BTS برنامه های آخر هفته از محتوای آنلاین آوردن گذشته کنسرت به یوتیوب

BTS خواهد شد در حال حاضر دو-روز آنلاین رویداد لقب “BANG BANG باهم” به طرفداران شانس به تجربه گذشته خود کنسرت است. این گردهمایی با هدف ارتباط با BTS جانبازان که خود quarantining با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. محتوای در دسترس خواهد بود BTS’ BANGTANTV کانال یوتیوب در 11 p. m. در مارس 17 و 18. این BANGTANTV کانال استفاده شده است به صورت مکمل در پشت صحنه فیلم ها و همچنین تمرین رقص کلیپ.

آنلاین اجرای برنامه توسط هنرمندان از همه راه راه را تبدیل به هنجار در این زمان بحران ناشی از شیوع کروناویروس. BTS همچنین شرکت در “The Late Late Show” میزبان James Corden را #HomeFest ویژه در ماه گذشته در کنار بیلی Eilish, دعای Lipa و John Legend. BTS در اصل برنامه ریزی شده به کشتی سوار در یک استادیوم تور در اوایل ممکن است که به تعویق افتاده است با توجه به بهداشت جهانی بحران.

بعد یکی از “BANG BANG CON” را شامل کنسرت های خود را از سال 2014 تا 2016 به عنوان به خوبی به عنوان خود را 3rd “اوری” است که نام های سرگرم کننده برای BTS’ fanmeets بازی کردن خود را official fanclub نام ارتش است. در دومین روز از این رویداد مجازی طرفداران می توانند مشاهده BTS’ دو سال 2017, نشان می دهد, خود را 4 “اوری” و نشان می دهد از سال های اخیر خود را در تور به پایان رسید که در اواخر سال گذشته.

در علاوه بر این به مصرف محتوا طرفداران خواهد بود قادر به اتصال خود را رسمی BTS lightsticks از طریق Weverse, برنامه سرمایه گذاری جدید توسط برچسب خود را ضربه بزرگ سرگرمی برای همگام سازی از طریق بلوتوث. در فرد این ویژگی باعث می شود چوب نور تغییر رنگ به ضرب و شتم از آهنگ است که در حال انجام, و همچنین دارای اثر است که درخشش در الگوهای مختلف در سراسر ورزشگاه. همگام سازی دستگاه در خانه اجازه می دهد بیننده را lightstick برای مطابقت با lightsticks از طرفداران در صفحه نمایش.

دقیق ترکیب زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر