مبارزه با تروریسم در اروپا زندگی می کنند: یک دوره جدید آغاز می شود به عنوان ” بریتانیا اتحادیه اروپا

پس از 47 سال در بلوک و سه و نیم سال پس از همه پرسی تعیین Brexit توپ نورد بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا جمعه در 11pm لندن زمان, نیمه شب در بروکسل. برای تمام شب را Brexit تحولات در بریتانیا و در این قاره, پیوستن به ما برای ما liveblog زیر.

تبلیغات

وجود دارد و جشن و اشک در سراسر کشور به اتحادیه اروپا اغلب تمایلی عضو شد برای اولین بار به ترک سازمان تنظیم برای ایجاد وحدت میان ملت پس از وحشت از جنگ جهانی دوم است.

هزاران نفر از مردم با تکان دادن اتحادیه جک پرچم های بسته بندی شده در لندن میدان پارلمان به علامت لحظه ای از مبارزه با تروریسم در اروپا در ساعت 11 شب زمان انگلستان (2300 به وقت تهران) — نیمه شب در بروکسل.

“ما آن را انجام داد!” اعلام Nigel Farage این عضو سابق پارلمان اروپا که مبارزه برای مبارزه با تروریسم در اروپا برای سال های قبل از این جمعیت شروع به آواز خواندن سرود ملی.

آن را تا حد زیادی خوشخو جمع آوری از یک Brexit حامی که زودتر مجموعه اتحادیه اروپا پرچم روشن شده.

اما Brexit در معرض اختلافات عمیق در جامعه و بسیاری از ترس عواقب پایان 47 سال روابط خود را با نزدیکترین همسایه است.

برخی طرفدار اروپایی از جمله بسیاری از 3.6 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا ساخته شده است که زندگی خود را در انگلستان مشخص شده که مناسبت با جدی شمع روشن vigils.

مبارزه با تروریسم در اروپا نیز باعث روح جستجو در اتحادیه اروپا در مورد آینده اش پس از از دست دادن 66 میلیون نفر, جهانی دیپلماتیک بزرگ-hitter وظیفه و نفوذ از شهر لندن مرکز مالی.

نه پایان یک آغاز’

در یک آدرس به ملت نخست وزیر بوریس جانسون — یک نشانده در زمین لرزه سال 2016 همه پرسی رای برای مبارزه با تروریسم در اروپا — اذعان کرد ممکن است وجود داشته باشد “برجستگی در جاده پیش رو”.

اما او گفت که بریتانیا می تواند آن را یک “موفقیت خیره کننده”.

به عنوان او در یک مهمانی خصوصی در خیابان داونینگ یک ساعت پیش بینی شده بر روی دیوار در خارج از شمارش پایین دقیقه تا Brexit.

جانسون پیش بینی یک “عصر جدید از همکاری دوستانه” با اتحادیه اروپا در حالی که بریتانیا طول می کشد یک نقش بیشتری در صحنه جهانی است.

“مهم ترین چیز برای گفتن امشب این است که این است پایان رسید اما در آغاز او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ،

نهادهای اتحادیه اروپا در اوایل شروع به از بین بردن بریتانیا قرمز و سفید و آبی پرچم در بروکسل پیش از طلاق است که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام “sea-change” برای بلوک.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توصیف آن به عنوان یک “تاریخی علامت هشدار دهنده” است که باید نیروی اتحادیه اروپا و آن باقی مانده سازمان ملل از بیش از 440 میلیون نفر از مردم به توقف و تأمل.

بریتانیا خروج بود مهر و موم شده در یک احساسی رای در پارلمان اروپا در این هفته به پایان رسید که با پارلمان اروپا آواز “Auld لنگ تا کنون” سنتی اسکاتلندی آهنگ وداع.

تقریبا هیچ چیز تغییر خواهد کرد فورا از آنجا که از 11 ماه دوره گذار مذاکره به عنوان بخشی از خروج معامله است.

انگلیسی ها قادر خواهد بود به کار و تجارت آزادانه با اتحادیه اروپا سازمان ملل تا 31 دسامبر و بالعکس اگر چه انگلستان را دیگر نمی تواند در بلوک موسسات.

اما از نظر قانونی, بریتانیا است.

و در حالی که طلاق از نظر توافق کرده اند, بریتانیا هنوز هم باید اعتصاب یک معامله در آینده روابط با اتحادیه اروپا بزرگترین شریک تجاری.

هر دو را به مجموعه ای از خود مذاکره موقعیت دوشنبه.

“ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن رابطه با پادشاهی متحده, اما آن را هرگز به عنوان خوب به عنوان عضویت” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: در بروکسل.

“خداحافظ و موفق باشید’

گرفتن این دور شده است پس از سانحه روند.

بریتانیا در برابر بسیاری از اتحادیه اروپا پروژه ها در طول سال به دلیل خودداری از پیوستن به پول واحد و یا شنگن باز سفر منطقه و خطر سقوط رهایی پیدا طولانی در مورد شکایت بروکسل بوروکراسی.

نگرانی در مورد مهاجرت دسته جمعی اضافه شده سوخت بیشتر به Brexit مبارزات انتخاباتی در حالی که برای برخی 2016 رای فرصتی بود برای تنبیه دولت برای سال ها از کاهش هزینه های عمومی.

اما نتیجه هنوز یک شوک بزرگ.

آن را به راه انداخته هرج و مرج سیاسی جرقه سال از سمی استدلال که فلج مجلس و مجبور به استعفا از نخست وزیر دیوید کامرون و ترزا ممکن است.

جانسون آورده پایان دادن به آشفتگی تعیین کننده پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر که به او اکثریت مجلس او نیاز به تصویب خود را Brexit معامله است.

اما انگلیسی ها باقی می ماند به عنوان تقسیم آنها به عنوان نزدیک به چهار سال پیش زمانی که 52 درصد رای به ترک و 48 درصد رای به ماندن در اتحادیه اروپا.

“ظهور و درخشش و… آن را با شکوه جدید بریتانیا” گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا-حمایت از دیلی اکسپرس. من روزنامه, در مقابل, با عنوان: “بعد چه؟”

در اسکاتلند که در آن اکثریت رای به ماندن در سال 2016 Brexit زنده کرده است خواستار استقلال است.

اولین وزیر Nicola Sturgeon در توئیتر خود نوشت: “اسکاتلند را به قلب اروپا به عنوان یک کشور مستقل — #LeaveALightOnForScotland.”

در ایرلند شمالی — به زودی به اتحادیه اروپا frontier — نگرانی وجود دارد Brexit می تواند بی ثباتی سخت-برنده صلح پس از چند دهه از جنگ بیش از حکومت بریتانیا.

ایرلندی وزیر خارجه سیمون Coveney در توئیتر خود نوشت: “خداحافظ و موفق باشید.”

‘خوشحالم که آن را بیش’

جانسون یک polarising شکل متهم glossing بیش از پیچیدگی خروج از اتحادیه اروپا ساخته شده و هیچ ظاهر عمومی در روز جمعه و اجتناب از هر گونه مراسم که ممکن است باعث تشدید اختلافات.

او میزبان ویژه در جلسه هیئت دولت در شمال شرقی شهر ساندرلند بود که برای اولین بار اعلام کرد برای مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 در حالی که خیابان داونینگ شد روشن در رنگ های اتحادیه جک پرچم.

میلیون ها نفر از یادبود 50 پنس سکه را نیز صادر شده است.

آن یک داستان متفاوت در نزدیکی میدان پارلمان که در آن لحظه از مبارزه با تروریسم در اروپا مواجه شد با سلامتی روشنایی از عود و بالن اجازه به آسمان شب است.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر علائم نقطه بدون بازگشت. هنگامی که ما را ترک کرده اند ما هرگز قصد بازگشت” نایجل فراج گفت: جمعیت تشویق هواداران.

در “بزرگ Brexit باش” در مرلی شمال انگلستان ریموند Stott توصیف چهار سال پس از همه پرسی به عنوان “حق بزرگ”است.

“من فقط خوشحالم که آن را بیش از همه. ما پس از خودمان است. ما نیازی اروپا گفت:” 66 ساله است.

برخی از مهاجران انگلیسی در جنوب اسپانیا در جشن میله اما برای بسیاری از نرم افزار-اروپا جمعه نشانه یک روز آنها امیدوار بودند هرگز نمی خواهد آمد.

“امروز یک روز عزای عمومی گفت:” کاترینا گراهام, 31, ایرلندی فعال حقوق زنان که در بروکسل در اعتراض در مرکز لندن.

در برلین براندنبورگ دروازه flashmob سنگ اتحادیه اروپا سرود “Ode to Joy” از بتهوون سمفونی نهم و دست تکان دادند پرچم.

ایران برچسبها

از شنبه, بریتانیا خواهد بود رایگان به اعتصاب معاملات تجاری در سراسر جهان و از جمله با ایالات متحده است.

جانسون داده است خود را فقط در 11 ماه برای مذاکره جدید مشارکت با اتحادیه اروپا را پوشش همه چیز را از تجارت به همکاری های امنیتی-با وجود هشدارهای این هم کافی نیست.

او همچنین در مورد با وزرای خود در روز جمعه یک هدف به دست آوردن 80 درصد از بریتانیا تجارت تحت پوشش موافقت نامه های تجارت آزاد در عرض سه سال یک سخنگوی گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق حامی مبارزه با تروریسم در اروپا و یکی از برترین نمایندگان در روز جمعه مورد ستایش قرار داد یک “هیجان انگیز عصر جدید”.

“ما همچنان ساختمان بر ما قوی تولیدی و مرفه رابطه با بریتانیا به عنوان آنها را وارد کنید در این فصل بعد” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت.

در اینجا کلید لحظات پیش به عنوان Brexit سر به سمت درست پدیا در پایان 2020:

– فوریه/مارس: ایران begin –

بریتانیا می گوید آماده است برای شروع تجارت ایران در فوریه 1, اما اعضای اتحادیه اروپا متحده هنوز هم بحث در مورد آنچه آنها می خواهند از این مذاکرات است.

– جولای 1: تمدید مهلت –

انتقال دوره برنامه ریزی شده است به آخرین تا 31 دسامبر 2020.

بریتانیا می توانید بپرسید برای گسترش این برای یک یا دو سال اما باید به اطلاع اتحادیه اروپا درخواست خود را توسط ژوئیه 1.

– دسامبر 31: انتقال به پایان می رسد –

بدون فرمت و یا یک توافقنامه تجارت روابط بین بریتانیا و اتحادیه اروپا خواهد شد قطع در پایان سال 2020 است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر