“Brexit روز” به ارمغان می آورد پیروزی شخصی برای انگلستان بوریس جانسون

پس از سه سال درنگ و تاخیر بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا در روز جمعه. در این روز از پیروزی نخست وزیر بوریس جانسون سابق روزنامه نگار را دیدم در نهایت رویای خود را درست پس از بیش از بیست سال هل دادن او انتصاب views.

تبلیغات

بوریس جانسون ساخته است. زمانی که برای اولین بار پس از رسیدن به 10 Downing Street, انگلستان نخست وزیر قول داد برای تحویل Brexit و در روز جمعه در 11pm زمان انگلستان بریتانیا شد اولین کشور برای همیشه ترک اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا). در یک تلویزیون آدرس او پیش بینی کرد این کشور می تواند Brexit یک “موفقیت خیره کننده” که از نظر او “نه یک پایان بلکه یک آغاز”.

“این است که روز خود را جانسون می تواند افتخار از احترام به انتخاب مردم از نگه داشتن وعده های خود و برای موفقیت در آن سلف خود ترزا ممکن است شکست خورده” فرانسه 24 بین المللی, امور, ویرایشگر Armelle Charrier گفت. می توان آن را بدون شک به عنوان یک پیروزی شخصی برای رهبر محافظه کار است که نخوری اتحادیه اروپا برای تقریبا 25 سال است.

‘یورو-اسطوره” در کاندوم چیپس و سوسیس

در نیویورک به دنیا آمد و در سال 1964 به یک ثروتمند بورژوا انگلیسی, خانواده جانسون صرف سال های اولیه خود را در بروکسل که در آن پدر خود را برای اتحادیه اروپا. دلتنگ برای امپراتوری بریتانیا به اوج خود وسواس با اروپا موسسه شد و در سال 1980 زمانی که او اولین کار برای روزنامه تایمز که در آن از کار اخراج شد برای ساخت یک نقل قول.

او سپس نقل مکان کرد و تبدیل به بروکسل خبرنگار برای جناح راست کاغذ روزنامه دیلی تلگراف که در آن او نام خود را با نوشتن “یورو-اسطوره” – ادعاهای اغراق آمیز در مورد اتحادیه اروپا, که می تواند در حال حاضر به نام ‘خبر جعلی و کدام به نحوی شکل انگلیسی, سیاست با توجه به نگهبان. بسیاری از آنها هنوز هم در میان قوی ترین و مبتکر ترین red herrings در اتحادیه اروپا.

“او هرگز تردید به تحریف واقعیت و یا حتی به طور کامل داستان را در اروپا یک تصویر از یک پوچ تصمیم گیری اداری هیولا” گفت: Jean Quatremer بروکسل خبرنگار روزنامه فرانسوی Libération. به گفته وی برخی هنوز هم به یاد داشته باشید جانسون نام مستعار خود را از بروکسل روز: “دلقک”.

استاندارد کاندوم و سوسیس اندازه از تابوت یا ممنوعیت “بریتیش, کوکتل میگو با طعم چیپس”: بوریس جانسون هرگز تردید در اغراق در طی چه او بعد از به رسمیت شناخته شده به عنوان “شادترین ساعت” آهنگسازی “فوم بهمراه رگه سرودهای از نفرت” به اتحادیه اروپا. او سپس گرفتار محافظه کاران’ چشم که او را به دست آورده خود را برای اولین بار پارلمانی بریتانیا صندلی در حزب محافظه سنگر و استحکامات از هنلی غرب لندن در سال 2001. اما شروع یک جاه طلبانه سیاسی حرفه ای ساخته شده از Eurosceptical نظرات.

Brexit پروانه

در سال 2008 انتخاب شد شهردار لندن. پس از نه چندان صاف اول سال – که در طی آن او اخراج شد از محافظه کاران ” سایه دولت برای دروغ گفتن در مورد فوق العاده زناشویی affair – بور با موهای سیاستمدار تا به حال برای قرار دادن یک توقف خود را تندرو نظرات به منظور هدایت فرهنگی کار رای گیری متروپل.

اما 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم احیا وسواس و به او یک فرصت به رهبری ‘ترک’ کمپین.

او بروکسل مبالغه نیز زنده کرد. در red ‘رای ترک’ کمپین اتوبوس, او ادعا لندن پرداخت 350 میلیون پوند (416 میلیون یورو) در هر هفته به اتحادیه اروپا…یک شکل بود که در واقع 135 میلیون پوند (178 میلیون یورو) کمیسیون اروپا اصلاح شود.

