صادر شده در: Modified:

وزارت خزانه داری انگلستان رئیس ساجد جاوید به طور غیر منتظره استعفا داد و روز پنجشنبه پرتاب با دقت برنامه ریزی شده shakeup نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار به آشفتگی.

تبلیغات

جاوید تا به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود برای حفظ شغل خود به عنوان جانسون اخراج برخی از اعضای کابینه و ترویج کاربر بیشتر وزیران به بالا شغل.

او با لبخند به او وارد نخست وزیر 10 خیابان داونینگ در صبح روز پنجشنبه برای دیدار با جانسون. اما یک سخنگوی تایید کرد به زودی پس از آن جاوید ترک کرده بود.

دولت اعلام کرد که او می تواند جایگزین Rishi Sunak که قبلا معاون جاوید در خزانه است. جاوید استعفای شرح زیر است گزارش او در برخورد با جانسون قدرتمند مشاور دومینیک Cummings.

جاوید بوده است با توجه به ارائه بودجه سالانه خود را در کمتر از یک ماه. استعفای خود را حرکت دولت آن را به عنوان چالش های مذاکره یک رابطه جدید با 27 کشور اتحادیه اروپا در پایان این سال است. جانسون همچنین دارای زیرساخت های بلند پروازانه قصد دارد از جمله 100 میلیارد پوند ($130 میلیارد دلار) با سرعت بالا راه آهن.

بریتانیا انجمن مطبوعات خبر داد که جاوید ترک کرده بود پس از گفت به آتش همه دستیاران خود و جایگزین کردن آنها با کارکنان منصوب شده توسط دفتر نخست وزیر است.

استعفای خود را یک توپ منحنی در یک کابینه shake-up که در نظر گرفته شده بود به سفت جانسون گرفتن در دولت پس از پیروزی یک اکثریت پارلمانی در ماه دسامبر انتخابات است. که پیروزی مجاز جانسون به انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا در ماه گذشته ارائه در وعده های انتخاباتی خود را کلید.

در حال حاضر خود را دولت محافظه کار مواجه و حتی چالش بزرگتر از مذاکره جدید رابطه تجاری با اتحادیه اروپا در حالی که همچنین به دنبال معاملات تجاری با ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

بریتانیا و اتحادیه اروپا با هدف به مقابله پوشش تجارت و امنیت و دیگر مناطق در محل توسط پست-Brexit دوره گذار در دسامبر به پایان می رسد. 31.

تا کنون دو طرف دور از هم در خواسته های خود را. و حتی با یک معامله انگلستان چهره یک تنظیم زمانی که در دهه های بدون درز تجارت و سفر با اتحادیه اروپا پایان در شروع 2021.

جانسون در نظر گرفته شده بود به نگه داشتن بسیاری ارشد وزیران در شغل خود. دفتر خود گفت: وزیر امور خارجه Dominic Raab, صفحه اصلی, وزیر Priti پاتل و دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove شد همه ماندن در پست.

چند با مشخصات بالا در زنان جانسون دولت از جمله کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom, محیط زیست, وزیر ترزا ویللیرس و وزیر مسکن استر McVey گفت: تمام آنها از کار اخراج شده است در روز پنج شنبه صبح.

جانسون همچنین اخراج ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت — تعجب حرکت می کند. اسمیت تا به حال شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای کمک به پایان دادن به بن بست سیاسی که در سمت چپ ایرلند شمالی بدون منطقه ای دولت و مجلس برای سه سال. پس از فشار از انگلیسی ها و دولت ایرلند اصلی ایرلندی ملی و اتحادیه قدرت های احزاب بازگشت به کار در ماه گذشته.

و همچنین به عنوان بازسازی در دولت جانسون نیاز به انتخاب یک رهبر جدید برای U. N. کنفرانس تغییرات اقلیمی که بریتانیا با توجه به میزبان بعد از این سال. اجلاس سران شناخته شده به عنوان 26th, کنفرانس از طرفین و یا COP26 قرار است برگزار شود در گلاسکو در ماه نوامبر.

برنامه ریزی برای است که به صخره برخورد شروع با جانسون در هفته گذشته شلیک کلر اونیل سابق دولت بریتانیا در افغانستان در سال گذشته به سر تا رویداد.

(AP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su