Box Office: ‘سونیک خارپشت’ سرعت برای $65 میلیون آخر هفته باز

“سونیک خارپشت” این است که به سرعت به یک $65 میلیون باز در آمریکای شمالی جعبه دفتر رئيس جمهور را به این روز آخر هفته با توجه به تخمین می زند.

برترین اکشن-ماجراجویی بر اساس سگا بازی ویدیویی شخصیت تا به حال شده ثابت برای تولید $40-45 میلیون قبل از راه اندازی آن. باید برآورد نگه داشتن آن می تواند شکستن $54 میلیون رکورد سال گذشته توسط “کارآگاه Pikachu” برای بهترین سه بعد داخلی برای باز کردن یک ویدیو-بازی فیلم

باز در 4,130 محل این فیلم دریافت یک CinemaScore از اولین روز مخاطبان است. زنده عمل و CGI ترکیبی شرح زیر است جهان سریع ترین خارپشت teaming تا با بهترین دوست جدید خود تام Wachowski (جیمز مارسدن) به دفاع از سیاره از شر دکتر Robotnik (جیم کری). بررسی شده اند عمدتا مثبت تولید 64 درصد در گوجه فرنگی فاسد است.

در اصل قرار است به اکران در نوامبر. 8, 2019, فیلم دچار یک فن واکنش بیش از طراحی صوتی باعث پارامونت و کارگردان Jeff فاولر به تاخیر انتشار به منظور طراحی مجدد شخصیت اصلی است. باز آخر هفته نتایج به نظر می رسد به اعتبار تصمیم گیری برای این فیلم است که حامل یک $87 میلیون قیمت…. آن کمان آخر این هفته در 41 کشور در خارج از کشور ساخت تا حدود 60 درصد آن را بین المللی رد پای.

برادران وارنر’ آخر هفته دوم از ابرقهرمان عکس “پرندگان شکاری” به عنوان رتبه دوم با حدود 20 میلیون نفر زیر آن ناامید کننده 33 میلیون دلار افتتاح آخر هفته. آن را باید در پایان دوره تعطیلات با حدود 63 میلیون دلار در اول آن 11 روز.

محبوب ترین ها در انواع

علاوه بر “صوتی” سه دهانه دیگر در این آخر هفته انجام شده در خط با پیش بینی. جهانی درام عاشقانه “عکس” و Sony-Blumhouse را “جزیره فانتزی” را به پایان برساند در $13-15 میلیون دلار محدوده برای خود راه اندازی کرد. افکن را برای اولین بار از “سراشیبی” با بازی ویل فرل و جولیا لوئیس-دریفوس به عنوان یک آرام اولین و حدود 5 میلیون نفر است.

“فانتزی جزیره” را در 1977-1984 مجموعه تلویزیونی به همین نام ستاره مایکل پنا به عنوان مرموز آقای Roarke به عنوان او از مهمانان رویاها به حقیقت می پیوندند در رفت و آمد مکرر گرمسیری. باز روز مخاطبان در 2,784 سالن به آن ندانسته C – Cinemascore اما به احتمال زیاد خواهد شد سودآور شرط برای سونی و Blumhouse توجه به آن تکیه 7 میلیون دلار بودجه است. بازیگران شامل Lucy Hale, Maggie Q, آستین استول, Portia Doubleday جیمی O. یانگ, Ryan Hansen و Michael Rooker. بررسی شده اند ملال انگیز با 10 درصد گوجه فرنگی فاسد نمره.

“عکس” به نمایش در 2,516 تئاتر به شرح زیر جدا دختر (Issa Rae) از یک عکاس که در عشق می افتد با این روزنامه نگار (LaKeith Stanfield) اختصاص داده شده برای ارسال مشخصات خود ، آن را نوشته و کارگردانی شده توسط استلا Meghie و تولید خواهد بست. منتقدان تحت تاثیر قرار شده است در نتیجه 79 درصد گوجه فرنگی فاسد نمره و مخاطبان به آن B+ Cinemascore.

“سراشیبی” شده بود انتظار می رود برای اولین به متوسط 4 میلیون دلار با راه اندازی در 2,275 صفحه نمایش و مخاطبان به آن F Cinemascore. این فیلم یک بازسازی از روبن Ostlund را “نیروی Majeure” برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس به بررسی مخلوط. فرل و لوئیس-دریفوس بازی یک زن و شوهر مجبور به ارزیابی مجدد روابط خود را پس از یک بهمن را تهدید می کند خانواده خود را اسکی. این اولین فیلم منتشر خواهد شد تحت دیزنی به تازگی تغییر نام داد Searchlight Pictures برچسب.

سونی پنجم آخر هفته از “پسران بد برای زندگی” عنوان شده است برای مکان پنجم با 12 میلیون دلار در حالی که holdovers “1917” و “Jumanji: سطح بعدی” در حال مبارزه برای جایگاه ششم 9 میلیون دلار متغیر است. “1917” باید پایان آخر هفته نزدیک به 150 میلیون دلار در حالی که “Jumanji” عاقبت آمار باید $312 میلیون پس از بیش از دو ماه در دفتر جعبه را.

جهانی پنجم و آخر هفته از “Dolittle” و با نئون “انگل” که برنده بهترین عکس در مراسم اسکار با توجه به پایان حدود 7-8 میلیون. “انگل” باید بلند مجموع آن در آمریکای شمالی را به $46 میلیون نفر است. نئون دو چندان محل تعداد به 2,001 فتح کرد گرفته شد در پی کره جنوبی احساس را چهار جایزه اسکار برد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>