‘ساقدوش عروس’ طنز, Matt Lucas می پیوندد ‘بزرگ, انگلیسی, پخت’

انگلیسی, طنز, Matt Lucas (“Little Britain” “Bridesmaids” “تیم برتون آلیس در سرزمین عجایب”) خواهد بود پیوستن به میزبان Noel Fielding و قضات Prue لیت و پل هالیوود برای 11th فصل “بزرگ انگلیسی پخت خاموش” آغاز می شود که فیلمبرداری این بهار.

“من به بیت بودن لذت بردم برای پیوستن به خوشمزه ترین نشان می دهد در تلویزیون گفت:” لوکاس. “من نمی توانم صبر کنید برای شکستن نان با Noel Prue و پل و دیدار با درخشان نانوا. و در ذهن من عاشق کیک من در حال حاضر به دستور برخی بسیار بزرگتر شلوار در پیش بینی.”

“من واقعی طرفداران مت” گفت: هالیوود است. “این است که چنین خبر خوبی او را به پیوستن به ما در چادر. او علاوه بر فوق العاده برای تیم است.”

Lucas’ آخرین فیلم عبارتند از: Netflix کمدی biopic “بیهوده و احمقانه ژست” و جوناس Åkerlund را 2019, هیجان انگیز “قطبی” و همچنین گلدن گلوب برنده جایزه فیلم انیمیشن “حلقه گم شده.” او همچنین به نظر می رسد در تعدادی از ایالات متحده سریال کمدی از جمله “جامعه” “Portlandia” و “تازه کردن قایق.”

بازیگر نویسنده و کمدین طول می کشد بیش از سابق میزبان Sandi Toksvig که در سمت چپ ضربه کانال سری 4 در ماه ژانویه است. او و فیلدینگ در زمان بیش از ارائه وظایف از مل Giedroyc و سو پرکینز و در طول سه سال به ابزاری در موفقیت آن پس از تعویض از بی بی سی در سال 2017.

ریچارد McKerrow مدیر عامل و تهیه کننده اجرایی عشق تولیدات گفت: “این بسیار هیجان انگیز به مت پیوستن به ‘پخت خاموش’ ، او یک استعداد فوق العاده با یک قلب بزرگ و ما نمی توانیم صبر کنید برای لذت بردن از فساد و ضرب وشتم او و نوئل به ناچار ایجاد در چادر. ما دسته ای جدید از نانوا خواهد بود در دست های امن.”

کانال 4 مدیر برنامه های ایان کاتز افزود: “ما هیجان زده است که یکی بسیار دوست داشتنی نهاد ملی است و پیوستن به دیگری. مت همه چیز آن طول می کشد تا بزرگ ‘پخت’ مجری: او را گرم, خنده دار و کیک دوست دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>