برزیل دادگاه OKs پروب به اتهامات Bolsonaro سعی در دخالت پلیس

صادر شده در: بروز رسانی:

عالی قاضی دادگاه روز دوشنبه مجاز بررسی اتهامات که با حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro سعی در دخالت در کار این کشور فدرال نیروی پلیس برای انگیزه های سیاسی بالا دادگاه گفت: در وب سایت خود را.

تبلیغات

عدالت Dicas de Mello داد پلیس فدرال 60 روز برای انجام تحقیقات درخواست برزیل, رئیس دادستان عمومی Augusto ارس پس از اتهامات ساخته شده توسط وزیر دادگستری سابق Sergio مرو که استعفا داد و روز جمعه.

مرو گفت: Bolsonaro فشرده کرده و او را به تغییر رئیس پلیس فدرال و متهم کردن رئیس جمهور به دنبال دخالت در تحقیقات که شامل اعضای خانواده به این نقطه از درخواست هوش فایل های.

Bolsonaro به نام این اتهامات بی اساس, اما آنها مجموعه ای خاموش بدترین بحران سیاسی پس از او در ژانویه سال گذشته و از دست راست رهبر ارزشمند متحدان.

این تحقیقات می آید در یک لحظه بد برای Bolsonaro که رو نقد برای کم اهمیت جلوه دادن جاذبه coronavirus بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 4500 نفر در کشور و عملا فلج امریکا بزرگترین اقتصاد است.

بر اساس نتایج حاصل از تحقیقات پلیس دادستان باید تصمیم بگیرید که آیا به اتهامات مطبوعاتی در برابر رئیس جمهور و یا وزیر سابق.

کیفرخواست از رئیس جمهور که به تصویب مجلس کنگره قبل از دادگاه می تواند به جلو حرکت در دیوان عالی کشور است. خانه است با این حال تحت سلطه Bolsonaro حامیان و بعید است به تصویب یک کیفرخواست.

اگر او تحت تعقیب رئیس جمهور خواهد بود معلق و معاون رئیس جمهور همیلتون مورو بیش از موقعیت خود را به طور موقت به مدت 180 روز. در صورت محکومیت در یک دادگاه او را از دست بدهند ،

یک نظرسنجی انجام شده در روز دوشنبه نشان داد که اکثر برزیلی ها معتقدند مرو اتهامات درست هستند. چهل و شش درصد بر این باورند Bolsonaro باید استعفا در حالی که پنجاه درصد فکر می کنم او باید نیست.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>