انگلستان را رسما تبدیل به یک غیر عضو اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) از جمعه شب به یقین مورد استقبال هند کسب و کار عامل در انگلستان و همچنین انگلیسی کسب و کار مشتاق به گسترش به بازار هند.

رسمی دوره گذار از شنبه تا پایان دسامبر به معنی وضعیت موجود از نظر بسیاری از تجارت و کسب و کار عملیات vis-a-vis بریتانیا و اتحادیه اروپا اما چه تغییر است که بریتانیا دست به اعتصاب معاملات جدید و مشارکت در سراسر جهان است. پیشرو تجارت سازمانها و کارآفرینان این را به عنوان یک زمان هیجان انگیز برای هند-انگلستان تجارت و همکاری اقتصادی به کار گرفته می شود به یک سطح جدید.

“هیچ سوالی وجود دارد که هند خواهد بود حیاتی به عنوان شریک تجاری انگلستان نمودار یک آینده جدید در خارج از اتحادیه اروپا. این فرصت های طلایی برای شرکت در هند بازی به بهترین نقاط قوت UK plc – از زیرساخت های بهداشت و درمان به FinTech” گفت: خداوند Karan Bilimoria بنیانگذار کبرا آبجو و معاون رئیس جمهور از کنفدراسیون صنعت بریتانیا (CBI) – کلید صدای انگلیسی کسب و کار در بریتانیا است.

به عنوان کسی که مبارزه برای انگلیس برای ماندن در اتحادیه اروپا در ماه ژوئن 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم هند متولد کارآفرین در حال حاضر تمرکز بر حصول اطمینان از این فرصت ها به راه انداخته شده توسط Brexit به طور کامل سرمایه گذاری شده و این جایی است که می آید از یک چک لیست برای هند است. “به طور کامل سرمایه گذاری در این فرصت های شرکت می خواهم برای دیدن بیشتر به پیشرفت در کاهش مالیات شرکت نرخ حفظ حریم خصوصی داده ها و سهولت انجام کسب و کار-شاخص های اقتصادی اگر این مراحل را گرفته و انگلستان حفظ یک استراتژی فعال برای تعامل و تعامل با اقتصاد هند در تمام سطوح آن باقی خواهد ماند یک شریک قابل توجهی در هند رشد آینده داستان” یادداشت Bilimoria که منافع کسب و کار هر دو در انگلستان و هند.

پایان 47 سال رابطه هرگز به آسان و دراز کشیده روند طلاق بین بریتانیا و اتحادیه اروپا در زمان تلفات در کسب و کار که در عمل در یک نوع از مکث حالت به عنوان بریتانیا از دست رفته Brexit مهلت پس از 29 مارس سال گذشته است. “وجود دارد یک ظرف غذا در دست زدن به Brexit مذاکرات و هر کس را فقط خوشحالم که ظروف سرباز یا مسافر است” گفت: خداوند Swraj پل که سران لندن مستقر کپرو گروه با عملیات در سراسر جهان است.

“انگلستان شده است هرگز به طور کامل با آن عضویت در اتحادیه اروپا. اما من فکر نمی کنم Brexit را یک تاثیر بسیار عمده ای در انگلستان کار با اروپا; که رابطه باقی می ماند حتی اگر مردم رای دادند به ترک. تا آنجا که به هند می رود, آن را به یک رابطه با انگلستان و اتحادیه اروپا و هم تقویت خواهد شد” او اشاره کرد.

بوریس جانسون بارها خاص هند در فهرست کشورهای بخواهد به اعتصاب پیشرفته موافقتنامه تجارت آزاد با, تا کنون از او سخت تن به تن, چادر خود را در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا. به عنوان نخست وزیر در حال حاضر با یک thumping اکثریت در مجلس او دیده می شود در یک موقعیت به اقدام برخی از کسانی که وعده.

“نخست وزیر جانسون را همراه بسیار خوبی با نارندرا نخست وزیر و دو اعتصاب یک رابطه خوب. تجارت, سرمایه گذاری تغییر آب و هوا و مهاجرت خواهد شد در بالای دستور کار برای یک رود هند دیدار گفت:” موهان کال رئيس جمهور از حرفه ای های فروم (آی) که معتقد است تکنولوژی, خدمات مالی و بخش بهداشت و درمان به خصوص به نفع ایستاده در یک پست-Brexit هند-انگلستان کراوات.

GP Laney Co-رئیس Laney گروه نیز تحسین کرد که “زمان هیجان انگیز برای روابط بین بریتانیا و هند” و دامنه بسیار زیادی برای هر دو کشور برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد به عنوان استقبال از او با “انرژی و پویایی” در حال حاضر نشان داده شده توسط بوریس جانسون پیش از این “تاریخی” Brexit روز.

“در حال حاضر وجود دارد مثبت حرکت می کند مانند پیگیری سریع ویزا برای ادامه به جذب دانشمندان برتر و ممکن است اصلاحات به مالیات بر ارث. علاوه بر این دولت باید اجرای بیشتر سرمایه گذار-سیاست دوستانه به جذب جدید و بازگشت سرمایه گذاران خارجی و بالا افراد ارزش خالص (HNWI) که رفتگان در طول چند سال گذشته گفت:” Laney که متنوع گروه به اجرا در سراسر بخش های مختلف و مرزها.

با توجه به سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بازارهای داده بین سال 2000 تا سال 2016 انگلستان سرمایه گذاری بیش از 24 میلیارد دلار به صنعت هند و بین ماه های ژانویه و اکتبر 2009 2019 در مجموع 2.78 میلیارد پوند سرمایه گذاری شده از شرکت های هندی به لندن به تنهایی. این غلبه لندن نیز انتظار می رود برای ادامه در یک پست-Brexit سناریو.

“در سال های اخیر ما شاهد تعداد زیادی از کسب و کار انتخاب لندن برای گسترش بین المللی و در سال 2018 انگلستان سرمایه جذب بیشتر پروژه های سرمایه گذاری از هند از هر شهر جهانی گفت:” آلن سیمپسون مدیر عامل استراتژی و امور شرکت ها در لندن و همکاران – شهردار لندن رسمی آژانس تبلیغاتی.

“با ما متقابل نقاط قوت در تکنولوژی و نوآوری, شهرهایی مانند لندن و بمبئی و بنگلور در حال تولید بازی در حال تغییر شرکت ها و, به عنوان اقتصاد هند می رود از قدرت به قدرت ما می بینیم بسیاری از فرصت ها برای همکاری بین این دو کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im