‘پسران ایالتی برای: فیلم نقد و بررسی

هر تابستان بیش از 1000 نوجوان ازدحام تگزاس ساختمان کاپیتول برای حضور در پسران, دولت, سالانه لژیون آمریکایی-حمایت رهبری گفت که این نخستین سیاستمداران تقسیم به رقیب احزاب ناسیونالیست و فدرالیست و تلاش برای ساخت یک مدل دولت از زمین تا. در سال 2017, برنامه جلب توجه برای همه به دلایل نادرست (از شرکت کنندگان رای دادند تگزاس به جدایی از ایالات متحده آمریکا) که به فیلمسازان آماندا McBaine و Jesse Moss یک ایده: چه خواهد آن را به هماهنگ عمیق شیرجه رفتن به بعدی و بعدی جلسه? است وجود دارد یک راه درست برای پوشش تستوسترون و ریتالین سوخت رویداد ؟

یکی از بزرگترین فروش 2020 Sundance Film Fest — برای مستند کمتر — “پسران دولت” نشان دهنده یک انقلاب در حقیقت فیلمسازی به عنوان McBaine و خزه (که قبلا همکاری در “فیلم lonesome dove church”) تقطیر یک rowdy جلسه برنامه تابستان به یک سری از relatable نوجوان, درام, offering an متناوب تشویق و وحشتناک نگاه فردا سیاستمداران در این فرآیند است. مانند “افسون” و “علم عادلانه” این فیلم اساسا از ویژگی های طول معادل یک حذف-سبک تلویزیون واقعیت نشان می دهد که موفقیت تا حد زیادی بستگی به نحوه و “پسران دولت” تیم قادر به دیده بانی و “بازیگران” مستند در پیشبرد همراه با تولید را ظاهری توانایی داشتن چشم در همه مکان ها.

چگونه بسیاری از دوربین های در حال اجرا به طور همزمان باید آن را گرفته اند به پتو-پوشش چنین یک رویداد ؟ در زمان “پسران دولت” تا به حال به عنوان بسیاری از هفت نفر فیلمبرداری تقسیم به نیم دوجین واحد مجزا برای پیگیری این فیلم را در موضوعات مختلف — و یا در مورد مهم رای گیری جلسات به سند لحظات کلیدی از زوایای متعدد در یک بار پس از آن صحنه ممکن است قطع با هم مانند یک طراحی تک-دوربین درام اسکریپت.

محبوب ترین ها در انواع

مونتاژ نهایی که می سازد به انتخابات که در آن همه پسران دولت شرکت کنندگان خود را انتخاب کنید “فرماندار” ترکیب سنتی پرواز-در-این-فیلم دیوار (از نوع دیده می شود در اسناد سیاسی مانند “اولیه” و “اتاق جنگ”) با بیشتر ذهنی کلاهبرداری مانند عصبی p.o.v. شات زمانی که دوربین خود را به میکروفون و نگاه کردن در یک اتاق پر از انتظار در حال حاضر یک بچه به نام استیون گارزا در مورد به ارائه سخنرانی مهم.

در نهایت “پسران کشور” کار می کند به این دلیل که “شخصیت” آنقدر قانع کننده است. پس از سال 1937 جنسیتی تفکیک دختران و پسران در برنامه های دولت باید در خدمت به عنوان یک مرحله برای “رهبران آینده” در سراسر کشور میزبانی هر کس از نیل آرمسترانگ به ان ریچاردز, بیل کلینتون به دیک چنی و McBaine و خزه سرمایه گذاری زمان و انرژی جلو به شناسایی تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان که ممکن است یک نقش برجسته در سال 2018 جلسه — پیش بینی البته که آنها ممکن است به دستیابی به چیزهای بزرگ در دنیای واقعی نیز هست.

