خانه محصولات مستقل تولید شرکت تاسیس شده توسط سابق Film4 رئیس تسا راس و سابق کار عنوان exec ژولیت هاول به دست آورد بین المللی فیلم و تلویزیون حقوق به جک Fairweather را تحسین بیوگرافی “داوطلب.”

این تیم پشت امی نامزد دریافت جایزه HBO و کانال 4, درام “Brexit: این Uncivil جنگ” با بازی بندیکت کامبرباچ امن چند قلمرو معامله برای این کتاب از طریق تامین مالی مشارکت و همکاری با دسترسی به سرگرمی که راس و هاول توسعه پروژه. ناشران در حال WH آلن/Penguin Random House, u. k. و سفارشی خانه/هارپر کالینز در آمریکا

سابق به گزارش خبرنگار جنگ را فوق العاده, بیوگرافی, است, ناگفته داستان واقعی از Witold Pilecki های پنهانی عمل که داوطلب به اسیر گرفته و به آشویتس به منظور نفوذ به اردوگاه. Pilecki برنامه ریزی برای سازماندهی یک مقاومت از درون جمع آوری مدارک و شواهد جنایات متعهد بودن در برابر هزاران نفر از یهودیان اروپایی و در نهایت حمله نیروهای نازی از جایی که آنها می خواهم حداقل انتظار می رود.

اما Pilecki باور نکردنی و داستان های قهرمانانه بعدها تواند از بین برود و از حافظهی تاریخ لهستان کمونیستی دولت و خود انسان مارک خائن و دشمن دولت است.

Fairweather حساب قطعات با هم دست اول از زبان مشتریان از بازماندگان همراه با دسترسی منحصر به فرد به خاطرات منتشر نشده و به تازگی منتشر شده اسناد آرشیوی. آن را به تازگی برنده کاستاریکا کتاب سال جایزه در انگلستان

“جک کتاب شگفت انگیز حساب حیاتی داستان که خواسته گفته شود” گفت: راس co-مدیر عامل خانه محصولات. “Witold Pilecki این قهرمانی قابل توجه بود و این افتخار بزرگی است که به عهده این کتاب را بنابراین ما می توانید به اشتراک گذاری داستان خود را.”

Fairweather گفت: “من خوشحال هستم که Witold Pilecki را الهام بخش داستان تمرد در چهره انسان بزرگترین بد پیدا کرده است یک فیلمساز از تسا قدرت و چشم انداز. در دست او یک بار این قهرمان گمنام را به مخاطبان او سزاوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im