بروس اسپرینگستین, Jon Bon Jovi, Chelsea Handler, Halsey در میان ستاره ها با هم متحد شدند برای نیوجرسی سود

برخی از نیوجرسی بهترین ظاهر خواهد شد در یک شب پخش به جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با, پزشکی, اقتصادی و اجتماعی تاثیر coronavirus در جوامع محلی در میان آنها بروس اسپرینگستین, Jon Bon Jovi, Halsey, Chelsea Handler, Tony Bennett, Danny DeVito, Whoopi Goldberg, Charlie Puth Kelly Ripa, Jon Stewart, SZA و Saquon Barkley. همه را به شرکت از خانه های خود.

سازمان به تازگی راه اندازی نیوجرسی همه گیر صندوق امداد (NJPRF) زیر پرچم “نیوجرسی 4 نیوجرسی” سود پخش خواهد شد در تاریخ 22 آوریل در 7 p. m. EST طریق اپل موزیک و AppleTV برنامه های الکترونیکی, خیابان رادیو SiriusXM محلی ایستگاه های تلویزیونی WABC, WPVI, WPIX, News12 و NJTV و همچنین رادیو رسانه ها از جمله 1010 برنده WCBS 880, CBS-FM, WFAN نیویورک کشور 94.7 Alt 92.3, Q104.3 و دیگران.

“نیوجرسی 4 نیوجرسی” است که تولید شده توسط Joel Gallen که ماه گذشته به گروگان iHeart اتاق نشیمن کنسرت بهره مند شوند ،

گفت: نیوجرسی بانوی اول Tammy مورفی در اعلام تلاش: “نیوجرسی است که در خط مقدم این همه گیر و آن را مهم تر از همیشه ما را به انجام چه نیوجرسی می کند بهترین – مراقبت از یکدیگر. به همین دلیل ما در حال پرسیدن هر کس در کشور ما برای پیوستن به NJPRF و برخی از نیوجرسی بهترین برای برخی از مقدار مورد نیاز, موسیقی, سرگرمی, سبک سری و نیوجرسی غرور بی سابقه ای در طول این زمان.”

فقط در هفته گذشته اسپرینگستین در زمان بیش E خیابان رادیو برای خود 85 دقیقه پخش گردآوری یک مجموعه شامل 21 آهنگ با تم انزوا و امید و آرزو و طیف گسترده ای از ژانرها از جمله rock, folk, رپ و انجیل به ارائه برخی از آسایش و همدم برای طرفداران پناه در خانه با توجه به coronovirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر