بیش از دو دهه در میان Coronavirus همه گیر

خیلی از زندگی عمومی در ایالات متحده اساسا زمین به توقف این هفته است. در جهان سرگرمی پارک تعطیل برادوی رفت تیره, استودیو کشیده عمده tentpoles از انتشار تقویم و تقریبا تمام فیلم های هالیوودی و تلویزیون را نشان می دهد متوقف تولید به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر شمال امریکا است.

نمایشگاه صنعت یک بخش از این فیلم کسب و کار متکی به تجربه جمعی بوده و یک موسسه تمایلی به طور کامل درهای خود را در میان عموم هیت بحران است. قبل از جمعه, ترس از coronavirus به نظر نمی رسد به تاثیر moviegoing. اما آخر این هفته گیشه نمایش نتایج که به طور قابل توجهی کمتر مردم در حال رفتن به سینما.

فروش بلیط در شمال امریکا به پایین ترین سطح در بیش از دو دهه تولید حدود 54 میلیون نفر در طول سه روز کشش. تنها یکی از فیلم های دیزنی-پیکسار “به بعد” ساخته شده بیش از 10 میلیون دلار برای آخر هفته. آخرین بار درآمد شد از این افسرده بود آخر هفته در اواسط ماه سپتامبر سال 2000 ($54.5 میلیون).

باکس آفیس رسید شد به ناچار به رفتن برای کاهش این آخر هفته به دلیل AMC و ریگال دو تا از بزرگترین فیلم های زنجیره ای و چند تن دیگر مدارهای مانند Alamo Drafthouse و Arclight کاهش ظرفیت فردی در سالن با 50% برای جلوگیری از ازدحام. کاهش تعداد بلیط فروخته شده در هر تئاتر کمک multiplexes مطابق با مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه هایی برای “اجتماعی فاصله.” تئاتر نیز نگهداری اتاق بین ردیف و صندلی برای اطمینان از کاربران تا به حال فضای کافی.

کم فروش بلیط ترکیبی از مخاطبان ماندن در منزل و تئاتر دربندی گنجایش.

“تاثیر این وضعیت بی سابقه ای آشکار بود در سراسر بسیاری از کسب و کار” گفت: پل Dergarabedian ارشد رسانه های تحلیلگر کام اسکور. “سینما در حالی که رو همیشه در حال تکامل مجموعه ای از شرایطی بود که انتظار می رود بسیار دشوار آخر هفته.”

آخر هفته گذشته قهرمان دیزنی-پیکسار “به بعد” باقی مانده شماره 1 فیلم در آمریکای شمالی به عنوان سه فیلم جدید افتتاح شد به درجات مختلف از ناامیدی. “بعد” کشیده $10.5 میلیون در دوم آن تفرج وحشیانه 73 درصد کاهش از آن افتتاحیه آخر هفته. پس از دو هفته از انتشار “بعد” ساخته شده است $60.8 میلیون دلار در آمریکای شمالی و $101 میلیون دلار در سطح جهان است.

ایمان مبتنی بر درام “من هنوز هم باور دارم” از Lionsgate و پادشاهی داستان شرکت کشیده در بزرگترین مسافت میان تازه واردان و دوم قرار داده در دفتر جعبه نمودار. این فیلم بازیگران KJ Apa به عنوان مسیحی خواننده Jeremy Camp به دست آورده $9.5 میلیون از 3,250 تئاتر اندکی پایین تر از انتظارات است. “من هنوز هم معتقدم” به کارگردانی برادران اندرو و جان اروین که آخرین همکاری 2018 است: “من فقط می توانید تصور کنید,” عرضه به 17 میلیون دلار و به پایان رسید تا پرفروش $86 میلیون. “من هنوز هم معتقدم” یک “یک” CinemaScore و اجرای قوی در جنوب و غرب میانه. در میان باز آخر هفته مخاطبان 74 درصد زن بودند و 73 درصد زن و بیش از 25 سال سن.

سونی ابرقهرمان, هیجان انگیز “خون” با بازی وین دیزل راه اندازی شد در شماره 3 در آوردن $9.3 میلیون از 2,861 سالن. اگر فقط کمی پشت در استودیو بینی که یک نتیجه ناامید کننده برای, یک فیلم که با هزینه 45 میلیون دلار برای تولید. “خون” — که به دست آمده “ب” CinemaScore از مخاطبان — مسئولیت تامین شده توسط Columbia Pictures, Bona فیلم گروه و عبور از نهر تصاویر. دیزل تا به حال مشکل جذب جمعیت به غیر از”سریع و خشمگین” تلاش اگر چه در این مورد ویروس قطعا کمک نمی کند قرعه کشی خریداران بلیط.

“شکار” یک R-rated طنز سیاسی از جهانی و Blumhouse آمد در مکان پنجم با 5.3 میلیون دلار از 3,028 مکان حدود نیمی از آنچه مورد انتظار بود. آن را حمل 14 میلیون دلار قیمت…. “شکار” بوده است موضوع جنجال و پس از آن در ابتدا میله میله برای سپتامبر گذشته. اما جهانی اوراق انتشار آن در پی سه تیرباران های دسته جمعی و همچنین رسانه های شدید موشکافی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرد و آن را در توییتر. این فیلم به معنای بهم زدن سرگرم کننده در تقسیم بین قرمز و آبی متحده به شرح زیر نخبگان که ربودن و طعمه به طور متوسط آمریکایی ها برای ورزش است. در اوایل تریلر کسانی که در حال شکار بودند به عنوان “deplorables.” جهانی تبدیل این بحران به یک بازاریابی بازی میکند که آن را “مهمترین و صحبت در مورد فیلم از سال که هیچ کس دیده است… نشده است.” اما هنگامی که علاقمندان به سینما را به تماشای “شکار” آنها به نظر می رسید تا حدودی بی تفاوت. آن را به یک “C+” CinemaScore و 54 درصد به طور متوسط در گوجه فرنگی فاسد است.

“شکار” آمد و در پشت سر همکار استودیو, انتشار, “مرد نامرئی” در حال حاضر در سوم آن قاب. Sci-fi, thriller تولید 6 میلیون دلار به اندازه کافی برای ردیف 4 نقطه. تا کنون “مرد نامرئی” است تجمعی شمارش $64.4 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا و $122 میلیون در سراسر جهان.

هر چند بسیاری از سالن های تئاتر در آمریکای شمالی باقی می ماند باز به برخی از درجه, چین, کره جنوبی و ایتالیا و دیگر مناطق تا حد زیادی نهفته coronavirus را یا به طور کامل و یا جزئی را توقیف تئاتر برای هفته ها. توده تعطیلی در حال حاضر منجر به میلیاردها دلار درآمد از دست رفته.

در نور از نگرانی بیش از coronavirus شرکت کنندگان در ایالات متحده در زمان احتیاطی اضافی برای افزایش بهداشت از جمله نماتد صندلی بازوی استوار و جام دارندگان بیشتر و ضد عفونی تمام دست-تماس با سطوح و در طول زمان اوج.

استودیو مدیران و تحلیل گران رسانه های تشخیص جهانی در دفتر جعبه در قلمرو ناشناخته با تحولات مهم اتفاق می افتند در یک سرعت سریع. توسط پنجشنبه گذشته عمده ترین استودیو منتشر شده است که مجموعه ای به آمار تئاتر بیش از دو ماه آینده — از جمله دیزنی “مولان,” پارامونت “یک محل آرام بخش دوم” جهانی “سریع 9” و MGM “هیچ وقت به مرگ” — حذف شده بود از انتشار تقویم به عنوان ویروس عفونت رای همچنان به افزایش است. این بدان معناست که حتی اگر تئاتر را نگه داشتن چراغ حجم محتوای موجود را به طور چشمگیری منقبض شده.

بیشتر به آمده…

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>