بریتانیا PM جانسون وزیر بهداشت هر دو تست مثبت برای coronavirus

صادر شده در: اصلاح شده:

نخست وزیر بوریس جانسون در روز جمعه گفت: او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و خود منزوی اما هنوز منجر شود دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

تبلیغات

یک خیابان داونینگ گفت: Johnson, 55, تجربه کرده, خفیف, علائم روز پنجشنبه – یک روز پس از او جواب داد: در نخست وزیر هفتگی پرسش و پاسخ جلسه در مجلس مجلس عوام مجلسی.

“بیش از 24 ساعت گذشته من را توسعه داده اند که علائم خفیف و آزمایش مثبت برای کوروناویروس” جانسون گفت. “من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس است.”

ساعت پس از نخست وزیر اعلام, انگلستان, وزیر بهداشت مت Hancock گفت در توییتر او بیش از حد به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از خیابان داونینگ کارکنان ارشد و وزیران خواهد در حال حاضر نیاز به جداسازی داده است که بسیاری از آنها تا به حال تماس با جانسون بیش از روزهای اخیر و هفته.

زمانی که بریتانیا کف سلامت کارگران در روز پنج شنبه شب جانسون و وزیر دارایی Rishi Sunak آمد از ورودی های جداگانه در خیابان داونینگ و نمی آمد به تماس نزدیک با توجه به یک عکاس رویترز در صحنه است.

قبلا دولت گفت که جانسون تا به حال این گزینه به نماینده به وزیر امور خارجه Dominic Raab در صورت نیاز.

“نخست وزیر شد و تست شده برای coronavirus در مشاوره شخصی از انگلستان افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin” سخنگوی گفت.

“آزمون انجام شد در 10 توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی و نتیجه تست مثبت بود” سخنگوی گفت.

تا کنون 578 نفر در انگلستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 11,658. انگلستان تلفات هفتم بدترین ها در جهان پس از ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران, فرانسه و ایالات متحده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

بریتانیا پرنس چارلز به 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل این هفته است اما در سلامت خوب است و در حال حاضر خود جدا و در محل اقامت خود را در اسکاتلند با علائم خفیف همراه با همسر خود همکاری Camilla که آزمایش منفی میگویند.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>