او بسیار پرداخت می شود کمپین ستون برای روزنامه دیلی تلگراف او مطمئن است که مبارزه با تروریسم در اروپا نمی خواهد باعث هر گونه تنش با اسکاتلند – که نخست وزیر Nicola Sturgeon در حال حاضر فشار برای استقلال از بریتانیا یا که پوند انگلیس نمی خواهد رنج می برند از اروپا و طلاق ، در اکتبر 2019 هر چند ارز آمار پایین ترین نقطه آن در 30 سال.

به عنوان ‘ترک’ برنده با 51.9 درصد آرا در ژوئن 23, 2016 Johnson خود بود و بی ثبات با نتیجه غیر منتظره. او وعده داده است که “بریتانیا بخشی از اروپا و همیشه خواهد بود” و همچنین اطمینان اروپایی ها در بریتانیا زندگی می کنند که از حقوق خود خواهد بود “کاملا تضمین شده” و این که این کشور ادامه خواهد داد نیاز به دسترسی به بازار واحد.

اما روز بعد ساندی تایمز منتشر شده یک ستون توسط جانسون, پیش نویس در ماه فوریه اما پس از آن کنار گذاشته که در آن او پیشنهاد ماندن در اتحادیه اروپا خواهد بود “مزیت برای جهان” و مبارزه با تروریسم در اروپا می شود “شوک اقتصادی”. روز بعد از او می گذراند ستون او علنا حمایت Brexit برای اولین بار.

از “دلقک” به دولتمرد

اگر چه بسیاری او را متهم کرد از ‘ریا’ انتخاب شد رئیس حزب محافظه کار شد و پس از آن نخست وزیر ترزا می وزیر امور خارجه در ماه ژوئیه سال 2016. او در دو سال روی لئامت دادن به سوالات مطرح شد در مورد صلاحیت برخی از مشاهده او به عنوان underwhelming و اضافه کردن سردرگمی به در حال حاضر مقدار-تقسیم پادشاهی متحده. با این وجود او به نام طلاق با اتحادیه اروپا “جلوه ای از این کشور تاریخی ملی نابغه” در ماه فوریه سال 2017, سخنرانی, اما نشان می دهد بریتانیا باید احترام به قوانین اروپایی در محصولات مانند “سشوار” و “ماشین لباسشویی”.

مخالفت با مه “نسیم” Brexit Johnson ترک دولت در جولای 9, 2018, آغاز مبارزات انتخاباتی دوباره برای یک سخت تر از مبارزه با تروریسم در اروپا و نخست وزیر شد و در همان ماه پس از سلف خود موفق به ایجاد راه خود را از مبارزه با تروریسم در اروپا سردرگمی است.

“بدون Brexit او هرگز تبدیل شدن به نخست وزیر” فرانسه 24 Armelle Charrier می گوید. “از طریق مبارزه با تروریسم در اروپا این بلند پروازانه مرد را دیدم یک چهار راه باز کردن تا در مقابل از او و پس از آن این کار انجام می شود. او در زمان و ساخته شده و هر کس باور مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد بود بسیار مختصر و که پس از آن خواهد بود یک بار دیگر ظهور امپراتوری بریتانیا”.

پس از چند ماه در 10 خیابان داونینگ او که بسیاری از تماس “BoJo” رفت و از بحث برانگیز و تقریبا مسخره سیاستمدار به یک دولتمرد واقعی. “او همچنین موفق به صحبت می کنند به یک کلاس پایین تر او pampered توجه به آموزش و پرورش و بهداشت و درمان آنچه به او کاریزماتیک تصویر” Charrier می افزاید.

بریتانیا در حال حاضر به طور رسمی از اتحادیه اروپا جانسون در حال حاضر تاسیس به عنوان رهبر کشور است برخی از سخت ترین کارهای پیش رو: گرد هم آوردن یک کشور به طور کامل تقسیم شده و پس از چهار سال رو به یک دستور کار امده از مسائل داخلی و از این رو او می تواند ارائه بیش از Brexit.

بیش از آن است که او در حال حاضر به مذاکره معاملاتی جدید در رابطه با بروکسل به عنوان بریتانیا در حال حاضر وارد یک دوره گذار است. مذاکرات انتظار می رود به سازش اما جانسون که همواره نوسان ارتباط با واقعیت نمی خواهد آن را بپذیرد.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه و به روز شده توسط Henrique ولدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر