خاک انگلیس خواستار دولت به صدور مجوز برای پردازش مواد غذایی زنجیره تامین

FMCG عمده Britannia صنایع در روز پنجشنبه از دولت خواست برای اطمینان بین دولت و جنبش از مواد خام برای صنعت پردازش مواد غذایی در طول سه هفته مستند های اعمال شده برای جلوگیری از همه گیر از Covid-19.

دولت باید موضوع مجوزهای لازم بلافاصله به تمام افرادی که بخشی از صنایع غذایی و زنجیره تامین گفت: Britannia, در بیانیه ای.

زنجیره تامین شامل تامین کنندگان مواد اولیه و مواد بسته بندی, مواد غذایی, کارخانه تولید, کارخانه, کارگران حمل و نقل از مواد به پایان رسید و کالاهای انبار عمده فروشان و توزیع و فروش خود افراد.

مجوزهای لازم باید بلافاصله صادر شده و به همه آنها گفت: Britannia صنایع MD Arsalan بری.

حمایت از دولت تلاش او گفت: مداخله مورد نیاز است برای بازگرداندن زنجیره تامین با اثر فوری.

به گفته او صنایع غذایی زنجیره تامین است disaggregated و وابسته به دولت درون جنبش کالا. با توجه به ماهیت مواد و موجودی مواد و کالا در زنجیره ای پایین هستند.

اگر حتی یک لینک در زنجیره تامین شکسته است این کشور می تواند اجرا از سهام از بسته بندی مواد غذایی در بعد از 7-10 روز, او گفت:.
 

او در ادامه گفت که این امر نیز اطمینان حاصل شود که مواد غذایی ضروری کالا در سراسر کشور تصریح کرد نخست وزیر نارندرا مودی به اطمینان حاصل شود که مردم نمی افراط در وحشت خرید.

بنابراین ضروری است که عرضه زنجیره ای برای مواد غذایی, محصولات ترمیم شود در تمامیت و مجاز به تابع با اقدامات ایمنی مناسب و پلیس حفاظت بری اضافه شده است.

مواد غذایی اعلام کرد ضروری کالا طبق کالاهای اساسی عمل 1955 و صنایع غذایی پردازش شده است معاف از کار و حرکات محدودیت های اعمال شده در این نقطه در زمان.

ما نیاز به حمایت از مقامات منطقه در اجازه دادن به ما کارگران کارخانه به سفر به محوطه کارخانه با مناسب پادمان, او گفت:, و اضافه کرد که این کمک خواهد کرد که شرکت پا زدن شروع به تولید و اطمینان از تامین بدون وقفه ضروری غذاهای بسته بندی شده در سراسر کشور.

در روز سه شنبه ساعت مودی اعلام کرده بود در سه هفته مستند از این کشور برای جلوگیری از گسترش Coronavirus (Covid-19) در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>