دولت با هدف افزایش تولید برق خورشیدی با تشویق نصب و راه اندازی پانل های همراه آهنگ های راه آهن و در زمین بی ثمر دارایی گفت: در روز شنبه به این کشور به نظر می رسد برای کاهش ردپای کربن خود را و سرعت بخشیدن به انرژی پاک تولید می باشد.

به دنبال تسریع انرژی پاک به عنوان برخی از نیروگاه با سوخت زغال سنگ در صورت بسته شدن سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد تعیین کرده است یک هدف به منظور بالا بردن انرژی های تجدید پذیر به ظرفیت 175 گیگاوات تا سال 2022. خود تجدید پذیر ظرفیت افزایش 16% به 85.9 GW در سال 2019 در حالی که زغال سنگ سوز در ظرفیت افزایش 3.9% به 198.5 GW.

“یک طرح برای فعال کردن کشاورزان برای راه اندازی انرژی خورشیدی ظرفیت تولید خود را بی ثمر/آیش اراضی و برای فروش آن به شبکه خواهد بود operationalized,” Nirmala Sitharaman گفت: در بودجه گفتار.

او گفت: یک پیشنهاد این است که تحت نظر به راه اندازی بزرگ ظرفیت انرژی خورشیدی در کنار آهنگ های راه آهن و افزایش مبلغ سرمایه گذاری برای انرژی های تجدید پذیر وزارت 48 درصد برای 2020/21. او همچنین تمدید کاهش مالیات به نرخ آب و برق که برخی از کارشناسان می گویند باید بیشتر کمک به تقویت انرژی های تجدید پذیر.

“اطلاعیه جدید را در شرکت های انرژی تحت کاهش نرخ مالیات شرکت است که انتظار می رود به منظور تشویق سرمایه گذاری در پروژه های انرژی” گفت: Sumant سینها, رئیس گلدمن ساکس-حمایت تجدید قدرت.

هند نیاز به افزایش تولید برق به سوخت آن در حال گسترش اقتصاد که دولت برآورد رشد خواهد کرد در بین 6 درصد و 6.5 درصد در سال مالی آینده. آن را نیز نیاز به کاهش آلودگی به عنوان نقاط کشور از جمله پایتخت دهلی نو گرفتار هستند با کیفیت بد هوا.

برخی از نیروگاه محلی از دست رفته مهلت برای نصب تجهیزات برای کاهش آلودگی و دیگران را به دست انتشار گازهای گلخانه ای هدف است. نزدیک به 29 زغال گیاهان خواهد بود بسته 2022, قدرت, وزیر R. K. Singh گفت: در روز شنبه.

آب و برق و تلاش برای بازیابی بیش از 11 میلیارد دلار ناشی از قدرت شرکت های توزیع که اغلب استناد به هزینه های بالاتر برای عدم نصب انتشار-برش کیت. سینگ گفت: راه اندازی صندوق به کمک نرم افزار بازیابی کسانی که حق عضویت.

در اندازه گیری بیشتر برای کاهش انتشار کربن هند راه اندازی کرده است یک طرح برای تشویق کشاورزان به استفاده از انرژی خورشیدی به جای دیزل اخراج پمپ آبیاری. Sitharaman گفت: این طرح گسترش خواهد یافت به پوشش 3.5 میلیون کشاورزان است.

هند همچنین قصد دارد به گسترش خط لوله گاز به شبکه 27,000 کیلومتر از 16,200 متر و انجام اصلاحات به تعمیق آن در بازار گاز با ساخت کشف قیمت شفاف تر, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de