رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس است که 84 سال و در شکننده سلامت. سخن روز سه شنبه در سازمان ملل متحد او صریحا ما را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای پایان دادن به مناقشه اسرائیل و فلسطین. اما او به نظر می رسد ناتوان در برابر جبهه متحد ارائه شده توسط آمریکا و اسرائیل است.

تبلیغات

محمود عباس روز سه شنبه تصریح کرد: مردم فلسطین را رد جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابتکار صلح در یک سخنرانی در شورای امنیت سازمان ملل.

اما با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در حال حاضر به دنبال انتخاب مجدد برای بار سوم در یک سال فلسطینی ها’ وضعیت به مخاطره آمیز مثل همیشه.

یک روز قبل از او صحبت کرد در سازمان ملل, عباس انصراف یک درخواست برای یک شورای امنیت رای قوی و وضوح رد ما طرح صلح آشکار و محکوم کردن آن را به عنوان نقض قوانین بین المللی است. قطعنامه بعید است و به نه نفر از 15 رای لازم را برای تصویب و شده اند وتو توسط ما در هر مورد.

در یکی دیگر از ضربه به فلسطینی ها و عباس وزارت امور خارجه ایالات متحده روز دوشنبه منتشر شد آن 2021 درخواست بودجه که برای اولین بار از سال 1993 شامل هیچ کمک در کرانه غربی و نوار غزه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوقف اقتصادی و ارائه کمک های بشردوستانه به فلسطینیان در سال 2018 اما تا به حال حفظ امنیت مالی (که ایستاده بود در $75 میلیون در این سال). در بودجه جدید درخواست که امنیت کمک در حال حاضر به نظر می رسد مشروط بر کنگره تصویب 200 میلیون دلار دیپلماتیک پیشرفت صندوق که قرار است برای پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح.

“تا به امروز ما تحت تهمت گرفته چنین موقعیت متضاد در برابر فلسطینی ها که در سمت چپ هیچ گونه خوب انتظارات از این دولت” الیاس Zananiri معاون رئیس ساف (سازمان آزادی بخش فلسطین) کمیته برای تعامل با جامعه اسرائیل گفت: فرانسه 24 در پست الکترونیکی.

“این کاملا یک طرفه پایه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گرفته است را بی اعتبار ما را از بودن عادلانه و بی طرف و میانجی در هر تلاش های صلح در منطقه است. در حالی که حمایت مالی مورد نیاز است و هیچ کس می تواند نشان می دهد که باید آن را معامله سیاسی شکست یا تسلیم به ما diktats,” Zananiri گفت.

>> مصاحبه: اسرائیل و فلسطینی ها: غیر ممکن است روند صلح?

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو پرده برداری از طرح خود را در ژانویه 28, عباس خشمگین بود.

“آنها به نام من از واشنگتن و من نمی انتخاب کنید تا گوشی” عباس به نقل از به نقل از روزنامه اسرائیلی اورشلیم پست. “من گفتم نه و من ادامه خواهد داد برای گفتن ندارد… ما می رویم برای روز دشوار است و ما در حال شروع به تحمل عواقب ناشی از عدم. مقاومت باید تشدید در تمام نقاط اصطکاک است. همه افراد جوان باید تشویق شود.”

اما عباس قدرت ایستادن به آمریکا و اسرائیل ؟

Zananiri گفت: عباس هرگز لذت می برد قوی تر حمایت از فلسطینی ها و جهان عرب و همچنین “بسیاری از کشورها که نه تایید مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز در همه”.

اما این سوال باقی می ماند چه اتفاقی می افتد پس از عباس است و دیگر در قدرت او است که 84 سال و شکننده در سلامت وجود ندارد اما فوری طرح به جای او یا به تماس انتخابات است.

“من نگرانی های بنیادی از این سوال که چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد بعد از آن در آینده نزدیک به عنوان هیچ رهبر فلسطینی هرگز قبول فردا چه رئیس جمهور عباس را رد کرد” Zananiri گفت.