از حاشیه تگزاس پسران دولت به نظر می رسد بسیار سفید و برای تلفن های موبایل بدجور جناح راست اما مستند gravitates برای بیشتر افراد گوناگون مانند آفریقایی, نوجوانان, Rene اوترو شیکاگو پیوند که quips به “من هرگز دیده می شود بنابراین مردم سفید همیشه.” ایمن می گویند بسیاری از این کودکان و نوجوانان دیده می شود کسی مانند او یا به عنوان برونگرا — که انتخاب صندلی حزب ملی گرایان در اوایل فقط به تحمل صحبت از استیضاح از مخالفان خود — به سرعت طول می کشد یک نقش رهبری. بعد در یکی از فیلم confessional-سبک اجزا مصاحبه او توضیح میدهد: “در ابتدا من فکر کردم این بود که یک محافظه کار تلقین اردوگاه. این است که هر چه لیبرال نیاز دارد.”

در Federalist طرف بن فاینستاین — دو معیوب از سن آنتونیو — می آید در سراسر به خصوص روشن در میان دریایی از مردم جوان که نیمه تشکیل شده/به سختی مطلع دیدگاه های سیاسی هستند و هیچ مانعی برای ابراز نظرات خود را قبل از یک اتاق پر از غریبه ها (که احتمالا چگونه شروع به-عنوان-یک-شوخی پیشنهاد برای جدا منشأ سال قبل). کنتراست فاینستاین با نسبتا ممتاز رابرت Macdougall یک کاریزماتیک رای گیرنده می داند که چگونه به تجمع جمعیت در هزینه خود را محترم بشمارند. “نظر من در سقط جنین نمی خواهد خط با پسران وجود دارد خارج وجود دارد, بنابراین من تصمیم به تغییر موضع” او confides آشکار همان craven عدم اعتقاد شخصی است که taints بسیاری از سیاستمداران حرفه ای.

به عنوان هفته گستراند “پسران دولت” ویرایشگر جف گیلبرت تمرکز آلاینده رویداد به یک فوتی و فوری روایت است. وجود استعداد نشان می دهد و مقننه جلسات که هر دو کمی از صفحه نمایش زمان در گذر است, اما آن را نتیجه انتخابات فرمانداری است که طول می کشد در مرکز صحنه.

Garza نرم-صحبت لاتین, نوجوانان که تا به حال مشکل گرفتن امضا به اندازه کافی در دور اول ظهور به عنوان ملی نامزد — و فیلمسازان مورد علاقه روشن. از طرف دیگر یک مرد جوان با کانال دیزنی به نظر می رسد خوب و طبیعی به راحتی در مقابل یک جمعیت متکی بر فاینستاین به راه انداختن یک کمپین کثیف با استفاده از رسانه های اجتماعی و حمله شخصی به تضعیف فیلم underdog. (در زندگی واقعی Garza شرکت در تفنگ-کنترل تظاهرات می دهد که مخالفان خود را آسان علوفه در برابر او در انتخابات.)

آن را آسان به احساس بدبینانه در هنگام تماشای “پسر دولتی” به ویژه هنگامی که extrapolating این شیوه دیده می شود در اینجا — pandering به پایین ترین مخرج مشترک به خطر انداختن فرد آرمان — ملی به مرحله سیاسی. اما آن را سخت به بیش از حد دلسرد چگونه بیان و درگیر بسیاری از این مردان جوان هستند حتی اگر آنها (hilariously) قطع خود را در زمان کمی بیش از حد اعتماد به نفس در خود و بی ریایی. برای برخی از برنده شدن همه چیز است. برای دیگران, پسران, دولت را بدون شک می تواند یک سنگ پله به چیزهای بیشتری.

به عنوان اوترو می گوید از او Federalist رقیب “من فکر می کنم او فوق العاده سیاستمدار. اما من فکر نمی کنم یک “فوق العاده سیاستمدار’ یک تعریف یا نه.” در پایان به طور کلی سطح تعامل دلگرم کننده است و هر چند “پسران دولت” نیست به طور فعال بررسی تعصبات و معایب خود از این رویداد — اول و مهمتر از همه عدم دختران — غذای آماده روشن است: معاصر سیاست ترسناک است اما بچه ها همه حق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر