برزیل وزیر دادگستری مرو استعفا داد پس از Bolsonaro آتش رئیس پلیس

صادر شده در: Modified:

سرجیو مرو برزیل عدالت و امنیت, وزیر, استعفا داد و در روز جمعه پس از برخورد با رئیس جمهور Jair Bolsonaro بیش از اخراج از پلیس فدرال ارشد.

تبلیغات

مرو سابق مبارزه با فساد, قاضی, آمار را در “دخالت سیاسی” در پلیس فدرال گفت که او نمی تواند انجام دهد شغل خود را بدون “استقلال” برای نیروی.

این خبر موجب وحشت در بازار با Sao Paulo, سهام, بورس, بزرگترین در امریکا لاتین غوطه وری بیش از هشت درصد و رها کردن به یک رکورد کم از 5.68 در برابر دلار آمریکا.

“من قصد دارم شروع به بسته بندی کردن همه چیز من و ارسال نامه استعفای” گفت: Moro, 47 طی یک سخنرانی در پایتخت برازیلیا که در آن او را متهم به راست Bolsonaro از “شکستن وعده اختیار تام.”

حرکت در آمد زیر Bolsonaro را اخراج فدرال رئیس پلیس Mauricio Valeixo نزدیک مرو متحد.

“تغییر در رئیس پلیس فدرال بدون دلیل واقعی این است که دخالت های سیاسی که مضرات اعتبار من و که از دولت گفت:” مرو.

هفته گذشته Bolsonaro همچنین اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta که پشتیبانی از جداسازی به عنوان یک ابزار برای جلوگیری از گسترش ویروس. Bolsonaro بارها عنوان خطر COVID-19.

“Mandetta چشم انداز بود که از سلامت زندگی است. معدن بیش از زندگی این شامل اقتصاد و شغل” Bolsonaro گفت: در آن زمان.

مرو ساخته شده نام خود را به عنوان یک قاضی در پیشرو بالا مشخصات خودرو, فساد بررسی است که مهمترین آنها را دیدم سابق رییس جمهور Luiz Inacio Lula da Silva آمریکا برای پذیرش رشوه.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>