برزیل Bolsonaro آتش سوزی, وزیر بهداشت پس از اختلاف بر Covid-19

صادر شده در: Modified:

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت در روز پنج شنبه پس از یک سری از اختلافات بیش از تلاش های دولت برای مهار جدید کروناویروس. “من فقط شنیده ام از رئیس جمهور Jair Bolsonaro اخبار از اخراج از وزارت بهداشت و درمان” Luiz Henrique Mandetta ارسال شده در تایید مشخصات توییتر و اضافه کرد که او آرزو موفقیت برای جایگزینی خود که هنوز نام رسمی.

تبلیغات

Mandetta یک دکتر به دست آورد حمایت مردمی برای pandemic پاسخ که شامل ارتقای گسترده ای در انزوا اقدامات تصویب شده توسط دولت فرمانداران. Bolsonaro بخشی از بارها و بارها مشخص می شود این ویروس به عنوان یک “کمی آنفولانزا گفت:” خاموش کردن اقتصاد می تواند آسیب بیشتری نسبت به محدود تنها در معرض خطر برزیل و تبلیغ هنوز اثبات نشده اثر ضد مالاریا مواد مخدر است.

Mandetta کشیده شده مقایسه Dr. Anthony Fauci, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا ویروس متخصص. Fauci و Mandetta اغلب اظهارات عمومی در مورد این ویروس که متفاوت با کسانی که از کارفرمایان خود را. پس از آن Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه هر زمان به توییتر به تماس برای حذف از کشور خود را بالا سلامت رسمی. کاخ سفید گفته است این هفته که Fauci کار امن است.

جمهوری خواهان به کاخ سفید می گویند تهمت شکایت کرده در مورد Fauci مثبت توجه رسانه ها و به دنبال او را ترک کند و از نیروی کار جلسات. Bolsonaro, نیز, برگزار شده بود, پزشکان بدون دعوت Mandetta و در یک مصاحبه تلویزیونی در اوایل این ماه گفت: Mandetta تا به حال موفق به نشان می دهد “تواضع است.” چند روز بعد در آوریل 5, Bolsonaro گفت: یک گروه از هواداران که او را در مقابل عمل مقامات در دولت او که “در حال کامل از خود.”

کسانی که نظر به طور گسترده ای به عنوان درک سیگنالینگ پایان دادن به Mandetta تصدی به طوری که وزیر گفت: روز بعد زیردستان خود را به حال تمیز کردن میز کار خود را.

او جان سالم به در برد اما سوالات باید پس از swirled بر اینکه Bolsonaro تا به حال در واقع حمایت از برکناری مردی که COVID-19 پاسخ بود مورد استقبال بسیاری از برزیلی ها, و یا اگر او فقط مقیم وقت خود را در حالی که استخدام یک جایگزین.

روز چهارشنبه با Mandetta اخراج به دنبال نزدیکی خاص خود نظارت بهداشتی وزیر Cléo de Oliveira مناقصه استعفای خود را. متخصص اپیدمیولوژی که مشغول به کار در وزارت بهداشت برای بیش از یک دهه de Oliveira ریاست بسیاری از کنفرانس های مطبوعاتی که Mandetta قادر بود, و همچنین یک تقویت کننده اقدامات قرنطینه برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

برای بسیاری از مردم تعجب اولیویرا به نظر می رسد در کنار Mandetta در کنفرانس خود را در همان روز گفت که او حاضر وزیر امور استعفای.

“ما در حال رفتن به با هم کار کنند تا لحظه ای ما را ترک با هم” Mandetta گفت.

در حالی که افزایش سرعت و تعداد تایید coronavirus موارد در برزیل است که هنوز هم نسبتا کم در رابطه با این کشور عظیم جمعیت از 211 میلیون. شده اند وجود دارد تقریبا 2000 مرگ و میر.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر