صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه انتظار می رود که برزیل را بزرگترین تهدید نظامی بیش از 20 سال آینده است و می تواند حمله آمازون در سال 2035 با توجه به گزارش منتشر شده توسط رسانه های برزیلی در روز جمعه. اگر چه سفارت فرانسه به شوخی “ادای” آن “تخیل بی حد و حصر” نظامی سند است که در بازتعریف سیاست خارجی این کشور استراتژی و می تواند اضافه کردن یک فصل دیگری برای آن مشکل روابط با فرانسه است.

تبلیغات

فرانسه در ظاهر به اشغال ذهن برزیل نخبگان نظامی تا کنون از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro درگیر در یک دیپلماتیک تف ماه اوت گذشته. مقاله منتشر شده در روز جمعه در لیگ برتر روزانه Folha de São Paulo منابع یک درز نظامی سند نشان می دهد که برزیل بالاترین رتبه و فایل باور فرانسه می تواند تبدیل به بزرگترین تهدید بیش از 20 سال آینده با توجه به امکان اختلاف بیش از آمازون.

به نام “سناریوهای دفاع 2040” 45-صفحه-سند طولانی بود که بر اساس مصاحبه با 500 بسیار رتبه افسران ارتش که ذکر شده خود را در بزرگترین نگرانی و پیش بینی در طول مصاحبه های فردی.

اما فرانسه سفارت در برازیلیا واکنش نشان داد و لحظاتی بعد در یک نکته جالب جیر شوخی “ستایش” به “تخیل بی حد و حصر از نویسندگان آن”.

‘تا حدودی delirious فرضیه’

با توجه به Folha de São Paulo مقاله فرد مصاحبه صورت گرفت و در طول جلسات در وزارت دفاع و برتر مدرسه از جنگ که پس از آن وارد شده به 20 سال سیاست خارجی استراتژی ترسیم ممکن است سناریو مورد.

این شامل دیگر “تا حدودی delirious فرضیه” مانند یک سازمان coronavirus حمله علیه 2039 Rock in Rio جشنواره موسیقی توسط “جنوب شرقی آسیا ultranationalists”, Folha نشان داد.

اگر چه سند لیست های استراتژیک سناریو به نظر می رسد فرانسه به عنوان تنها تهدید مشترک برای همه – یک تصویر از شکسته روابط بین دو کشور که soured در ماه اوت سال 2019 زمانی که آمازون آتش سوزی عناوین ساخته شده و شوکه شده جهان است.

برزیل ارتش این باورند که فرانسه می تواند تقاضای سازمان ملل متحد به عقب مداخله در 2035 در بومی سرزمین های واقع در قلب آمازون به عنوان مثال خواهد بود که انجام شده از گویان فرانسه – فرانسه قلمرو سهام 730 کیلومتر مرز با برزیل.

فرانسه و برزیل اصلی نظامی شریک’

اما سند حذف می شود آن را عمدی و یا نه که در فرانسه است که در واقع برزیل “اصلی نظامی شریک”, سفارت فرانسه گفت: در آن صدای جیر جیر اضافه کرد که هر دو ارتش داشته اند “و رابطه دوستانه برای چند دهه در انجام عملیات مشترک روزانه”. هر دو کشور نیز امضا کرده اند عمده موافقت نامه مشارکت و همکاری از جمله ساخت زیردریایی و هلیکوپتر و ارز بیش از 7 میلیارد یورو کالا در هر سال است.

“این قطعا یک چیز نوشته شده توسط آماتورها” روبنس Barbosa, سفیر و مدیر در روابط خارجی و تجارت بین المللی موسسه (Ifrice) گفت: برزیل مجله Veja. “چگونه می تواند از فرانسه و رفتن به جنگ مقابل برزیل در زمانی که در آن واقع است برازیلیا مهم نظامی شریک می شود؟”

با توجه به مقاله در فلها به عنوان “هذیان” به عنوان برخی از حالات به نظر می رسد این انتظار می رود که بخشی از این کشور دفاع ملی, استراتژی است که مجلس باید شروع به ارزیابی در ماه ژوئن.

“آن است که بسیاری از تناقضات” نلسون در طول مدیر در سایت Defesanet گفته. با توجه به طول سند نوشته شده بود که هر دو کشور بودند در اوج خود درگیری در اوت شده است “تحت تاثیر اختلاف بین پاکسازی و Bolsonaro”.

‘خدشه دار کردن روابط’

در ماه اوت پاکسازی انتقاد Bolsonaro را در سیاست های زیست محیطی به عنوان آمازون آتش سوزی عناوین ساخته شده در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند برای قوی بین المللی اقدام و پیشنهاد بزرگترین جنگل انبوه می تواند تبدیل به یک سازمان-اداره بین المللی خاک. یک “استعمار ذهنیت” گفت: برزیل رهبر بود که در آن گرفتار توهین فرانسه بانوی اول بریگیته پاکسازی در رسانه های اجتماعی.

تحت افزايش بین المللی فشار Bolsonaro پس از آن وعده داده شده به مبارزه با آتش سوزی است. اما چهارشنبه گذشته تغییر آب و هوا شکاک پرده برداری از یک طرح فراگیر برای جنگل آمازون که باز بومی زمین برای استخراج از معادن, کشاورزی و برق آبی پروژه های.

“این آخرین گزارش خطرات بیشتر خدشه دار کردن روابط بین دو کشور” نلسون طول گفته است.

برازیلیا به سرعت سعی کردم به بازی کردن این پیشنهاد است. در بیانیه منتشر شده در جمعه وزارت دفاع گفت: این گزارش چیزی جز یک “سند علمی”, “اولین پیش نویس اولیه مطالعه” و نه “نمایندگی دولت views”.

در خط با Bolsonaro نمایش

اگر چه سند و مراجع آینده چینی پایگاه نظامی در آرژانتین باز درگیری با ونزوئلا و حتی یک “حمله تروریستی توسط یک گروه زیست محیطی” نظامی نخبگان نیز قلم “واقع بینانه ملاحظات ژئوپولیتیک” با توجه به فلها مانند یک پایگاه ناتو در سواحل غرب آفریقا به منظور بنیادی رو به رشد چینی حضور در آفریقا است.

اما این گزارش سناریوهای پیش بینی شده برای 20 سال آینده به نظر می رسد به خصوص در تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور Bolsonaro موجود در دستور کار است که منجر به رشد بین المللی روابط با آمریکا و اسرائیل است. بیشتر اثبات رهبر راست انداز و سیاست نیت به نور آمد در این گزارش با ارجاع شده به سازمان های غیر دولتی به عنوان “تروریست” و تصویر از مردم بومی به عنوان تضعیف برزیل را توسعه می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de