‘Brooklyn Nine-Nine را’ Stephanie Beatriz شکسته شدن آخرین دزدی قسمت (گران)

این شامل اخلال گران برای “Brooklyn Nine-Nine” فصل 7 قسمت با عنوان “Valloweaster.”

به جشن کارآگاه رزا گارسیا سومین بار برنده “Brooklyn Nine-Nine را” فصلی “دزدی”, قسمت, Stephanie Beatriz — کسی که بازی کرده است رزا هفت فصل — گفت: throaty ، deadpan شخصیت احتمالا هشت آبجو در egging در بقیه مسخره اعضای بروکلین 99 حوزه در مبارزه است که می شکند در میان آنها در پایان پنج شنبه شب قسمت.

اما مانند بسیاری از دیگران Beatriz خودش شده است خود جدا و به تماشای shenanigans آشکار شدن بیش از برخی از شراب در خانه.

دزدی قسمت شده اند نشان می دهد سنت پس از فصل 1 اغلب دو برابر به عنوان آن قسمت هالووین با شخصیت برنده اعلام یک “انسان شگفت انگیز نابغه” و در صدر با بیان جزئیات گاهی اوقات-بیزانس راه او/او/آنها وجود دارد.

بر خلاف قبلی heists هر چند در فصل 7 به طول انجامید و سه قابل توجه تاریخ و تعطیلات (هالووین, روز ولنتاین و عید پاک).

“اگر میخوای برنده دزدی و سپس این بدان معناست که شما احتمالا میخوام که طولانی توضیح گفتار در پایان” بئاتریس گفت: تنوع در “تنوع نشان می دهد پس از” جریان در Instagram.

اگر چه Beatriz بستری او عصبی شد که آن را به تکمیل رزا خود سخنرانی که در آن او در جزئیات چگونه او تا به حال تصویب یک طرح استادانه درست شده به سرقت پلاستیک سنگ های قیمتی — در این فصل هدف — ماه قبل است. خاص که ساقه روز یک چالش جدید آرژانتینی بازیگر آمریکایی به یاد می آورد.

“[شما باید بدانید که] خطوط خود را می دانم که همه چیز شما قرار است به انجام بنابراین شما نمی کند کسی را. ما تن از اضافی ما رو تن ستاره مهمان تن از مانع,” او گفت:.

Beatriz شخصیت بیرون آمد که در نشان می دهد 100 قسمت قوس که این بازیگر به کمک شکل به عنوان یک دوجنسی, زن خودش. در حالی که طرفداران تعجب که آیا یا نه رزا جدید عشق و علاقه بئاتریس گفت: او را کمتر علاقه مند است که جنبه روزا زندگی.

“واقعا چه من امیدوارم که این است که نویسندگان هستند قادر به نشان دادن کمی بیشتر در یک راه زیرکانه از آنچه در آن به معنی بی یا پان و یا عجیب و غریب [و] در این راه خاص است که او تاریخ همه نوع مردم” گفت: Beatriz. “من نمی خواهم آن را به تمرکز بر یک تن در رزا عشق زندگی, اگر چه آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد پس از [سابق او جاسوس Jocelyn] چرا که او اجازه این فرد را به زندگی خود را در راه واقعا بزرگ و آن کار نمی کند.”

Beatriz نیز ایفای نقش کرده است در آینده Jon M. Chu-کارگردانی فیلم “در ارتفاعات” بر اساس موسیقی نوشته شده توسط Lin-مانوئل میراندا. فیلم انتشار شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه چو اخیرا وعده داده است که آن را یک صفحه نمایش بزرگ اولین.

“من موافق است که این فیلم را سزاوار آزادی تئاتر شماره یک به دلیل تصاویر که جان ایجاد شده است. من فکر می کنم او خیلی خوب در این خیره کننده با شکوه تصاویری زیبا که واقعا شایسته بود دیده می شود بر روی یک صفحه نمایش بزرگ است,” او گفت:. “اما شماره دو من فکر می کنم آن را واقعا خوب فیلم برای افراد برای بازگشت به تئاتر است.”

همانطور که برای “Brooklyn Nine-Nine” NBC طنزهای تمدید شد برای هشتم فصل در ماه نوامبر با تولید شروع و در اواخر تابستان امسال با توجه به Beatriz (که از او مطمئن نیستید که آیا آن را هنوز هم خواهد شد تاریخ شروع).

او به جای نگه داشتن در تماس با او castmates از هر دو “Brooklyn Nine-Nine” و “در ارتفاعات” از طریق رسانه های اجتماعی. او همچنین پریدند در “قرنطینه پخت و پز” روند و اقدام به بولیوی salteñas در خانه, البته بدون یک عنصر ضروری: ژلاتین.

“معلوم داخل salteña زیادی مانند سوپ دامپلینگ و یا چیزی به آن نیاز دارد ژلاتین به خاطر آن قرار است به انتشار آن آب میوه پس از آن آشپز است. به هر حال اندکی فاجعه” او گفت:. “هر چه من می خواهم به دوباره سعی کنید. آن را خوب است.”

سازمان دیده بان تنوع کامل مصاحبه با Stephanie Beatriz در “تنوع نشان می دهد پس از” بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر