لندن: Stirling Moss انگلیسی راننده مسابقه که به عنوان رتبه یک زمان تمام فرمول یک با وجود هرگز برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان روز یکشنبه درگذشت در سن 90 پس از یک بیماری طولانی مدت.

“او درگذشت که او زندگی می کردند به دنبال فوق العاده” خود سوزی گفت: ایمیل های روزانه روزنامه.

“او به سادگی خسته در پایان و او فقط خود را بسته چشمان زیبا و که بود که.”

یک هم تیمی در مرسدس بنز به آرژانتین پنج بار قهرمان جهان Juan Manuel Fangio با بریتن جان سالم به در یکی از مرگبارترین دوره از ورزش موتور با 16 جایزه بزرگ برنده در 1950s و 1960s اولیه.

تبلیغات

چهار بار قهرمانی نفر دوم و سوم نیز به طور کلی در سه نوبت و بدون راننده دیگر موفق به کسب عنوان بسیاری از مسابقات بدون در نظر گرفتن این عنوان است.

خزه اولین بریتن برای برنده شدن در خانه اش جایزه بزرگ ضرب و شتم Fangio در لیورپول را Aintree مدار برای مرسدس بنز در سال 1955 با نام خود را به تبدیل شدن به یک ضرب المثل به سرعت برای یک نسل از طرفداران.

British ex Formula One world champion Stirling Moss on the road in Melbourne in 1996.

انگلیسی سابق فرمول یک قهرمان جهان Stirling Moss در جاده ها در ملبورن در سال 1996. اعتبار:AP

او همچنین برنده grands جایزه در Maserati, Vanwall و راب واکر-وارد کوپر و لوتوس خودرو.

خبر درگذشت او بود و سوگواری در سراسر جهان ورزش موتور با F1 و ژان Todt رئیس جمهور از حاکم FIA نقطه a ‘افسانه’ از ورزش و یکی از نوابغ’.

“امروز ورزشی جهان از دست داده نه فقط یک آیکون و یک افسانه, اما یک نجیب زاده. تیم و مرسدس بنز سی خانواده را از دست داده اند دوست عزیز. آقا Stirling ما از دست شما” گفت: مرسدس.

“RIP آقا استرلینگ. یک افسانه واقعی و یک فرد فوق العاده. به Scuderia Ferrari, او یک حریف نیرومند گفت:” تیم ایتالیایی.

“یک شگرف رقیب بینهایت با استعداد مسابقه و کمال آقا او برگ یک علامت پاک نشدنی از عظمت در تاریخ بین المللی سی” مک لارن ارسال شده در توییتر.

اما برای خود حس مردانگی و خزه می توانست بریتانیا اولین قهرمان جهان در سال 1958 به جای مایک زالزالک.

او از دست داده به عنوان یک نقطه که در آن سال پس از درخواست استوارت برای بازگرداندن او رد صلاحیت هموطن در پرتغالی جایزه بزرگ.

“من احساس میکنم که این کاملا اشتباه است و من رفت و به شواهد مایک نمایندگی و گفت: به هیچ وجه نباید او بود رد صلاحیت” ماس که برنده چهار مسابقه که در آن سال به زالزالک یکی گفت: در مصاحبه ای در خانه اش در سال 2009.

خزه به پایان رسید کار حرفه ای خود را پس از تصادف در Goodwood در سال 1962 او را ناخودآگاه به مدت یک ماه و فلج به مدت شش ماه.

شوالیه آقا Stirling Craufurd ماس در سال 2000 برای ارائه خدمات به موتور مسابقه, لندن متولد دندانپزشک را بازنشسته و از همه انواع موتور مسابقه تنها در سال 2011 زمانی که او بود 81.

او در نظر گرفته 1961 جایزه بزرگ موناکو به عنوان بزرگترین مسابقه F1 اما 1955 Mille Miglia یک sportscar مسابقه در جاده های عمومی بود که به یاد ماندنی است.

او تحت پوشش آخرین مرحله برخی از 133 کیلومتر از کرمونا به Brescia در یک سرعت متوسط 165.1 مایل در ساعت (266km/ثانیه) از ایستاده شروع.

خزه گرفته شد بیمار در سنگاپور در اواخر سال 2016 و صرف 134 روز در بیمارستان مبارزه با عفونت قفسه سینه.

او نیز جان سالم به در سه طبقه سقوط یک بالابر شفت در خانه اش در لندن در مارس 2010, شکستن هر دو مچ پا و چهار استخوان در پای خود را.

“یک مرد که هرگز جایگزین” گفت: بریتانیا سه بار قهرمان جهان جکی استوارت, 80. “Stirling Moss راه می رفت و مثل یک راننده مسابقه باید راه رفتن و صحبت او مانند یک راننده مسابقه او نگاه مانند یک راننده مسابقه.

“هنگامی که Stirling Moss رانندگی ماشین مسابقه مردان مرد بودند. این واقعا خطرناک بود ،

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de