انگلیسی, فوتبال تعطیل آرسنال به عنوان مدیر چلسی بازیکن تست مثبت برای coronavirus

صادر شده در: تغییر یافته:

لیگ برتر به حالت تعلیق تمام وسایل تا آوریل 4 روز جمعه پس از باکاری سانیا در آرسنال و چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

تبلیغات

مسابقات در لیگ فوتبال زنان سوپر لیگ فدراسیون فوتبال در اسکاتلند و دیدار های دوستانه ملی برای انگلستان و ولز نیز معلق شده است.

“پس از یک جلسه از سهامداران امروز آن را به اتفاق آرا تصمیم به تعلیق لیگ برتر انگلیس با هدف بازگشت در 4 مارس, موضوع مشاوره پزشکی و شرایط در آن زمان” لیگ برتر در بیانیه ای گفت.

اورتون نیز اعلام کرد یک بازیکن خود در انزوا به مدت هفت روز پس از گزارش یک درجه حرارت بالا است.

بقیه از اول تیم و کادر مربیگری شده اند گفت: برای دور ماندن از همه Merseyside باشگاه سایت.

لستر سیتی بود سه بازیکن را به خود انزوا در روز پنج شنبه و بورنموث گفت: آرتور بوروک دروازه بان و چهار اعضای هیات مصرف شد همان احتیاط.

West Ham کارکنان نیز خود منزوی به عنوان آنها مواجه Arteta آرسنال شش روز پیش در امارات متحده عربی.

“بالاتر از همه ما آرزو باکاری سانیا و Callum Hudson-Odoi سریع بهبود و هر کس دیگری تحت تاثیر COVID-19” گفت: لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد.

“در این وضعیت بی سابقه ای ما در حال همکاری نزدیک با باشگاه های ما, دولت, فا و EFL و می توانید همه اطمینان از سلامت و رفاه از بازیکنان کارکنان و حامیان ما اولویت دارد.”

لیورپول زیدان: “ما آن را انجام دهد بدون سوال پرسید’

لیورپول مدیر Jurgen Klopp تقدیر این تصمیم با وجود آن متوقف سمت خود کروز به سوی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال.

“ما نمی خواهیم به بازی در مقابل یک خالی ورزشگاه و ما نمی خواهیم بازی و یا مسابقات به حالت تعلیق اما اگر انجام این کار کمک می کند تا یک فرد سالم بماند – فقط یکی – ما آن را بدون سوال پرسید,” او گفت:.

انگلیسی لیگ برتر فوتبال که سر تا سه بخش زیر لیگ برتر و سوپر لیگ معلق خواهد شد تا آوریل 3 در اولین.

انگلستان دو بازی دوستانه در خانه به ایتالیا و دانمارک در اواخر این ماه شده اند به تعویق افتاد که باید ولز بازی مقابل اتریش و ایالات متحده آمریکا.

پنجمین ردیف ملی لیگ را ادامه خواهد داد اما در بیانیه ای گفت این “را حفظ خواهد کرد بهره برداری از آن رقابت به طور مداوم تحت سخت کوش و نقد و بررسی باقی خواهد ماند و در انطباق با دولت مشاوره در تمام زمانها.”

مقامات هنوز هم امیدواریم که قادر به رزومه و تکمیل فصل در تاریخ بعد.

“با وجود این چالش ها آن است که لیگ برتر را با هدف برنامه ریزی مجدد آواره وسایل از جمله کسانی که توسط طرف آکادمی که آن را بی خطر است برای انجام این کار” اضافه شده لیگ برتر بیانیه ای.

‘فقدان رهبری’

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: دولت با توجه به سوال ممنوعیت عمده وقایع عمومی از قبیل وسایل ورزشی اما آماده بود به انجام این کار نشده است.

اما اخبار Arteta و Hudson-Odoi مثبت آزمون در 24 ساعت گذشته مجبور فوتبال انگلیسی مقامات به عمل می کنند.

“من فکر نمی کنم ما تا به حال هر رهبری شب گذشته گوش دادن به نخست وزیر. من کاملا underwhelmed با فقدان رهبری و پیام روشن نظر از آنچه گفته شد در این کنفرانس مطبوعاتی گفت:” واتفورد مدیر نایجل پیرسون.

Hudson-Odoi گفت: او در حال حاضر “بهبود” از این ویروس خواهد شد اما در ادامه به خود منزوی.

“همانطور که شما ممکن است آگاه باشید من تا به حال این ویروس برای چند روز که من بهبود از” انگلستان بین المللی نوشته شده در یک ویدئو در رسانه های اجتماعی.

“من به دنبال دستورالعمل های بهداشتی و از خود جدا خودم از همه برای این هفته است. من امیدوارم که به به پشت بر روی زمین بسیار به زودی.”

تمام مسابقات در اسکاتلند از جمله پنج شنبه قدیمی شرکت دربی بین رنجرز و سلتیک نیز به طور نامحدود به حالت تعلیق درآمد.

“اعلام امروز ساخته شده است در منافع بهداشت عمومی اما به همان اندازه سلامت و ایمنی بازیکنان مطابقت با مقامات و کارکنان در این بازی گفت:” ایان ماکسول اسکاتلندی فا اجرایی.

“این است که چرا اسکاتلند فا مجبور است به اطمینان حاصل شود که تعلیق است آبشاری از طریق غیر حرفه ای و مردمی از بازی تا اطلاع ثانوی.”

یوفا, فوتبال اروپا را حاکم بر بدن است به تعویق افتاد تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بازی های هفته آینده و بحران جلسه روز سه شنبه برای تعیین سرنوشت این مسابقات و یورو 2020.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>