BTS آواز می خواند پست مالون آگهی های ورزش در, James Corden, جدید ‘همسفری کارائوکه’ (دیده بان)

یک مانع زبان با شش نفر از هفت نفر اعضای BTS شد هیچ مانعی برای کمدی متعاقب آن زمانی که کل گروه K-pop اشباع James Corden, SUV را در یک قسمت جدید از “همسفری کارائوکه” که پخش “The Late Late Show with James Corden” سه شنبه شب.

در 17 دقیقه کلیپ گروه آواز می خواند همراه با خود “میکروفن رها کردن” “در” و “قوی سیاه” را به عنوان به خوبی به عنوان Bruno Mars’ “ظرافت” و پست مالون “در محافل.” دومی singalong رخ می دهد پس از Corden می پرسد اعضای که ستاره آنها بیشتر لذت می برد و مالون نام می آید به دنبال این فکر که “او سیگار می کشد بیش از حد بسیاری از سیگار است.”

این بخش به پایان می رسد با BTS برچسب زدن به همراه Corden قلبی کلاس رقص (“اینها همه برنتوود میلیونرهای’ همسران” میزبان به آنها می گوید) به عنوان آنها به دنبال کلاس رهبر در دادن برخی از حرکت به Iggy Azalea به “بیوه سیاه” قبل از Jimin خود مراحل منجر به کلاس.

Corden, مذاکرات بیشتر با بیشترین مسلط به زبان انگلیسی در گروه BM که ترجمه را برای دیگران به عنوان او نشسته در صندلی جلو. او توضیح می دهد که او آموخته زبان انگلیسی با تماشای “دوستان” اما آن را به سرعت آشکار می شود که هر کس دیگری در این گروه قرار داده و در بسیاری از زمان تماشای نشان می دهد بیش از حد آنها به عنوان خنده در نیایش “ما در شکستن” مم و آواز خواندن و کف زدن همراه با “i’ll Be There for You” تم.

با دوربین های روت استراتژیک در هر سه ردیف صندلی در خودرو زیرنویس ارائه ترجمه برای برخی از غیر انگلیسی زبان’ سخنان مانند جین (با نام مستعار WWH در سراسر جهان خوش تیپ) اعتراف “من نمی دانم آنچه که او گفت: اما اجازه دهید باز هم بخندی.”

همچنین برای بحث و گفتگو: کوفته به عنوان یک منبع از گروه مخالفت و کمدی ارزش mochi هر دو به عنوان یک واقعی غذا و زمانی که به عنوان یک مکمل به گروه “کمی موچی” Corden می شود “پاپا Mochi.”

برای اعضای BTS ارتش و بخش نبود تقریبا به اندازه کافی بلند. به عنوان یک فن پرسیدم Corden ثبت چهار ساعت از BTS همسفری کارائوکه محتوا و فشرده آن را به 16 ساعت. در حال حاضر انتشار این 3 ساعت و 44 دقیقه محتوای آقا در حالی که من درخواست سادگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>