برادوی در واکنش به شیوع کروناویروس در ‘دختری از شمال کشور’ باز

آرام نگه دارید و باب دیلن ،

Coronavirus نگرانی ممکن است در ذهن همه در حال حاضر, اما نشان می دهد در رفت پنجشنبه شب برای “دختر از شمال کشور است.”

آغوش handshakes و برخی از آرنج ضربه به اشتراک گذاشته شد در ستاره نکردم باز از نشان دادن یک jukebox موسیقی با الهام از دیلن آهنگ کاتالوگ در Belasco تئاتر.

“من به معنای واقعی کلمه در تمرین برای بازی. ما شده ایم در تمرین برای سه روز. فکر تمرین برای چیزی که هیچ کس حتی می توانید برای دیدن [به دلیل coronavirus] دلخراش است,” جسی تایلر فرگوسن گفت: تنوع در مورد آینده خود را به من” که شروع پیش نمایش در 31 مارس است. “من واقعا امیدوارم که اتفاق نمی افتد. آن زمان ترسناک و من امیدوارم که همه ما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به ما را سالم نگه دارید. این زمان خوبی برای گرد هم می آیند و مراقبت از یکدیگر.”

جسی آیزنبرگ گفت: “من افسرده. اگر من تصمیم گیری ساخته شده هیچ چیز اتفاق می افتد در هر نقطه. من می خواهم به کلرادو فردا و کالیفرنیا و سپس بوسنی. من نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به انصراف از هر چیزی است.”

در حال حاضر یازده مورد جدید تایید شده اند برای COVID-19 در ایالت نیویورک آوردن تعداد کل افراد آلوده به 22 و تعداد در شهر نیویورک به چهار.

برادوی لیگ با صدور بیانیه ای در وب سایت خود را به 700-به همراه اعضای تئاتر صاحبان و اپراتورهای تولید کنندگان و مجریان و مدیران کل در شهرستانها آمریکای شمالی است که آنها “از نزدیک نظارت این وضعیت در حال تحول از طرف برادوی جامعه است.”

“شمال کشور” بازیگران و خدمه از جمله Mare Winningham, لوبا ماسون, Kimber Elayne خاطره, Marc Kudischو آستین اسکاتجشن افتتاحیه در یک حزب پس از در پارک برایانت کوره.

مشرف گراند تنظیم پراکندگی گفت: تنوع در مورد ایستاده نشان می دهد دریافت در curtain call “این احساس شگفت انگیز است. آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است. بزرگترین چیزی که بود فقط به حال و در لحظه و به خیس خوردن آن را در تمام.”

او همچنین گفت: تولید کنندگان باید اجرا احتیاطی در تئاتر برای کمک به شرکت سالم ماندن در طول شیوع کروناویروس. “ما باید ضد عفونی کننده دست در همه جا [پشت صحنه],” او گفت:. “ما همه گفتن به شستن دست های خود را. ما در حال بازی آن را امن, اما شما می دانید که شما را به زندگی می کنند در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>