chart

1. چه بودجه اتحادیه

بودجه سالانه بیانیه ای از دولت حساب, اما همچنین می گذارد از این طرح به بسیج منابع برای صرف در توسعه ملی. اما پول را می توان تنها پس از مجلس آن را تصویب.

chart

2. چگونه بودجه ما تاثیر می گذارد

مرکزی هزینه در جاده ها و خطوط مترو کشاورزی کمک می کند تا در زندگی ما را راحت تر. تمرکز بر طرح های روستایی باعث روستاها بهتر است, افزایش تقاضا incentivises شکل گیری شرکت های جدید و ایجاد شغل. 2020 نسخه می رسد زمانی که احیای اقتصادی به نظر می رسد دشوار است.

chart

3. چه اندازه آن است

در یک پیشنهاد به افزایش مصرف و سرمایه گذاری و بودجه و افزایش هزینه های سرمایه و حفظ ليزينگ روستایی تخصیص در نظر گرفتن کل هزینه ها به تومان 30 trn یا 15 درصد از تولید ناخالص داخلی.

chart

4. اما چگونه است که Rs 30 trn

برای مردم به اندازه 1.3 میلیارد بودجه جاری مستلزم به طور متوسط هزینه از 23,000 تومان در هر هندی یا نزدیک به 17 درصد از متوسط هند سالانه درآمد.

chart

5. چه چیزی در فروشگاه این سال

نرخ مالیات بر درآمد شده اند را کاهش داد اما availed می تواند تنها در صورتی که مالیات دهندگان اجازه می دهد تا به بسیاری از معافیت. انتظار این است که این سود تنها کسانی که سود حداقل از آنها برای مثال millenials. دولت انتظار دارد که به از دست دادن 40,000 تومان کرور روپیه یا حدود 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی با توجه به این.

chart

6. این عمل تعادل ساده است ؟

هیچ. دولت خود را در آن قادر خواهد بود برای به دست آوردن تنها Rs 12.2 تریلیون ارزش پول و در نتیجه برنامه های قرض Rs 8 تریلیون دلار یا تقریبا یک چهارم از افزایش هزینه های. بسیار شبیه به نحوه خانواده های قرض به پایان می رسد دیدار.

chart

7. چه پس از آن, چلیپا از بودجه

در یک وضعیت که در آن دولت نیاز به صرف بیشتر به افزایش تقاضا است اما قادر به کسب کمتر از آن تصمیم گرفته است به قرض گرفتن بیشتر به افزایش هزینه های جاده کشاورزان شهرهای هوشمند و پرداخت بهره وام در سال آینده است. اما استقراض از خارج از بودجه کتاب فرض بر این بزرگتر نسبت.

chart

8. چه کلیدی منابع درآمد

برای مدیریت این دولت انتظار دارد که به چنگک جمع کردن در یک فضل از فروش شرکت های دولتی سود سهام از شرکت های دولتی مخابرات حق و GST, درآمد مالیاتی به حدی است.

chart

9. آیا اولویت های

این است که دولت نشان داده است تمرکز بر زیرساخت اما روستایی کانون آغاز شده و در برآورده شدهاست تصدی او را به عقب با توجه به بودجه محدود است. بانک recapitalisation اعلام نشده است اما برای شرکت های بیمه در محل این سال است. شهری پروژه های در حال غفلت ، در اینجا زمینه های کلیدی که در آن صرف شد یافت.

chart

chart

10. چه محدودیت های دولت صرف توانایی

یک تکه بزرگ از پول باید صرف حقوق از مقامات دفاع پرسنل یارانه ها و پرداخت بهره به سمت توده ای از بدهی و این را نمی توان بیش از نورد یا اجازه رفتن. آنها خوردن یک تکه قابل توجهی از منابع موجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im