برنت پنجه راه خود را از 20 سال کم; ما خام تا 20% در تجارت

قیمت نفت خام برنت در پی افزایش قیمت نفت از دو روز از ضرر و زیان و شاخص های آتی ایالات متحده نیز روز چهارشنبه توسط آمار تخمینی صحبت از عرضه اضافی از کاهش تولید اوپک و ما موجودی می سازد که کمتر وخیم تر از برخی از رود.

تجارت نفت شده است فرار تر از همیشه در روزهای اخیر.

بازار غرق رشد عرضه و تقاضا به عنوان تقاضا چاله های میان دولت سفارشات برای مردم به ماندن در خانه به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

شاخص های آتی ایالات متحده کاهش یافت و به قلمرو منفی در دوشنبه بسته شدن در یک رکورد منفی-$37.63 در هر بشکه رسید.

اوایل روز چهارشنبه قیمت نفت برنت را لمس کرد که پایین ترین سطح از ژوئن سال 1999.در روز چهارشنبه قیمت نفت برنت افزایش یافت $1.04 یا 5.4 درصد به حل و فصل در $20.37 در هر بشکه رسید.

قبلا در این جلسه معیار جهانی کاهش یافت و به $15.98 آن پایین ترین سطح از ژوئن سال 1999.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام در معاملات آتی برای تحویل در ماه ژوئن به دست آورده $2.21 یا 19.1 درصد به حل و فصل در $13.78 در هر بشکه رسید.

“به هیچ وجه این نشان می دهد که قیمت پایین قرار داده شده است پس از عرضه/تقاضا نیروهای که سوار منفی قیمت گذاری نفت خام این هفته باقی می ماند بسیار دست نخورده” جیم Ritterbusch رئیس جمهور Ritterbusch و همکاران گفت.

پس از شروع سال برنت کاهش یافته است حدود 65 درصد در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته است و در حدود 75 درصد است .

جهان از تولید کنندگان عمده نفت به رهبری سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن اقدام به گردش کنترل فزاینده موجودی با اعلام جمعی برش از 9.7 میلیون بشکه در روز عرضه در اوایل ماه آوریل. اما کسانی که کاهش بیش از حد خواهد آمد به آرامی برای جبران افزایش موجودی که آمار 518.6 میلیون بشکه در ایالات متحده در هفته گذشته فقط 3 درصد کردن تمام رکورد زمان وزارت انرژی گفت.

“اگر ذخیره سازی همچنان به افزایش در پایان روز که به نظر می رسد به احتمال زیاد با توجه به همه این عربستان بشکه در درب ضربه توسط است, پس از آن ما در حال رفتن برای رسیدن به حداکثر سازی زمانی در آینده نه چندان دور آینده گفت:” باب Yawger مدیر آتی در Mizuho در نیویورک است.

عربستان سعودی روز سه شنبه گفت آماده است تا اقدامات اضافی با دیگر تولید کنندگان و عراق ساخته شده مشابه نظرات.

بعد از جلسه رسمی اوپک و متحدان این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.حتی بدون توافق رسمی کاهش ظرفیت ذخیره سازی و کاهش تقاضا می تواند نیروی تولید کنندگان برای کاهش بیشتر است.

یک اوپک منبع به رویترز گفت که “منطقی” به انتظار بازار به نیروی بیشتر کاهش در اوپک تولید.موجودی نفت خام ایالات متحده افزایش 15 میلیون بشکه در هفته گذشته در خط با انتظارات تحلیلگران هر چند برخی پیش بینی کرده بود ساخت بیش از 20 میلیون بشکه نفت است.

ما سهام بنزین افزایش یافت فقط 1 میلیون بشکه کمتر از حد انتظار است که محصول عرضه شده یک پروکسی, تقاضا برای, افزایش میزان متوسطی برای اولین بار در هفته.

این هفته مقابل ماه با ما قرارداد کاهش یافت و به زیر صفر برای اولین بار جلوتر از آن روز شنبه به عنوان انقضای وحشت معامله گران پرداخت می شود و مشتریان را به نفت دست خود را به طوری که آنها نمی خواهد که به تحویل با جایی برای ذخیره مازاد.موجودی در کوشینگ اوکلاهما تحویل hub برای WTI نزدیک به کامل در تقریبا 60 میلیون بشکه بیشتر از بقیه اجاره در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>