دنی Rubinstein سابق روزنامه نگار برای روزنامه اسرائیلی “هاآرتص” و یک جوان عرب در امور تحلیلگر گفت: فرانسه 24 که “شکننده تر عباس می شود بیشتر مشکوک او از محیط اطراف خود و درک رقبا. او را نگه می دارد انتصاب افراد و سپس از بین بردن آنها.”

فلسطینی ها را نمی, انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد از سال 2005 پس از مرگ یاسر عرفات در هنگام عباس موفق به کسب نزدیک به 64 درصد آرا. آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2006 منجر به شکاف بین فتح و رقیب اصلی خود حماس است. دو گروه شده اند در تضاد بوده است. در سال 2007 رهبری تقسیم شده بود با حماس حاکم بر غزه و فتح و حکومت خودگردان فلسطینی از رام الله در کرانه باختری است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح موفق به متحد فلسطینی در رد آن: هر چند این اجازه می دهد تا برای یک demilitarised فلسطین در این طرح مشاهده شده است توسط بسیاری از فلسطینی ها به شدت طرفدار اسرائیل و هموار کردن راه برای اسرائیل الحاق مناطق وسیعی از غرب بانک.

روز برنامه ریزی شده بود پرده برداری عباس با رهبران فلسطینی در رام الله مقر. Zananiri می گوید که در این جلسه رهبر حماس اسماعیل هنیه به نام به حمایت عباس را رد کرد و به بیان این امید که این گروه به زودی قادر خواهید بود برای قرار دادن اختلافات خود را پشت سر آنها.

“رئیس جمهور عباس در پاسخ با آمادگی برای اعزام یک هیئت ارشد برای صحبت کردن حماس از سرگیری مذاکرات آشتی فتح و حماس, به طوری که تقسیم است که وجود داشته است از زمان تسلط حماس بر نوار غزه توسط نیروی نظامی در ماه ژوئن سال 2007 به پایان رسیده. در حال حاضر وجود دارد دو عضو ارشد فتح مقامات و اعضای کمیته مرکزی که در غزه برای بحث و گفتگو با جناح های مختلف برای تنظیم تاریخ به صورت ملی در گفت و گو جلسه که هر دو رئیس جمهور محمود عباس و اسماعیل هنیه توافق در” Zananiri گفت.

حتی امیدوارم که مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه را دریافت کنید و حماس به توافق برای برگزاری انتخابات Zananiri گفت. “این در مورد زمان برای همه ما به بازگشت به مردم و رای دهندگان برای تصمیم گیری چه شکل یک نظام سیاسی ما می خواهیم برای آینده است.”

چندین جنبش فتح که مقامات نزدیک به رهبر فلسطینی ممکن است با یکدیگر رقابت برای موفقیت عباس است که همچنین به عنوان شناخته شده ابو مازن. Rubinstein گفت: این افراد شامل “سه یا چهار از ایجاد امنیت مانند Tawfik Tirawi, ماجد فرج محمود Aloul و جبرئیل جبرئیل رجوب”.

“اما آنها در میان خود مبارزه کنند و عباس هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از این کار” Rubinstein اضافه شده است.

دو نفر دیگر از جانشینان احتمالی می تواند نخست وزیر فلسطینی محمد Shtayyeh یک اقتصاددان و زمان عباس متحد یا تاجر با نفوذ محمد و تعارض سابق رهبر جنبش فتح در غزه و یکی از عباس شدیدترین مخالفان که در حال حاضر زندگی در تبعید در دبی.

>> مصاحبه اختصاصی با وزیر خارجه, محمد Shtayyeh

Rubinstein ذکر غسان Khattib یک سیاستمدار از مردم فلسطین را که گفته شده است برای دو سال گذشته است که “وجود ندارد و استفاده از صحبت کردن در مورد جانشین محمود عباس” پیش بینی: “محمود عباس خواهد بود که آخرین رئیس جمهور فلسطین.”

“آنها می گویند که پس از آن وجود خواهد داشت هرج و مرج با جناحی مبارزه برای قدرت اما هیچ رئیس جمهور” Rubinstein گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su