انگلیسی DJ-تولید کننده اندرو Weatherall می میرد در 56

انگلیسی, موسیقی, تهیه کننده و دی جی رکورد-برچسب بنیانگذار اندرو Weatherall که شرکت تولید اولیه جیغ نقطه عطفی سال 1991 آلبوم “Screamadelica” و کمک به آوردن اسید نوع خانه به جریان اصلی درگذشت دوشنبه در لندن یک بیمارستان از آمبولی ریوی خود را مدیریت تایید به نگهبان. او 56.

“او در حال درمان در بیمارستان اما متاسفانه لخته خون رسیده قلب خود را. مرگ او سریع و صلح آمیز” در بیانیه ای گفت:.

متولد در Windsor Weatherall یکی از کلید های دی جی در اسید خانه جنبش از اواخر دهه 1980 ، او نام خود را در کلوپ شبانه لندن Shoom و مدت کوتاهی پس از تاسیس کمپانی ضبط پسر خود را ضبط و تولید لباس Bocca Juniors.

او به طور گسترده به عنوان یک DJ و تهیه کننده و عضو گروه Sabres از بهشت و اواز یا موسیقی دو نفری تنها دو شمشیرزن اما سوال کمی وجود دارد که تاثیر گذار ترین کار او به عنوان یک تولید کننده اولیه جیغ پیشگامانه سال 1991 آلبوم “Screamadelica,” پیشگام تلفیقی از راک صداها و احساسات با رشد رقص های الکترونیکی موسیقی از دوران است. آن وسیع نفوذ شنیده می شود در عمل مانند Chemical Brothers و Daft Punk و آن را تبدیل به بخشی از پایه و اساس موسیقی رقص معاصر.

میزان Weatherall سهم به “Screamadelica” است که توسط این واقعیت است که این گروه تفرج بعدی — 1994 را “بیرون دادن اما نمی دهد تا” که به او کمک نمی — شد ساده آلبوم راک. او پیوست این گروه در سال 2002 برای آلبوم “شر گرما.”

وی همچنین تولید آهنگ در بث اورتن 1996 دستیابی به موفقیت آلبوم “تریلر پارک” — یک folkier تلفیقی از راک و موسیقی رقص — ریمیکس و آهنگ ها توسط Bjrk My Bloody Valentine با تری فارلی ریمیکس جدید سفارش 1990 جام جهانی سرود “جهان در حال حرکت است.”

“Trainspotting” نویسنده Irvine Welsh که ثبت موسیقی از دوران در کتاب خود گفت که او “پریشان” در اخبار Weatherall مرگ است.

“نابغه است overworked مدت اما من در تلاش برای فکر می کنم از هر چیز دیگری است که به تعریف او” ویلز در توییتر نوشت.

Tim Burgess, خواننده, از Charlatans توییتی: “شوکه و غمگین به شنیدن این که کیهانی مسافر اندرو Weatherall را ترک کرده است. همیشه لذت بخش برای ملاقات با او و به اشتراک گذاری زمان خوب است. استراحت خوبی mate.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>